ایستاده گارد برداشتن سطل زباله و گرفتن بوت از سی هتل. در داخل یک واحد نیروهای ویژه به بحث اعزام به DC

Lieutenant سرهنگ براندون Holmer هفته را صرف آماده شدن برای استقرار. ایالات متحده خود را در واحد نیروهای ویژه راه اندازی شد برای یکی دیگر از خارج از کشور انتساب بعد از آن در سال پس از او و سربازان خود را از گارد ملی ایالت یوتا به تازگی به پایان رسید تا مدارک لازم و برنامه ریزی است. سپس در صبح روز 1 ژوئن خود تلفن زنگ زد.

مانند هر کس دیگری Holmer دیده بود تصاویری از جورج فلوید, گزارشی مرد امپراتور توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25. Holmer دیده بود گزارش های خبری از تظاهرات بود که به دنبال ناآرامی های خشونت آمیز است که تا به حال فوران در شهرستانها در سراسر کشور. تظاهرات پر بود خیابان ها در یوتا, دولت, پایتخت, Salt Lake City در طول آن هفته پس Holmer مشکوک که چه خود فرماندهان نظامی می خواستم به بحث در مورد زمانی که او را برداشت تا تلفن خود را.

“هنگامی که آنها برای اولین بار به نام آنها گفت:” هی ما نیاز به 200 بچه ها برای حمایت از سرمایه,'” Holmer زمان می گوید. “من مانند,” خوب, من حدس می زنم همه چیز رو بدتر شبانه در مرکز شهر سالت لیک.’ پس از آن در برخی از نقطه ذکر شده ‘سی’ پس از آن من ایستاد و گفت: ‘صبر کنید, پایتخت کشور?'”

گارد ملی است که به طور معمول به نام بر دولت فرمانداران هنگامی که وجود دارد یک طوفان عظیم زلزله یا بلایای طبیعی. در موارد نادر از اعضای گارد فرستاده شده در سراسر خطوط دولت برای کمک به یک همسایه. اما پس از تظاهرات در سراسر آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر فوری در سراسر کشور برای تماس های اضافی سرباز گارد ملی به آمدن به منطقه کلمبیا.

یوتا یکی از 11 متحده برای پاسخ به رئیس جمهور درخواست برای کمک. نیمه شب تمام 200 یوتا از اعضای گارد ملی حال لود خود M4 تفنگ جعبه مهمات و دیگر تجهیزات بر روی یک جت نظامی بودند و در راه خود را به شهر. هنگامی که نیروهای نظامی وارد تیره و تار چشم را نمی کشد طولانی قبل از آنها خود را در وسط یک رویارویی سیاسی و شدید ترین مدنی-نظامی تقسیم در نیم قرن.

با پایان هفته یوتا از اعضای گارد ملی بودند بخشی از نیروی 4,900 از اعضای گارد ملی که قرار است در سراسر منطقه کلمبیا فرستاده شده از تقریبا به طور انحصاری جمهوری خواه به رهبری متحده: فلوریدا, آیداهو, ایندیانا, مریلند, Missouri, می سی سی پی, New Jersey, اوهایو, کارولینای جنوبی و تنسی. فقط در خارج از محدوده شهر فعال وظیفه نیروهای با 82nd Airborne Division شد و در پایگاه های نظامی در مریلند و ویرجینیا در حالت آماده به کار به عنوان برگ برنده وزن یا نه به استناد 1807 قیام کنند.

در چشم بسیاری از آمریکایی ها از جمله تظاهرات مسالمت آمیز در اعتراض فلوید مرگ و ادامه معضل سیاست خشونت در امریکا تهمت بود و دارای حق اعمال نیروهای ایالات متحده به عنوان یک ابزار سیاسی نیروی سرکوب آزادی خود را به صحبت می کنند. مخالفت آمد از درون پنتاگون و در میان بازنشسته چهار ستاره admirals ژنرال سابق و دفاع از دبیران که ابراز نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار تضعیف هنجارهای دموکراتیک توسط سیاسی نظامی است.

