وزارت امور خارجه آمریکا می گوید ایالات متحده را ارزیابی مجدد هوش-به اشتراک گذاری با کانادا اگر آن را اجازه می دهد Huawei به 5G

ایالات متحده آماده است تا به ارزیابی مجدد آن هوش وگو با کانادا اگر Huawei است که با توجه به چراغ سبز برای شرکت در ساختمان کانادا 5G شبکه یک سخنگوی وزارت امور خارجه امروز گفت.

دولت فدرال هنوز اعلام کرد تصمیم خود را در مورد اینکه آیا این شرکت چینی غول پیکر خواهد بود و مجاز به شرکت در ساختمان کانادا نسل بعدی شبکه های بی سیم با وجود بیش از یک سال و نیم از بررسی سوال.

“ما در دولت ایالات متحده را ساخته اند آن را بسیار روشن به همه دوستان و متحدان ما در سراسر جهان است که اگر Huawei مجاز است به یک کشور ملی سیستم های امنیتی ما باید برای حفاظت از اطلاعات-های رابطه” مورگان Ortagus سخنگوی وزارت خارجه امریکا گفت: CBC اخبار امروز.

“ما باید به یک ارزیابی اگر ما می تواند همچنان های اطلاعاتی با کشورهایی که Huawei در داخل خود حساس ترین تکنولوژی در حساس ترین امنیت ملی مناطق.

“ما فکر می کنیم که دولت کانادا را به خود مستقل تصمیم گیری و چه چیزی بهترین را برای کانادا امنیت ملی است.”

تماشا کنید: نخست وزیر جاستین ترودو در Huawei و 5G

نخست وزیر جاستین ترودو با خبرنگاران صحبت می کرد در روز پنج شنبه. 1:27

نخست وزیر نمی گویند امروز که کانادایی ها می توانید انتظار یک تصمیم Huawei و 5G یا اینکه آیا او حاضر به خطر مجروح شدن رابطه با کانادا نزدیک ترین متحد اجازه می دهد این شرکت چینی به شرکت در شبکه.

“در هر مرحله از راه ما را به گوش ما امنیت سازمان ما سازمان های اطلاعاتی کار می کرد با ما متحدان” ترودو گفت: در پاسخ به سوال خبرنگار امروز. “ما تصمیم درست برای کانادایی ها به هر دو حفظ کانادایی ها و کسب و کار امن در حالی که در همان زمان حصول اطمینان از رقابت در صنعت مخابرات.”

برخی از شرکت های خصوصی در انتظار نیست برای اتاوا به تصمیم گیری. Bell و Telus دیروز اعلام کرد که آنها نمی خواهد کار با هواوی به عنوان آنها خود را دنبال کنند 5G برنامه. در عوض هر دو در حال امید بستن به استفاده از تجهیزات از شرکت های اروپایی اریکسون و نوکیا.

واشنگتن به مدت طولانی استدلال کرد که Huawei به شمار تهدیدی برای امنیت ملی به این دلیل که دولت چین این قدرت را وادار شرکت های خصوصی مانند Huawei به دست بیش از اطلاعات حساس است. Huawei منتقدان می گویند آنها از ترس این شرکت خواهد انجام جاسوسی از طرف پکن.

ایالات متحده تلاش می کند تا کلیپ Huawei بال

تماس توسط CBC News, Huawei VP برای امور شرکت ها در کانادا گفت: دولت را به “تهدید” مطابق با “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولویت برای قلدری و تابع رقبا و متحدان به طور یکسان. “

“Huawei عمل کرده است در کانادا برای بیش از یک دهه بدون یک حادثه امنیتی مربوط به تجهیزات ما. یکی نیست” گفت: Alykhan Velshi. “ما مشتاقانه منتظر به دولت کانادا گیری مبتنی بر شواهد در تصمیم Huawei نقش در کانادا 5G rollout.

“این تصمیم باید توسط در و برای کانادا نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن است.”

در هفته های اخیر در حالی که بسیاری از جهان متمرکز شده است در این بیماری همه گیر در حال افزایش مرگ و میر واشنگتن اعلام کرده است اقدامات جدید با هدف مهار Huawei جهانی تحت تاثیر قرار.

در مه 15, U. s. Department of Commerce خود را تغییر کنترل صادرات قوانین برای محدود کردن “… Huawei توانایی استفاده از تکنولوژی آمریکا و نرم افزار به طراحی و ساخت آن نیمه هادی ها در خارج از کشور.”

این حرکت به معنای آن را سخت تر برای Huawei برای به دست آوردن منابع به آن نیاز دارد به طور قابل توجهی افزایش هزینه های عملیاتی آن و به نیروی این شرکت با تکیه بر کالا است که ممکن است کمتر قابل اعتماد و آسیب پذیر تر است.

به عنوان یک میانه قدرت و کانادا و اغلب در بر داشت خود را با گرفتن وثیقه دیپلماتیک ناشی از تنش بین آمریکا و چین به عنوان دو ابرقدرت مبارزه برای تبدیل شدن به رهبر جهانی در فناوری است.

Meng Wanzhou رئیس امور مالی از Huawei برگ B. C. دیوان عالی کشور در ونکوور پنج شنبه, ژانویه 23 سال 2020 است. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

که آسیب آغاز شده ramping تا در ماه دسامبر 2018 زمانی که کانادا دستگیر Huawei CFO Meng Wanzhou در آمریکا استرداد درخواست.

پکن بلافاصله خواستار آزادی او و اعدام سریع اقدامات تلافی جویانه. دو کانادایی — مایکل Kovrig و مایکل Spavor — بودند خودسرانه بازداشت شده در چین; آنها برگزار شده است برای بیش از 500 روز. پکن در زمان تجارت اقدام و همچنین توقف خرید های بزرگ از کانادا کانولا و برای کانادا گوشت خوک.

Ortagus محکوم چین به حبس از دو کانادایی. او گفت: وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به ارمغان آورده است این موضوع تا به طور منظم در طول بالا-پروفایل جلسات با همتایان چینی.

“ایالات متحده آمریکا, ما در حال گرفتن بسیاری از اقدامات انجام همه چیز ما می توانیم در پشت صحنه با دولت کانادا,” او گفت:.

پرسید: اگر ایالات متحده ممکن است استقرار تحریم برای فشار چین به انتشار دو مرد Ortagus گفت: “ما قصد داریم برای پیش نمایش هر گونه اقدامات عمومی که ممکن است ما را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>