تهدید از coronavirus snitches

من آنها را در حال حاضر هیولا کمی. پسران در حال ایستاده در خالی پچ چمن نهفته است که تنها فراتر از من ریختن حیاط خلوت یک خانه است که وارد بازار شده است در حالی که برای. یکی از آنها یک توپ. سه تن دیگر در حال تعقیب او نزدیک تر شدن هر ثانیه. شش پا ؟ من می خواهم بگویم آنها حدود شش اینچ از هم جدا. نه تنها یکی است که با پوشیدن ماسک.

این اولین بار نیست که من مواجه می شوند این miscreants. نه تنها آنها تقریبا قطعا خاطی در اموال هر کس که بوده است در تلاش برای فروش خانه آبی برای بیش از یک سال در حال حاضر. آنها نقض هر جای در حال حاضر منقضی شده قانونی اضطراری اعلام به عنوان بهانه ای برای من فرماندار پناهگاه در محل سفارش بزه در ایالت میشیگان.

و من خوشحالم. چه هستم من قرار است انجام دهید ؟ باز کردن پنجره من و مودبانه به آنها اطلاع داد که آنها نه رعایت مراکز کنترل بیماری تایید شده شش پا حکومت ؟ (و آنها را به گریز تر اگر ما در اروپا که در آن مقامات حفظ این فاصله نگه داشته شود تا 1.5 متر است.) تماس با پلیس و تقاضا فوری توقف این فعالیت های خطرناک من.e یک بازی که politest نام موککل? ذهن قرقره.

آنچه در جهان است, نقطه از coronavirus snitching? اگر داستان مثل این یکی هر نشانه ما را تبدیل به یک ملت خسته سیاه تقبیح می کند. “چهار دختر نوجوان با چوب چوگان سرپهن و سفید پیراهن فقط راه می رفت گذشته جای ما.” وحشت! چند هفته پیش, شهرستان, Frisco, کالیفرنیا, حذف یک “انطباق” از ویژگی های از نرم افزار پس از دریافت بیش از حد بسیاری از شکایات. خنده دار نظرسنجی حتی گزارش می دهد که لیبرال ها به مراتب بیشتر احتمال دارد به دله دزدی از جناح راست ، شما می توانید این مسائل.

یکی از چیزهایی که این بیماری همه گیر به ما نشان داده است که بسیاری از مشکلات شده اند پنهان در چشم ساده برای سنین. ما همواره شناخته شده است که خانه های سالمندان هستند غارها از بیماری و بدبختی که بیشتر از آنچه که می گذرد برای بحث های عمومی در مورد بهداشت و درمان در این کشور خالی است خود تعریف که خیلی رسمی محتوای لیبرالیسم را می توان کاهش داد “من خیلی بهتر و با فضیلت تر از برخی ناهنجار دیگران است.” Coronavirus نیست نوبه خود مردم را به snitches — آن را فقط به کسانی که همیشه می خواستم بهانه ای برای tattletales شانس خود را. مردم که فریاد “شش پا! شش پا!” تصادفی و نوجوانان در پارک احتمالا است که از آنجایی آنها نوجوانان خود را.

این باعث نمی شود آن را قابل تحمل تر. این درست نیست حداقل به این دلیل که بر خلاف خانه های سالمندان که من انتظار ما را به رها کردن به عنوان یک جامعه در سال های آینده این snitching روند بعید است به ناپدید می شوند در هر زمان به زودی. نه این فعالیت بود منحصر به فرد استان ، همانطور که من نوشتن این, اداره پلیس نیویورک است که اذیت و آزار و بی خانمان و در غیر این صورت اجرای دولت و city lockdown قوانین انتخابی در امتداد معمول نژادی و جغرافیایی خطوط. پلیس رفتار هستند مانند officious کودن ها در سراسر کشور در برخی موارد با کمک هواپیماهای بدون سرنشین تولید شده به صراحت به منظور جاسوسی در (که در آن دیگری؟) چین. تنها یک احمق انتظار می رود این نوع از چیزی که به دور یک بار همه گیر شده است. نزدیک به دو دهه پس از حملات 11 سپتامبر 2001 ما حمل و نقل بوروکراسی هنوز نیروهای ما را به شرکت در, عجیب و غریب, داستانی که آب بطری و کفش مورد علاقه سلاح های تروریست ها در جهان گرد.

ترس و سوء ظن و خصومت دیدن یکی از همسایه ها به عنوان یک ناقل بیماری به جای یک انسان دیگر اینکه: این همه ناسازگار با تمدن. این یکی از بزرگترین درس های ما باید یاد بگیرند که از حکومت های توتالیتر قرن 20 — و از همان زمان در پکن. یک کشور که در آن کودکان در حال بازی در خارج از منزل هستند اشیاء از نفرت به عنوان آنها در محله های سراسر این کشور در حال حاضر اگر پوست خود را با یک رنگ خاص و یا صدای خود را بیش از حد بلند است که در آن یک بازگشت به زندگی عادی غیر ممکن است. در این شرایط است که زندگی عادی امکان پذیر نمی شد وجود دارد برای شروع با.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>