سوئد باید انجام شود بیشتر برای مبارزه با کروناویروس بهداشت رئیس می گوید:

سوئد باید انجام شود بیشتر برای مبارزه با coronavirus اپیدمیولوژی پشت یک استراتژی ملی که اجتناب دقیق مستندات دیده می شود در بسیاری از کشورهای دیگر گفت: در روز چهارشنبه.

آندرس Tegnell نظرات به دنبال نصب, انتقاد از دولت و مدیریت بحران و سیاست است که با اتکا تا حد زیادی در اقدام داوطلبانه اجتماعی فاصله و عقل سلیم بهداشت توصیه کرده است اما موفق به جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

سوئد پایین تر COVID-19 مرگ و مير از کشورهای اروپایی از جمله انگلیس و اسپانیا و ایتالیا که اجرا دقیق مستندات.

اما با 443 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر آن را تا هشتم بیشترین تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از سرانه در جهان است و بيشترين COVID-19 مرگ و مير در اروپا برای قطعات ممکن است با توجه به تحقیقات گروه Ourworldindata.org.

“بله, من فکر می کنم ما می تواند انجام شود بهتر است در آنچه ما را در سوئد به وضوح” Tegnell ارشد اپیدمیولوژی در آژانس بهداشت عمومی گفت: رادیو سوئد.

سوئد دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell از آژانس بهداشت عمومی سوئد صحبت می کند در طول یک coronavirus کنفرانس خبری در استکهلم در مه 27. “من فکر می کنم وجود دارد بالقوه برای بهبود آنچه که ما انجام داده اند در سوئد کاملا واضح’ Tegnell گفت: رادیو سوئد در روز چهارشنبه. (Pontus Lundahl/TT/آسوشیتد پرس)

“اگر ما برای اجرا به همان بیماری دانستن دقیقا آنچه که ما در مورد آن را می دانم امروز من فکر می کنم ما را تا پایان انجام کاری در بین سوئد چه بود و چه بقیه جهان انجام داده است,” او گفت:.

نخست وزیر استفان Lofven که وعده داده است یک پرس و جو به دست زدن به همه گیر نیست بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر اما بهداشت و امور اجتماعی وزیر لنا Hallengren ضربه به عقب.

“دولت است و در تمام اوقات آماده شده به معرفی گسترده تر بیشتر اقدامات توصیه شده توسط متخصص اقتدار” Hallengren گفت: در پاسخ نوشته شده به مهر.

Lofven گفت: Aftonbladet روزانه که به طور کلی استراتژی محدود کردن این بیماری در حالی که همچنین حمایت از کارگران و شرکت ها بوده و یکی از سمت راست.

“در همان زمان ما باید اعتراف کنم که وقتی که می آید به مراقبت از سالمندان و گسترش عفونت است که نمی کار کرده است. که آشکار است,” او گفت:. “بیش از حد بسیاری از مردم فوت کرده اند اینجا.”

بسیاری از اروپا تعطیل و مدارس و مغازه ها و کسب و کار آوردن مقدار زیادی از جامعه را متوقف کند. سوئد بسته مراقبت از خانه به بازدید کنندگان در اواخر ماه مارس است اما حدود نیمی از آن coronavirus مربوط به مرگ و میر شده است در میان سالمندان ساکن در مراقبت از امکانات.

استراتژی به نام ‘فاجعه بار’

اخیر بادی-آزمون نیز نشان داد تعداد افراد آلوده در سوئد کمتر از در بهداشت عمومی آژانس و مدل های که به اصطلاح گله ایمنی می تواند بیشتر از پیش بینی.

Tegnell گفت: آن را سخت بدانید که اقدامات انجام شده در جاهای دیگر ممکن است موثر ترین در سوئد.

“شاید ما را پیدا خواهد کرد این در حال حاضر که مردم شروع به از بین بردن اقدامات در یک زمان,” او گفت:. “و پس از آن شاید ما خواهد شد برخی از نوع از اطلاعات در مورد آنچه که در علاوه بر این به آنچه که ما می تواند انجام دهد بدون اتخاذ یک کل مستند.”

دولت نقد دریافت کرده است برای عدم رسیدن به هدف از 100,000 آزمون در هفته, هدف قرار دادن تنها یک سوم از آن در هفته گذشته.

بجورن اولسن استاد عفونی پزشکی در دانشگاه اوپسالا گفت: سوئد استراتژی بوده است فاجعه بار است.

“این یکی از سوئد بزرگترین embarrassments و غم انگیز ترین حوادث (در) تمام دسته ها,” او گفت: خواستار تغییر کرده البته برای شروع تست و انجام بیشتر تماس ردیابی. “تا زمانی که مردم در حال مرگ هستند ما باید سعی کنید برای تغییر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>