اسرار جدید از coronavirus

در برخی از سخت ترین ضربه بخش هایی از غرب همه گیر شروع به اوج. در ایتالیا روزانه تعداد موارد تایید شده به اوج خود رسید و در مارس 21; روزانه تعداد مرگ و میر به اوج خود رسید و در 27 مارس ، در نیویورک روز اوج برای تایید موارد ممکن است آوریل 4 و جدید مرگ و میر در روند پایین. آن را کاملا معقول و منطقی برای این کشور و ایالات متحده شروع به صحبت کردن در مورد — و برنامه ریزی — آرامش از محدودیت ها و از سر گیری زندگی اجتماعی و اقتصادی در برخی از شرایط.

اما در چه شرایطی ؟ به طور موثر هر گونه استراتژی برای آرامش محدودیت باید آگاهانه و با درک بیشتر از ویروس — چه تسهیل گسترش آن و آن آن است که خطرناک ترین. متاسفانه همانطور که همه گیر است و پیشرفت همه چیز ما آموخته است به طور همزمان باز کرد تا اسرار جدید, آنهایی که با یک مستقیمی بر پرداختن به مرحله بعدی بحران است.

چرا در اروپا مورد مرگ و میر به نظر می رسد بسیار بدتر از آمریکا است ؟ بلژیک یک مورد مرگ و میر نزدیک به 13 درصد است. امریکا است که حدود 4 درصد است. و آن را فقط یک مصنوع از تست; بلژیک و امریکا باید هر آزمایش در تقریبا یکسان نرخ مورد 8,800 نفر در هر میلیون است. علاوه بر این, New Jersey — یکی از متراکم ترین کشورهای با دوم بالاترین مورد رای و دوم بالاترین نرخ مرگ و میر در آمریکا — یک مورد مرگ و میر در مقایسه با میانگین ملی است. حتی نیویورک بدترین آمار دولت یک مورد مرگ و میر به میزان 5 درصد است. چرا ؟

مورد نرخ مرگ و میر مانند کسانی که همه چشم-wateringly وحشتناک, اما آنها به خوبی شناخته شده است به بالاتر از واقعیت واقعی مرگ و میر به دلیل اینکه اکثر افرادی که به ویروس و توسعه نیست علائم شدید هنوز در حال آزمایش است. اما چگونه شايع باید COVID-19 عفونت شده است در حال حاضر ؟ هیچ کس به طور جدی معتقد است که ما بدست در هر نقطه نزدیک به گله ایمنی در جمعیت عمومی — اما برآورد تعداد بدون علامت و یا خفیف علامتی موارد بسیار متفاوت است. اخیر, آلمانی, مطالعه تخمین زده می شود که در سطح جهانی نرخ ابتلا به عفونت می تواند از 30 تا 80 برابر بیشتر از رسمی برگه. یک ماساچوست مطالعه از ذرات ویروسی در فاضلاب تا به حال حتی یک طیف وسیع تری; آن را تخمین زده است که تعداد واقعی از عفونت می تواند از 5 تا 250 برابر بیشتر از تعداد موارد تایید شده.

حتی اگر ما هیچ جا در نزدیکی گله ایمنی تفاوت بین انتهای بالا و پایین محدوده باید گسترده مفاهیم بهداشت عمومی — به دلیل رنگ آنها را بسیار متفاوت تصاویر از هر دو چگونه عفونی و چگونه مرگبار این ویروس است. در پایان کم ما می دانیم که ما می خواهم عمل در زمان به طور قابل توجهی کاهش سرعت گسترش این بیماری و این که یک “پمپ می شکند” استراتژی بنابراین می تواند یک امکان پاسخ به شیوع آینده — و یک ضرورت است چرا که گسترده شیوع بیماری می تواند منجر به مرگ و میر توده. (و مرگ و میر تعداد نیز fuzzier از یکی می خواهم از مردم در حال مرگ در خانه کسی نیست تست شده دریافت نخواهد شد شمارش در COVID-19 بالغ.) در پایان بالا در ضمن ما به این قضیه بحث و نتيجه گيری: ما در عمل بیش از حد دیر به مهار گسترش COVID-19 اما این ویروس بسیار کمتر-کشنده تر از پیش بینی. اگر این مورد است, تمرکز به جلو رفتن باید به شدت در حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر.

چگونه فراموش کنیم که هر چند زمانی که ما واقعا نمی دانند که دقیقا چه کسی این جمعیت های آسیب پذیر هستند ؟ ما می دانیم برخی از عوامل خطر: سن و جنس (مردان به نظر می رسد ضربه سخت تر از زنان) برخی زمینه شرایط پزشکی مانند فشار خون و دیابت و بیماری های ریوی. بار ویروسی به نظر می رسد تفاوت را به شدت عفونت برای افراد سالم است که چرا خط مقدم مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند و بنابراین در معرض خطر (همراه با دیگر کارگران که به احتمال زیاد در معرض بسیاری از افراد آلوده در فضاهای سربسته مانند مترو هادی و رانندگان اتوبوس). اما عواملی مانند استرس و کمبود خواب ممکن است فقط به عنوان مهم است. ما نیاز به دانستن خیلی بیشتر در مورد چگونه به آن را حذف در عمل قادر به دادن مردم به قوانین است که نیاز به شدت محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را حتی پس از محدودیت ها شروع به بلند کردن و چگونه بقیه از ما می تواند به بهبود شانس ما از داشتن یک نتیجه خوب از هر گونه تعامل با این ویروس داریم.