رئیس جمهور تهدید به استفاده از نیروی نظامی در صورت صلح آمیز تظاهرات لایروبی تا خاطرات ایالتی کنت تیراندازی در سال 1970 زمانی که اوهایو سرباز گارد ملی کشته و چهار غیر مسلح دانش آموزان پس از باز کردن آتش سوزی در یک جمعیت از جنگ ویتنام شد. یک هفته بعد این تاثیر همچنان طنین انداز. کنتاکی مقامات دولتی تایید دیگری سیاه, دیوید McAtee کشته شد مارس 31 توسط کنتاکی گارد ملی در یک رستوران کباب متعلق به او پس از یک در ضربات پنالتی با نیروهای نظامی و پلیس.

کلی علامت Milley که در خدمت به عنوان ستاد مشترک رئیس عذرخواهی پنج شنبه برای ظاهر شدن در یک عکس-op با مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 1 ژوئن پس از معترضان به زور پراکنده توسط پلیس در نزدیکی کاخ سفید است. “من باید شده اند وجود دارد,” Milley گفت: در ویدئویی از پیش ضبط شده سخنرانی در دانشگاه دفاع ملی فارغ التحصیلان. “حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی. به عنوان یک سفارش لباس افسر آن یک اشتباه بود.”

کمتر از 24 ساعت پس از پارک لافایت عکس, op, یوتا گارد بود در زمین با پوشیدن کلاه ایمنی و سایر تجهیزات حفاظتی در پارک در خارج از کاخ سفید است. نیروهای قبلا ذخیره شده خود را به تفنگ و مهمات در نزدیکی سی زراد خانه و در زمان مواضع با دستور جلوگیری از تظاهرات از ریختن به کاخ سفید زمینه.

یوتا گارد ملی مانند هر دولت دیگر ساخته شده است تا بخشی از وقت سربازان. این مردان و زنانی که در زندگی روزمره خود را در حال دامپزشکان دندانپزشکان و کارگران ساختمانی. برخی از اعضای خود را در اولین ماموریت خارج از آموزش های پایه. اما چه چیزی باعث یوتا گارد ملی متفاوت از کشورهای دیگر است که آن را شامل 19th, نیروهای ویژه گروه که متشکل از با تجربه Green Berets با چندین مبارزه با استقرار در مکان هایی مانند عراق و افغانستان است.

حدود ده Green Berets از جمله Holmer ارسال شد به منطقه کلمبیا. آنها به راحتی قابل شناسایی به دلیل نوک پیکان پچ و یک برگه که می گوید: “نیروهای ویژه” خود را در سمت چپ آستین. زمانی که عکس از سربازان در خیابان شروع به گردش سوالات شروع به چرخش به همین دلیل نخبگان نیروهای مورد نیاز به ویژه پس از تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز است.

Holmer درک چرا او واحد حضور بازدید انتقادی. در ژوئن 4 گارد ملی و فرماندهان تصمیم به کشیدن نیروهای ویژه تکه کردن یکنواخت در تلاش برای جلوگیری از ارسال پیام اشتباه است. “اگر شما می گویند, ‘Green Beret” مردم فکر می کنم از رمبو. و این درست نیست و در همه,” او گفت:. “جهت من بود برای تمرین صبر و شکیبایی است. من به آنها گفتم که نمی تواند مقابله. شما وجود دارد به خیره آنها را و یا هر چیزی که شما وجود دارد برای حفظ صلح است.”

به معترضان بسیار حضور نظامی اجازه دهید به تنهایی نیروهای ویژه بود و قلدری تاکتیک. مهم نیست که چقدر خوب از اعضای گارد ملی ممکن است خود را از وسایل نقلیه زره پوش با کلاه و توپخانه ضد هوایی کت با ارسال پیام دیگری. “این نشان می دهد که آنها فکر می کنم چیزی سرکش در حال رفتن به اتفاق می افتد گفت:” کارل نشت, 41, یک کتابدار از لرتن Va., که نشان داد تا به تظاهرات و 17 ساله دختر.

در هنگام نشت و دختر خود را با حضور در راهپیمایی برای زندگی ما اعتراض در برابر خشونت اسلحه در سال 2018 او را نمی بینم هر سرباز نشت گفت. “به نظر می رسد شما تنها دیدن یک آشکار حضور نظامی زمانی که این گروه به حاشیه رانده شده که نشان دادن” او گفت:.

