(آیداهو) — آنها دو بلایای طبیعی که نیاز به مخالف پاسخ: برای نجات جان انسان ها و کاهش گسترش COVID-19 مردم گفته بودن جدا باقی می ماند. اما در یک آتش سوزی هزاران نفر از آتش نشانان باید در محله های نزدیک برای هفته در یک زمان.

آتش سوزی در حال حاضر شکسته در تگزاس و فلوریدا و سازمان های در حال تقلا برای پایان برنامه ریزی برای یک رویکرد جدید. آنها با توجه به چشم پوشی برای برخی از آموزش های مورد نیاز را قبلا گواهی خدمه و حرکت برخی از آموزش های آنلاین.

طرح های دیگر شامل محدود کردن موتورهای آتش به یک راننده و یک مسافر نیاز به دیگر اعضای خدمه به سوار شدن در وسایل نقلیه اضافی. آنها ممکن است ضایعات عادی اردوگاه پذیرایی چادر در حمایت از ارتش-موضوع MREs یا “وعده های غذایی آماده خوردن” برای کاهش لمس خدمت ظروف.

ادامه مطلب: ایستاده بیش از حد نزدیک است. نه پوشش سرفه. اگر کسی نقض اجتماعی, فاصله, قوانین, چه چیزی شما را انجام دهید ؟

فدرال منابع برای آتش نشانی تلاش ممکن است کمیاب تر ترک متحده برای مقابله با مطلب آتش سوزی.

در پرتو این “چالش بی سابقه” از همه گیر خدمات جنگل منابع استفاده خواهد شد “تنها زمانی که وجود دارد این است که انتظارات معقول از موفقیت در حفاظت از زندگی و حیاتی اموال و زیرساخت می گوید:” جنگل رئیس خدمات ویکتوریا Christiansen.

Wildland fire اردوگاه همیشه به حال یک شهرت برای گسترش بیماری است. نورو ویروس شیوع بیماری رخ داده است و شیوع بیماری های جمعی دوبله “کمپ خام” در حال وقوع سالانه برای بسیاری از.

این کار بسیار خواستار آن است که به طور معمول انجام می شود توسط جوان و سالم و جسمی مناسب مردم است. اما طبیعت کار نیز کار می کند در برابر آنها: آتش نشانان به طور منظم دچار استرس بالا استنشاق دود و گرد و غبار و برخورد با فقیر و بهداشت شخصی.

یک خورد و آن تا و سختی آن از فرهنگ کمک نمی کند یا جسیکا گفت: Gardetto سخنگوی ملی بین آتش مرکز در Boise, Idaho. مرکز مختصات تدارکات برای 14,000 فدرال آتش نشانان و هزاران نفر دیگر دولت های محلی و خصوصی خدمه است.”

“ما واقعا سعی شده است به آموزش و تغییر فرهنگ از آنجا که نه فقط در این وضعیت اما در دیگران خوب نیست فقط به سختی آن را اگر چیزی اشتباه است,” او گفت:.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

شما لازم نیست که به دنبال بیش از حد دور برگشت در تاریخ ببینید که چگونه یکی دو پانچ یک بیماری همه گیر و آتش سوزی می تواند تلفات جوامع است. 1918 پاندمی آنفلوانزا منجر به کشته شدن حدود 50 تا 100 میلیون نفر در سراسر جهان است. در اکتبر سال 1918 جرقه از یک قطار در حال عبور مشتعل زمینه های نزدیکی کلوکت و Moose Lake, Minnesota. چهار صد و پنجاه نفر کشته شدند, در منطقه ای که میرسد از 1500 کیلومتر مربع (در حدود 3,885 کیلومتر مربع). وجود دارد 21,000 صدمات و 52,000 آوارگان گفت: Curt قهوه ای یک روزنامه نگار و نویسنده مینه سوتا 1918. پس ساخته شده آن را آسان به گسترش بیماری است.

