تصمیم دیوان عالی کشور گسترش مذهبی معافیت برای پیشگیری از بارداری پوشش برای کارفرمایان

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش خود را به کارفرمایان اجازه می دهد که به استناد مذهبی یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از ارائه بدون هیچ هزینه بارداری به زنان به عنوان مورد نیاز توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دادگاه عالی روز چهارشنبه گفت: 7-2 دولت عمل کرده و درست زمانی که از آن ساخته شده را تغییر دهید که دادگاه های پایین مسدود شده بود.

“ما امروز که این بخش تا به حال قدرت قانونی به هنر و صنعت است که معافیت و همچنین contemporaneously صادر اخلاقی معافیت. ما بیشتر نگه دارید که قوانین promulgating این معافیت ها از رویه نقص” عدالت کلارنس توماس نوشت برای اکثریت دادگاه.

دولت تخمین زده است که تغییر حکومت می شود در مورد 70,000 زنان و در اکثر 126,000 زنان به از دست دادن جلوگیری از بارداری پوشش در یک سال.

عدالت اموزش Bader Ginsburg ذکر شده تعداد کسانی که مخالف.

“در انطباق ادعای آزادی مذهبی این دادگاه گرفته شده از یک رویکرد متعادل است که اجازه نمی دهد که اعتقادات مذهبی به پایمال کردن حقوق و منافع دیگران که به اشتراک گذاری این اعتقادات. امروز برای اولین بار دادگاه کست کاملا کنار جبران حقوق و منافع در آن تعصب و غیرت به امن مذهبی حقوق به درجه n ام,” او نوشت.

کنترل تولد شده است یک موضوع از مشاجره از آنجا که قانون به تصویب رسید دولت باراک اوباما.

حکم مستلزم آن است که کارفرما-بیمه خدمات درمانی ارائه شده شامل پوشش برای کنترل تولد با هیچ شرکت می پردازد. قبلا بسیاری از کارفرما-ارائه بیمه نامه ارائه نمی دهد این پوشش

کلیساها و کنیسه ها و مساجد بودند معاف از قرص های ضد بارداری پوشش مورد نیاز است اما دولت اوباما همچنین ایجاد یک راه مذهبی سازمان های وابسته از جمله بیمارستان ها دانشگاه ها و موسسات خیریه می تواند انتخاب کردن از پرداخت برای پیشگیری از بارداری, اما زنان در برنامه های سلامت خود را هنوز دریافت هیچ هزینه کنترل تولد.

برخی از گروه های شکایت از انتخاب کردن روند خود را نقض باورهای دینی خود است.

که انتخاب کردن فرایند موضوع 2016 دیوان عالی کشور مورد اما دادگاه با تنها هشت قضات در آن زمان به دلیل مرگ قاضی آنتونین اسکالیا نمی تصمیم گیری این موضوع. آن را به جای ارسال هر دو طرف به دیدن اگر آنها می تواند کار را سازش.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان بیش مقامات اعلام کردند یک قانون تغییر است که اجازه می دهد تا بسیاری از شرکت ها و سازمان های مذهبی و یا اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از پوشش کنترل تولد بدون ارائه جایگزین خیابان برای پوشش.

اما تغییر مسدود شده بود توسط دادگاه پس از نیوجرسی و پنسیلوانیا آن را به چالش کشید.

دادگاه طرف برای مدرسه مذهبی بیش اخراج معلمان

به طور جداگانه به دادگاه طرفه با دو کاتولیک در مدارس حاکم است که تأکید می کند که برخی از کارکنان مذهبی و مدارس و بیمارستان ها و مراکز خدمات اجتماعی نمی تواند شکایت برای استخدام تبعیض است.

دادگاه عالی حاکم بود 7-2.

قضات قبلا گفت: در یک اتفاق سال 2012 تصمیم گیری است که قانون اساسی مانع از وزرا از تحت پیگرد خود را به کلیساها برای استخدام تبعیض است.

دادگاه گفت: پس از آن که مورد نیاز جدایی کلیسا و دولت به این معنی است که گروه های مذهبی باید مجاز به استخدام و آتش افرادی که در خدمت به عنوان معلم و یا رسولان از ایمان خود و بدون دخالت دادگاه. اما دادگاه نمی سختگیرانه تعریف که شمارش به عنوان یک وزیر.

عدالت ساموئل Alito نوشت: در نظر اکثریت شنبه که اجازه می دهد به نظر دادگاه محل کار ادعای تبعیض علیه مدارس خواهد تداخل با مدارس’ قانون اساسی تضمین مذهبی استقلال.

“مذهبی آموزش و پرورش و شکل گیری دانش آموزان است که به دلیل وجود خصوصی ترین مدارس دینی و در نتیجه انتخاب و نظارت معلمان بر آنها مدارس تکیه به انجام این کار دروغ در هسته خود ماموریت” Alito نوشت.

در مخالفت با عدالت Sonia Sotomayor هشدار داد که به عنوان بسیاری از 100,000 کارکنان می تواند از دست دادن حق به مسابقه کار تبعیض به عنوان یک نتیجه از حاکم.

“دادگاه به این نتیجه حتی اگر معلمان تدریس عمدتا سکولار افراد, فاقد قابل توجهی عنوان مذهبی و آموزشی و حتی نیاز به کاتولیک” ستمیر نوشت: در نظر است که پیوسته Ginsburg.

این مورد شامل دو مدرسه در جنوب کالیفرنیا که شکایت توسط معلمان سابق.

در یک مورد کریستن بیل شکایت سنت جیمز مدرسه کاتولیک در تورانس برای تبعیض ناتوانی پس از او فاش کرد او تا به حال سرطان پستان و آموزش او قرارداد نیست تمدید کرد.

در مورد دیگر اگنس Morrissey-Berru شکایت بانوی ما از گوادالوپ در Hermosa ساحل برای تبعیض سنی پس از آموزش او قرارداد نیست تمدید کرد زمانی که او در 60s.

پرونده های حقوقی بودند و هر دو در ابتدا رد کرد اما یک دادگاه تجدید نظر آنان را زنده ساخت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت کرده بود مدارس.

بیل سال گذشته درگذشت در سن 54 بعد از پنج سال نبرد با سرطان پستان. شوهر او به نمایندگی از طرف او در محل خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>