(MONTGOMERY, Ala.) — دیوان عالی ایالات متحده در یک 5-4 تصمیم روز شنبه مسدود شده پایین تر حکم دادگاه اجازه می دهد منظقه رای گیری در آلاباما و waiving برخی از absentee ballot مورد نیاز در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

محافظه کار قضات اعطا آلاباما درخواست برای اقامت یک قاضی فدرال را که اجازه می دهد مقامات محلی برای ارائه منظقه رای گیری در جولای رواناب و شل absentee ballot مورد نیاز در سه دولت بزرگ و شهرستانهای استان است. منظور باقی خواهد ماند و ماند در حالی که دادگاه تصمیم می گیرد که آیا به شنیدن آلاباما تجدید نظر شود.

آلاباما دادستان کل استیو مارشال گفت که او خوشحال بود دادگاه عمل کرده و به سرعت به طوری که Alabama قوانین رای گیری در محل باقی می ماند برای جولای 14 رواناب.

“آلاباما است که دوباره قادر به اجرای قوانین است که برای کمک به اطمینان از انصاف و صداقت ما در انتخابات” جمهوری خواه گفت.

این احکام دادگاه های بنیادی از طرح دعوی در دادگاه واصل NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق مرکز قانون فقر جنوب و آلاباما معلولیت حمایت از برنامه. یک گروه از رای دهندگان به دنبال گزینه های رای گیری بیشتر به دلیل نگرانی های بهداشتی.

ایالات متحده منطقه قاضی عبد K. Kallon ماه گذشته با صدور دستور مقدماتی پس از پیدا کردن است که در آلاباما انتخابات قوانین باعث می شود بیمار یا سالمند رای دهندگان به “احتمال دارد در صورت دردناک و دشوار انتخاب بین ورزش خود را حق اساسی را به رای دادن و حفاظت از سلامت خود است که می تواند به جلوگیری از آنها را از مصاحبه یک رای در انتخابات آینده.”

Kallon گفت: آلاباما نمی تواند جلوگیری از انتخابات محلی مقامات از ارائه منظقه رای گیری در فرد رای گیری مکان در جولای 14 رواناب. Kallon همچنین حکومت آلاباما نمی تواند نیاز به برخی از غایب رای گیری رای دهندگان در سه شهرستان به ارائه فتوکپی از خود را شناسایی و شاهد امضا اگر این خطرناک است برای آنها را به خارج در طول همه گیر که به دلیل سن و شرایط بهداشتی اساسی.

این سه شهرستان هستند که شاکیان در این پرونده زندگی می کنند.

آلاباما به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری. دولت استدلال کرد که این امر می تواند گیج کننده برای تغییر absentee ballot قوانین در سه آلاباما 67 شهرستان و منظقه رای گیری خواهد بود یک تغییر عمده انجام می شود درست قبل از انتخابات.

دولت همچنین معتقد است که در آلاباما قوانین مورد نیاز برای مبارزه با تقلب انتخابات هستند و نه غیر منطقی.

“اما این دوگانگی بین رای دادن و ایمنی غلط است حتی در طول COVID-19. فرد شاکی در این مورد به طور منظم حداقل یک شخص دیگر. آنها واقعا می تواند نه پیدا کردن یک راه امن به شخص دوم سازمان دیده بان آنها را نشانه یک تکه کاغذ” وکلا برای دولت نوشت: در دادخواست خود را به دادگاه عالی.

دادگاه پنج محافظه کار قضات حکم به نفع آلاباما در حالی که چهار لیبرال تر قضات نشان داد آنها را انکار دولت برنامه برای اقامت. قضات ارائه نمی دهد یک توضیح برای تصمیم خود را در این مختصر سفارش های صادره از اواخر پنج شنبه.

“متاسفانه این به این معنی است که Alabama رای دهندگان هستند که در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید یا مرگ از COVID-19 مورد نیاز خواهد بود سلامت خود را به خطر و نقض CDC توصیه هایی به منظور رای گیری در 14 ژوئیه” Deuel راس ارشد مشاوره در NAACP دفاع حقوقی-آموزشی صندوق, Inc., در بیانیه ای گفت.

شاکیان گفت: آنها نا امید شدند با تصمیم و ادامه خواهد داد به دنبال مداوم دادخواهی در دادگاه فدرال در آلاباما.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im