تگزاس می گذرد 10,000 تأييد جدید COVID-19 نفر در یک روز

AUSTIN, تگزاس, تگزاس, پیشی 10,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز جمعه برای اولین بار عبور از یک نقطه عطف جدی به ندرت دیده می شود پس از همه گیر برای اولین بار در ایالات متحده در ماه مارس است.

این رکورد 10,028 موارد جدید در تگزاس به عنوان یکی دیگر از هشدار دهنده جدید اندازه گیری سریع تجدید حیات COVID-19 سراسر کشور و شکست های این کشور در پاسخ. کالیفرنیا ، گرگ ابوت از تگزاس به شدت شروع امریکا یکی از سریعترین reopenings در مه, اما معکوس البته هفته گذشته سفارش میله بسته شده و الزامی پوشش صورت در بسیاری از دولت است.

نیویورک و فلوریدا تنها کشورهای دیگر به رکورد بیش از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز. نیویورک آمار ترسناک است که در مجموع در ماه آوریل زمانی که شهر نیویورک بيمارستان غرق شد و صدها نفر از مردم در حال مرگ بودند هر روز. فلوریدا در صدر 10,000 موارد تایید شده در هفته گذشته.

ثبت علامت در تگزاس تا حدودی نشان دهنده تاخیر در نتایج تست از چهارم جولای آخر هفته که به تازگی موارد گزارش شده به مراتب کمتر از آن چه تگزاس دیده می شود در هفته های اخیر.

تگزاس رسید گذشته 8,000 ایالت بستری شدن در بیمارستان برای اولین بار در طول تعطیلات طولانی آخر هفته — بیش از چهار برابر افزایش در ماه گذشته است. روز سه شنبه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افزایش یافت گذشته 9,000. تگزاس نیز با مرگ و میر در یک روز با 60.

شهرداران در برخی از بزرگترین شهرستانها در این ایالت و ایالات متحده — از جمله Austin سن آنتونیو و هوستون — هشدار داده اند که بیمارستان ها می تواند به زودی غرق شده با کروناویروس بیماران.

رکورد تعداد گزارش شده در یک روز که نیز شاهد نمایشگاه ایالتی تگزاس لغو شد برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. نمایشگاه سازمان گفت: این رویداد که به تساوی بیش از یک میلیون بازدید کننده به دالاس هر پاییز امکان پذیر نیست که در طول بیماری همه گیر.

مرگ و میر پایین باقی بمانند در تگزاس در مقایسه با دیگر کشورهای بزرگ. از شنبه تگزاس تایید کرده است که حداقل 2,715 مردم فوت کرده اند با توجه به COVID-19. اما مرگ و میر صعود در روزهای اخیر و در علاوه بر این به یک هشدار دهنده شتاب در موارد جدید در تگزاس, هفت روز, عفونت رای صعود به 13.5 درصد.

تعدادی از عفونت است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از مردم شده اند تست شده و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>