مقامات فرانسوی ممنوع اعتراض روز سه شنبه نژادی و بی عدالتی و سنگین-دست پلیس تاکتیک های جهانی خشم و انزجار بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به جورج فلوید در ایالات متحده افروخت ناکامی در سراسر مرزها و قاره است.

شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “سیاه و سفید زندگی موضوع” راهپیمایی هزاران نفر در سیدنی استرالیا بزرگترین شهرستان. ابراز خشم فوران در زبان های متعدد در شبکه های اجتماعی با هزاران نفر از سوئدی ها به پیوستن به یک آنلاین اعتراض و دیگران صحبت کردن تحت پرچم #BlackOutTuesday.

دیپلماتیک خشم پرکوله شده بیش از حد با اتحادیه اروپا را بالای سیاست خارجی رسمی گفت: بلوک بود “شوکه و وحشت زده” توسط Floyd مرگ است.

به عنوان تشدید اعتراضات در سراسر جهان همبستگی خود را با ایالات متحده تظاهر کنندگان به طور فزاینده ای مخلوط با محلی نگرانی.

“هنگامی که شما حاضر به درمان این مشکل نژادپرستی … آن منجر به آنچه ما می بینیم در ایالات متحده گفت:” دومینیک Sopo رئیس فرانسوی گروه فعال SOS Racisme. “مورد جورج فلوید پژواک آنچه ما از ترس در فرانسه است.”

مردم در اعتراض به کاخ دادگستری روز سه شنبه در پاریس. مقامات فرانسوی ممنوع در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و سنگین-دست پلیس تاکتیک های جهانی خشم و انزجار بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به جورج فلوید در ایالات متحده افروخت ناکامی در سراسر مرزها و قاره است. (Michel اویلر/آسوشیتد پرس)

فلوید درگذشت, هفته گذشته پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا. مرگ تنظیم کردن تظاهرات که در سراسر امریکا — و در حال حاضر فراتر از آن.

ترس از coronavirus باقی می ماند نزدیک به سطح بودند و دلیل ذکر شده توسط پلیس برای ممنوعیت شنبه اعتراض در دادگاه پاریس. تجمع بیش از 10 نفر باقی می ماند ممنوع در فرانسه به عنوان بخشی از ویروس سلول اقدامات است.

تظاهرات در فرانسه

اما پاریس در اعتراض به طرح های کشیده شده اند در حال رشد توجه آنلاین و تظاهرکنندگان شروع به نشان دادن تا به هر حال. مشابه تظاهرات برنامه ریزی شده در دیگر شهرهای فرانسه در افتخار از آدما ترائوره که در مدت کوتاهی پس از دستگیری او در سال 2016 و در همبستگی با آمریکایی ها نشان دادن در برابر فلوید مرگ است.

این Traore مورد تبدیل به سمبل مبارزه علیه خشونت پلیس در فرانسه. شرایط مرگ 24 ساله فرانسوی از مالی منشاء هنوز تحت بررسی پس از چهار سال از متناقضی گزارش های پزشکی در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

وکیل برای دو تا از سه افسر پلیس که در دستگیری Rodolphe Bosselut گفت: فلوید و ترائوره موارد “باید به شدت به چیزی برای انجام با هر یک از دیگر.” Bosselut آسوشیتدپرس گفت که ترائوره مرگ نبود مرتبط با شرایط بازداشت خود اما عوامل دیگر از جمله از قبل موجود شرایط پزشکی.

ترائوره خانواده می گوید او از خفگی به دلیل تاکتیک های پلیس — که آخرین کلمات او بود “من نمی توانم نفس بکشم.”

“من نمی توانم نفس بکشم” نیز نهایی کلمات دیوید Dungay 26 ساله بومی مردی که در سیدنی زندان در سال 2015 در حالی که مهار پنج سپاه پاسداران است.

معترضان رویکرد پلیس سوار بر اسب به عنوان آنها را جمع آوری در سیدنی استرالیا در روز سه شنبه به علت حمایت آمریکا از اعتراضات و خواست خود دولت برای رسیدگی به نژادپرستی و خشونت پلیس. (ریک Rycroft/آسوشیتد پرس)

به عنوان 3,000 مردم در راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق سیدنی گفت: بسیاری از آنها الهام گرفته شده است مخلوطی از همدردی برای آمریکایی های آفریقایی تبار در میان جریان تظاهرات خشونت آمیز در آمریکا و به درخواست تغییر در استرالیا درمان آن بومی به خصوص مربوط به پلیس است. بیشتر جمعیت استرالیا در مجاز تظاهرات همچنین شامل معترضان از آمریکا و جاهای دیگر.