پس چه می تواند ما را در دولت ما را از جهل? چگونه می توان ساختار یک طرح به تدریج باز شدن زندگی اجتماعی و اقتصادی موثر خواهد بود که هر دو در حفاظت از بهداشت عمومی و بازگرداندن اعتماد عمومی?

ما می توانیم گام های مشخص برای کاهش که جهل. True mass-تست برای این ویروس به خودی خود یک راه طولانی کردن اما آزمایش خون به منظور تعيين شيوع آنتی بادی COVID-19 باید آسان تر به مقیاس و به سرعت ما را در یک تصویر بسیار واضح تر از تا چه حد این بیماری گسترش یافته است. نه یک تصویر کامل — ما باید با ادعا نادرست و منفی (و مثبت کاذب اگر آزمون اندازه کافی خاص) و همچنین با این واقعیت است که برخی از افرادی که آلوده نمی آشکار در سطح بسیار بالایی از آنتی بادی, همه دلایل که چرا “ایمنی گذرنامه” ممکن است غیر استارتر. اما حتی حسابداری برای این عوامل ما باید قادر به به طور چشمگیری کاهش عدم اطمینان در مورد گسترش این بیماری است.

به طور مشابه به دنبال بیش از حد مرگ و میر در سخت ضربه جغرافیای باید به ما یکی دیگر از اندازه گیری از مرگ و میر. آن را کامل اندازه گیری برای مرگ و میر این ویروس به طور خاص — مرگ و میر بیش از حد کاهش خواهد یافت چرا که مردم پناه در محل هستند کمتر احتمال دارد به تصادفات برای مثال بالا خواهد رفت چرا که مردم در حال مرگ از نامربوط بیماریها یا صدمات در چارچوب یک ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی — اما شاید یکی بهتر برای اندازه گیری همه در گفتگوها جدی شیوع آن چیزی است که سیاستگذاران باید بیشتر نگران.

ما نیز باید از نزدیک نظارت بر مرگ و میر توسط اشغال در میان کارگران هستند که هنوز هم کار می کند — و به دنبال سخت برای اخبار خوب به عنوان به خوبی به عنوان بد است. فروشگاه خواروبار کارگران برای مثال کار در فضاهای بسته و تعامل با تعداد زیادی از افراد قابل درک هستند در وحشت از خطر جان خود را برای انجام شغل خود را. و تنظیم برای سن مرگ و میر آنها شده است بالاتر از جمعیت عمومی است — اما نه تقریبا به همان اندازه به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. خواروبار کارگران هنوز هم در معرض خطر — و سزاوار بهتر در محل کار حمایت (و همچنین خطر پرداخت). اما در همین راستا اگر خواروبار کارگران می تواند به اندازه کافی محافظت شده و سپس با تغییرات محل کار, پروتکل, بسیاری از دیگر توقیف کسب و کار می تواند دوام دوباره.

همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما نیاز به برقراری ارتباط بیشتر است. دولتها باید به اعتماد مردم قادر به تحمل درجه از یقین و درک کنند که تا زمانی که یک واکسن و/یا قابل درمان و یا درمان, بهداشت عمومی است برای رفتن به یک عمل متعادل با قوانین زندگی تنظیم به عنوان ما بیشتر بدانید. نه تنها از یک طرح جامع که تضمین شده است برای نگه داشتن مردم در امن خواهیم بود تجربه گمراهان به عنوان آنجا که ممکن است در کنار حفاظت از بهداشت عمومی (که به معنی ویژه, جلوگیری از موارد فوق در حال گسترش است که باعث شیوع بیماری در مکان های متعدد.)

و از آنجا که دولت خود را آموزش و به صورت پویا تنظیم ارزیابی خود از چه چیزی بیش از حد خطرناک است و چه چیزی نیست, ما نیاز افراد به همکاران در آن شرکت ساخت معرض خطر خود-ارزیابی بر اساس بهترین اطلاعات ما می تواند به آنها بدهد. ما نیاز به مقاومت در برابر ضربه به نوبه خود به یک ملت snitches و killjoys. در عوض ما باید به نوبه خود به یک ملت بیش از كه مشتاق به ارائه داده ها به همان اندازه که ممکن است در مورد ما حرکات و عادات ما و سلامت ما به طوری که ما می توانیم steepen منحنی یادگیری و حتی بیشتر.

حتی به عنوان ما باقی می ماند جسمی فاصله تنها راه ما در حال رفتن به از طریق این با هم.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>