تعامل نیست همه مقابله. عمده برنت مگنوم از یوتا نگهبان گفت که او در بار عاطفی هم زده از آنچه او را دیدم در خیابان. در یک هوای گرم شب ژوئن 3, او را دیدم یک زن مبارز راه رفتن تا به یک بند از افسران پلیس و طرفداران آنها با هیئت مدیره پوستر ثبت نام. “من شنیده ام او را می گویند” من می دانم که شما و شما احتمالا نمی خواهید به اینجا'” مگنوم گفت. “آن را لمس قلب من به دیدن کسی بود که درد به دنبال یک راه برای کاهش ناراحتی از فرد دیگری است که نشان داده شده است—در لباس پلیس—بسیار او آمده بود دست به اعتراض زدند.”

بار دیگر نیروهای خود را با کمی را به انجام به طوری که آنها در بر داشت راه برای کمک به. اوایل یک روز صبح بعد از یک شب شیفت Holmer سربازان کشف یک خدمه تعمیر و نگهداری نقاشی نقاشی های دیواری در یک ساختمان در نزدیکی کاخ سفید است. از اعضای گارد می خواست برای کمک به, به طوری که آنها خواسته برای برخی از برس و اعمال کتهای قهوهای مایل به زرد رنگ در حالی که سربازان دیگر raked دور انداخته بطری های پلاستیکی مواد غذایی لفافه و سطل زباله در لافایت مربع است. “با 200 از ما قادر به آن را انجام دهد بسیار به سرعت” Holmer گفت. “هیچ یک از ما آن را انجام دهد.”

یک بخشی از مشکل بودن در انجام وظیفه در یک شهر آمریکایی است که غلبه بر فریب از رستوران های فست فود به جای نظامی صادر وعده غذایی آماده-به-غذا خوردن, معمولا شناخته شده به عنوان MRE. اما Holmer سربازان گفته شد برای جلوگیری از بیرون رفتن برای غذا خوردن در حالی که در مدرسه و به ورزش احتیاط در صورتی که سفارش غذا. احتیاط ممکن است موجه شده اند. کارولینای جنوبی پست و پیک به گزارش روز شنبه که کارولینای جنوبی از اعضای گارد ملی تا به حال ثبت یک گزارش پنتاگون که آنها پیدا کرده بود تکه ای از شیشه های پخته شده را به یک پیتزا است که آنها دستور داد در حالی که ماندن در مارکی ماریوت هتل در منطقه کلمبیا.

در ژوئن 4, یوتا نیروهای مجبور به ترک که در همان هتل را از این شهر متوقف شد پرداخت شبانه بیل و DC شهردار موریل Bowser خود با ارسال نامه ای به ناروا تمام درخواست های خارج از دولت گارد ملی خارج شود. “من می دانم که وجود دارد را بد خون بین برخی از نهادهای سیاسی. است که کسب و کار ما” Holmer گفت. “ما در حال حاضر برنامه ریزی شده در خواب در زراد خانه طبقه و یا یک انبار بزرگ یا چیزی شبیه به آن. ما را در یک هتل در وهله اول بود که بیش از بالا. بنابراین ما نمی درگیر در ظروف سرباز یا مسافر.”

یوتا سربازان بسته بندی شده تا وسایل خود را بر روی یک اتوبوس و به رهبری به یک هتل در ویرجینیا در نزدیکی پنتاگون. سربازان صرف سه شب قرار است در نزدیکی کاخ سفید و در غیاب هر گونه شورش و یا غارت آنها در نهایت پاک به بازگشت به ایالت یوتا در ژوئن 7. “من آرزو می کنم آن را تا به حال نشده است لازم است, اما من واقعا افتخار از این واقعیت است که ما در جواب تماس” Holmer گفت.

یوتا گارد ملی فرود در دریاچه نمک در آن روز تحت آزمایش coronavirus و آموزش داده شد به خود قرنطینه در خانه به عنوان آنها منتظر نتایج. همانطور که برای Holmer او را پشت در خانه یک بار دیگر در حال انتظار برای تلفن خود را به حلقه—شاید این بار برای این که در خارج از کشور استقرار.

نوشتن به W. J. Hennigan در william.hennigan@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>