“من اینجا هستم تا برای مردم و برای ما افتاده برادران و خواهران خود در سراسر جهان گفت:” سیدنی بومی زن آماندا تپه 46 با حضور در این تجمع با دختر و دو برادرزاده.

استرالیا در بازداشت درگذشت

“چه اتفاق می افتد در امریکا می درخشد نور را در وضعیت اینجا. مهم نیست که اگر آن را در مورد درمان از مردان و زنان از اینجا و یا از یک کشور دیگر; به اندازه کافی به اندازه کافی است,” او گفت:.

در مجموع 432 بومی استرالیایی کشته شده در پلیس بازداشت و پس از یک سال 1991 کمیسیون سلطنتی استرالیا بالاترین سطح از تحقیقات رسمی — به بومی مرگ و میر در بازداشت به گفته روزنامه گاردین.

استرالیا نیز هرگز امضا پیمان با این کشور بومی مردم که رنج می برند بالاتر از متوسط نرخ مرگ و میر نوزادان و سلامت فقیر به علاوه کوتاه امید به زندگی و کاهش سطح آموزش و پرورش و اشتغال از سفید استرالیایی.

یکی دیگر از تظاهرات برنامه ریزی شده روز سه شنبه در پایتخت هلند لاهه و بیش از 6000 نفر با حضور در سوئد-سازمان آنلاین در اعتراض به حمایت اکسپرس با سیاه زندگی مهم جنبش است. در میان سخنرانان بود Aysha جونز یک گامبیا-متولد و سوئد بر اساس فعال و وبلاگ نویس مد.

جونز گفت: اعتراض مهم بود برای نشان دادن حمایت از مردم در امریکا, اما همچنین به یاد سوئدی ها که نژاد پرستی “وجود ندارد در اینجا آن را بسیار واقعی و مردم آزار بودن از آن است.”

Aysha جونز صحبت می کند در طول یک دیجیتال تظاهرات برای نشان دادن همبستگی با تظاهرات در ایالات متحده در پاسخ از مرگ جورج فلوید و به یاد داشته باشید دیگر سیاه قربانیان خشونت های پلیس در خارج از سفارت آمریکا در استکهلم در روز سه شنبه. ((جسیکا Gow/TT اخبار از طریق آژانس آسوشیتد پرس)

تظاهرات در کشورهای مختلف برنامه ریزی شده در هفته بعد از جمله یک رشته از تظاهرات در مقابل سفارتخانه های ایالات متحده در روز شنبه.

درام آشکار در ایالات متحده آمریکا افزایش دیپلماتیک نگرانی است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell اظهارات در بروکسل بودند قویترین آمده از 27 کشور اتحادیه اروپا گفت فلوید مرگ ناشی از سوء استفاده از قدرت است.

وزیر امور خارجه آلمان

Borrell به خبرنگاران گفت که “مانند مردم ایالات متحده, ما شوکه شده و وحشت زده از مرگ جورج فلوید.” او تاکید کرد که اروپایی ها “حمایت از حق اعتراض مسالمت آمیز و همچنین ما در محکوم کردن خشونت و نژاد پرستی از هر نوع و مطمئن برای تماس با ما برای ده تشدید تنش.”

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: تظاهرات مسالمت آمیز در آمریکا زیر فلوید مرگ هستند “قابل فهم و بیش از مشروع است.”

“من فقط می توانم ابراز امید که تظاهرات مسالمت آمیز نیست و منجر به ادامه خشونت اما حتی بیشتر ابراز امیدواری کرد که این تظاهرات یک اثر در ایالات متحده” Maas گفت.

بیشتر رهبران آفریقایی در حال صحبت کردن قتل فلوید.

“این نمی تواند درست است که در قرن 21, ایالات متحده آمریکا این سنگر و استحکامات از دموکراسی همچنان به دست و پنجه نرم کردن با مشکل سیستمیک نژادپرستی” غنا جمهور نانا Akufo-Addo در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که مردم در سراسر جهان شوکه و پریشان.

کنیا رهبر مخالفان و نخست وزیر سابق Raila اودینگا ارائه یک دعا برای ایالات متحده “است که وجود عدالت و آزادی برای همه انسان ها که امریکا کشور خود.”

مانند برخی در آفریقا که صحبت کردن اودینگا همچنین با اشاره مشکلات در خانه گفت: قضاوت از مردم با شخصیت به جای رنگ پوست “یک رویای ما در آفریقا بیش از حد مدیون شهروندان ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im