“این وضعیت ایده آل برای گسترش آنفولانزا — اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای زنده ماندن آتش سوزی, شما کهنه شد به مهاجر مسکن,” او گفت:. حداقل 100 نفر از آنفولانزا در مهاجر مسکن, برآورد قهوه ای به نام محافظه کار است.

نیز وجود دارد نگرانی در مورد آماده سازی نمی شود انجام می شود. به طور معمول سازمان های ماه صرف میلیون ها دلار آماده برای آتش سوزی های نجومی — پاکسازی قلم مو و انجام تجویز می سوزد برای کاهش گیاهانی که خوراک عظیم آتش سوزی.

که اتفاق می افتد در بسیاری از مکان ها به دلیل برخی از آتش سوزی مدیران در تلاش هستند اجازه می دهد تا کارکنان به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است و برای جلوگیری از دود از تجویز سوختگی در طول بیماری همه گیر. دود سیگار می تواند تنفس را مشکل تر برای افراد مبتلا به آسم و دیگر ریه شرایط.

“بزرگترین مشکل من در حال حاضر این است که تجویز سوختگی نیست انجام می شود می گوید:” کیسی جاد رئيس جمهور از فدرال Wildland Fire Services Association که طرفداران از طرف فدرال آتش نشانان در 42 متحده است. “که به افزایش آتش بار.”

او گفت: رهبران باید شروع به کار در یک coronavirus طرح برای آتش نشانان ماه پیش. “من نشان می دهد آنها در حال به کشیدن پاهای خود را, اما بدیهی است که آنها در حال تلاش برای کشف کردن آن را درست مثل هر کس است,” او گفت:.

کری گرین اضطراری متخصص مدیریت و سخنگوی ایالات متحده خدمات جنگل گفت که اگر چه این برنامه شده اند منتشر نشده است آنها با هم. آژانس در حال حاضر به پیروی از دستورات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به عنوان بیماری عفونی دستورالعمل های ایجاد شده در سال 2008 پس از یک پرنده بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

مانند بسیاری از آتش سوزی مدیران به حدی پرواز کور. “برخی از چیزهایی که ما احتمالا می خواهید به یادگیری به عنوان ما به” گرین گفت.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

Wildland آتش نشانان در حال پاسخ اول درست مثل کارکنان بیمارستان و پلیس و باید از آن محافظت شود بر این اساس, گفت , گفت: دانشگاه ایالتی بویزی استاديار لوقا مونترو متخصص در جامعه و بهداشت محیط. “مانند نیاز بالقوه آنها را به پوشیدن ماسک در هنگام سفر از جایی به جای دیگر.”

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

در زیر 2 تریلیون دلار فدرال مراقبت قانون فدرال خدمه آتش خواهد پرداخت مرخصی استعلاجی برای اولین بار او گفت که امیدوار را تشویق اعضای خدمه را به مرخصی استعلاجی زمانی که آنها به آن نیاز دارید. روشن نیست اگر همه دولت یا قرارداد آتش نشانان خواهد شد که همان بهره مند شوند.

اسکات مک لین سخنگوی وزارت کالیفرنیا از جنگلداری و حفاظت در مقابل آتش سوزی گفت: این سازمان است که زیر سخت فیزیکی, فاصله, پروتکل, و که می تواند به معنای ساخت بزرگتر campsites در نزدیکی آتش سوزی و کشیدن اضافی تریلر دوش و بهداشتی نیاز دارد. اما هیچ سازمان گسترده هدایت فراتر از توصیه های هر آمریکایی داده شده است برای این بیماری همه گیر است.

“در آن به کار گرفته می شود در یک مورد به مورد و بر اساس چون هر حادثه متفاوت است. ما با تکیه بر هر فرد را بر عهده دارد و ما باید افسران ایمنی در تیم” مک لین گفت. “ما در دیدار با کسانی که نیاز به عنوان آنها می آیند.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im