Coronavirus مستند اقدامات به محل قرار در شش کشور مانع بیش از 500 میلیون اضافی COVID-19 عفونت از جمله ده ها میلیون نفر در ایالات متحده یک مطالعه جدید به این نتیجه رسیده است.

یک مطالعه منتشر شده در طبیعت در روز دوشنبه انجام شده توسط دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و محققان دریافتند که اقدامات اجرا شده به سرعت گسترش coronavirus در ایالات متحده مانع از 60 میلیون عفونت تا 6 آوریل واشنگتن پست گزارش.

مطالعه نگاه شش کشور و در بر داشت که های مختلف خاموش کردن سیاست ها و مداخلات جلوگیری و یا به تاخیر افتاد 530 میلیون عفونت در سراسر ایالات متحده و چین و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و فرانسه هر چند محققان می گویند 62 میلیون از عفونت های اضافی خواهد واقع شده است رسما به عنوان موارد از طریق آزمایش از جمله 4.8 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده در ایالات متحده تایید کرده است حدود 1.9 میلیون COVID-19 موارد است.

در چین 285 میلیون نفر مانع مطالعه می گوید: با این جمله 37 میلیون نفر که تایید شده اند. محققان در نگاه اثر 1,717 سیاست قرار داده و به محل به سرعت ویروس’ گسترش در این کشور است.

“من فکر نمی کنم هر انسانی در تلاش است تا کنون نجات بسیاری از زندگی در یک دوره کوتاه از زمان” منجر نویسنده جزایر Hsiang گفت. “شده اند وجود دارد, گنده, شخصی, هزینه های به ماندن در منزل و لغو, رویدادهای اما داده ها نشان می دهد که هر روز ساخته شده تفاوت عمیقی است. با استفاده از علم و همکاری ما تغییر این دوره از تاریخ است.” برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de