(سیاتل) — پورتلند, اورگان, شهردار, Ted ویلر در شنبه دستور داد که پلیس شهر برای جلوگیری از استفاده از یک نوع رایج از گاز اشک آور به جز به عنوان آخرین چاره در موقعیت های تهدید کننده زندگی و آن را یکی از شهرستانها چند که شروع به محدود کردن اجرای قانون تاکتیک در پاسخ به اعتراضات گسترده قتل جورج فلوید.

ویلر با صدور بیانیه ای گفت او سهام, جامعه, نگرانی های در مورد استفاده از CS گاز به خصوص در طول یک تنفسی-بیماری همه گیر. منتقدان را به نام در اداره پلیس پورتلند به طور دائم ممنوعیت استفاده از CS گاز در تظاهرات.

“من قویا بر این باورند که گاز باید استفاده نمی شود برای پراکنده کردن جمعیت از غیر خشونت آمیز معترضین و یا به صورت کلی جمعیت اهداف مدیریت” ویلر توییتی. “آن فقط باید در پاسخ به خشونت را تهدید می کند که زندگی ایمنی است.”

سیاتل در زمان مشابه مرحله جمعه با شهردار جنی Durkan اعلام 30 روز مهلت قانونی برای استفاده از CS گاز برای کنترل جمعیت — هر چند اسپری فلفل و دیگر کمتر-از-کشنده اقدامات در دسترس باقی می ماند به افسران.

مقامات در پیتسبورگ نیواورلئان و واشنگتن دی سی پیشنهاد ممنوعیت و یا محدودیت در استفاده از گاز اشک آور و مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد, شده, متوقف, استفاده از چوک نگه می دارد و گردن محدودیت مانند است که او را کشتند. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور پلیس وجود دارد برای جلوگیری از آموزش افسران در چوک نگه می دارد و Bellevue, Washington, رئیس پلیس استیو Mylett در روز جمعه ممنوع افسران او با استفاده از بحث برانگیز گردن محدودیت به جز زمانی که نیروی مرگبار مورد نیاز است.

در دنور آمریکا در منطقه قاضی R. بروک جکسون روز جمعه اعمال محدودیت در استفاده از مواد شیمیایی و کمتر-سلاح های کشنده توسط پلیس گفت: ماموران وجود دارد تا به حال موفق به پلیس خود را هنگامی که آن را به استفاده از آنها. سفارش خود را به عنوان او آن را تغییر در شنبه نیاز به استفاده از چنین سلاح هایی به تایید شده توسط استاد راهنما با رتبه ستوان یا بالاتر — و تنها در پاسخ به خشونت و یا تخریب اموال شخصا شاهد توسط استاد راهنما.

قاضی همچنین دستور داد پلیس را به هدف سلاح های غیر کشنده در سر مردم و groins. ویدئوها از شلیک پلیس از اسپری فلفل در تظاهرات بودند و فریاد, اما نه اقدام خشونت “نشان داد که افسران به حال زمان کافی برای انعکاس و نمی شد خرید و فروش با شرایط خطرناک است,” او گفت:.

دنور پلیس گفت: منظور بود تا حد زیادی سازگار با آن استفاده از زور و سیاست که آن را منطبق هستند.

پلیس سیاتل بودند به طور مشابه برای انتقاد از زیاده به تظاهرات هفته گذشته است. تصویری از آخرین دوشنبه شب نشان داد پلیس حمله عمدتا مسالمت آمیز معترضان با اسپری فلفل پس از یک افسر تلاش برای گرفتن یک چتر از یک تظاهرکننده در طرف دیگر از یک فلز مانع شدن.

این شهر وعده داده است یک بررسی کامل از این بخش ، بیش از 12000 شکایت ریخت و به سیاتل پلیس پاسخگویی ،

پورتلند اعلام یک روز پس از شهردار گفت: پلیس دیگر نمی خواهد با استفاده از یک “long-range آکوستیک دستگاه” یا LRAD برای متفرق کردن معترضان. این دستگاه منتشر می کنند می تواند بالا سخت تن به تن با صدای بلند و فرکانس و می تواند باعث آسیب شنوایی.

پلیس با استفاده از آن در اوایل روز شنبه برای متفرق کردن گروه کوچکی از معترضان که مجموعه آتش انداخت پرتابه و با اشاره لیزر در افسران چشم پس از صلح آمیز ترین معترضان به خانه رفته بودند.

پورتلند پلیس دستگیر و حدود 20 نفر از اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه ادعا جرائم که شامل رفتار آشوبگرانه و تداخل با یک افسر.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de