را انتخاب کنید خود را قرنطینه خانه مم نگه می دارد اینترنت مشغول

Folks hunkering کردن در خانه در طول زمان از coronavirus ممکن است به دنبال چیزی برای منحرف کردن آنها از هم اتاقی, اخبار, چرخه یا فقط جریان آب و هوا به عنوان یک کل.

و اخیر مم ساخت دور بر روی اینترنت است که به مردم چیزی سرگرم کننده برای بحث در مورد آنلاین. یعنی که شما فرضی می خواهید به زندگی می کنند با طول یک مستند?

به اصطلاح “خود را انتخاب کنید قرنطینه خانه” الگوی رفتاری است که یک تنوع از سال گذشته ناهار جدول الگوی رفتاری است که خواسته مردم برای انتخاب یک صندلی در یک کافه تریا جدول بر اساس هنرمندان, بازیگران, آهنگ, تلویزیون را نشان می دهد و غیره. که در حال حاضر نشسته در جدول.

این رویکرد در حال حاضر تکامل یافته برای این لحظه درخواست از مردم را انتخاب کنید که افراد آنها را می خواهید به پناهگاه در محل با در طول این تجربه است. این روند به نظر می رسد که منشأ در Facebook با کاربر ساوانا لاک با توجه به Know Your Meme, الگوهای رفتاری پایگاه داده. آن را نقل مکان کرد به توییتر پس از user @flotisserie مشترک یک نسخه وجود دارد که آن را واقعا در زمان خاموش با مردم در سراسر جهان با وزن ،

به عنوان الگوهای رفتاری خود را دور از مردم و بیش از بحث های مختلف تکرار امید بستن برای ترکیب های مختلف از هم اتاقی. در واقعیت نشان می دهد, ریخته گری, بسیاری از نسخه های شده اند که فراگیر در سراسر رسانه های اجتماعی شامل یک خانه با مطلوب ساکنان مخلوط با ظاهر آنهایی که کمتر مطلوب مردم واقعا فکر می کنم که آنها می خواهم به زندگی می کنند با برای هفته ها در پایان. در یکی از نمونه های به اشتراک گذاشته شده توسط برش, مردم, بحث که آیا آنها می خواهم به زندگی می کنند با Chrissy Teigen و مشغول فیلیپس, اگر آن را نیز به معنای پناه در محل با ببر پادشاه موضوع جو عجیب و غریب ؟ (با کلیک بر روی صدای جیر جیر برای دیدن کل تصویر.)

Mad Men بازیگر Kiernan Shipka تصمیم گرفتند به اویختن با سابق شرکت ستاره ژانویه جونز.

در Instagram, Teigen, Phillips, جونز و دیگران مورد بحث گزینه صحیح:

یک بار اینترنت ضامندار بر روی الگوی رفتاری به زودی وجود دارد دیگر تکرار ساخت دور, مثل این یکی با سیاسی و تاب از megyn kelly editor-in-chief Nate نقره ای:

وجود دارد برخی از با ادبی خم:

یک سگ عاشق نسخه:

بازیگر Jackée Harry مشترک یک نسخه از خود:

وجود دارد یک نسخه برای طرفداران سیمپسونها:

دیگر برای جنگ ستارگان علاقه مندان:

یک قرنطینه خانه پر از آهنگسازان:

آزاد طرفداران ممکن است یک زمان سخت گیری انتخاب خود را در اینجا:

حتی محصولات مراقبت از پوست نسخه:

و سیب زمینی-بر اساس نسخه:

وجود دارد بسیار تیره نسخه که بسیار دشوار است برای پاسخ به:

در عین حال همه کسانی که به نحوی مشکل کمتر از این دور بیش از حد واقع بینانه نسخه ساخت دور:

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>