عکس اخراج در طول جورج فلوید اعتراض نزدیکی کلرادو کنگره

(دنور) — عکس از کار اخراج شدند و معترضان مسدود شده و ترافیک در طول یک تظاهرات در مرکز شهر دنور در اعتراض به مرگ یک دستبند سیاه و سفید مرد در طی یک درگیری با یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا, مقامات گفت. وجود دارد هیچ گزارش فوری از صدمات.

Gary کاتلر سخنگوی ایالتی کلرادو گشت گفت که تیراندازی اتفاق افتاده در یک پارک در سراسر خیابان را از کاپیتول. بسیاری از معترضان در حال حاضر به ترک منطقه شدند و راهپیمایی در مرکز شهر.

کاتلر گفت: ساختمان کاپیتول قفل شده بود و هر کس در داخل امن بود.

دولت Rep. لسلی هیرودیس بود که در کنگره آمریکا در توئیتر خود نوشت: “ما فقط در.”

پلیس گفت که آنها نمی دانند که اگر معترضان بودند که هدف قرار دادند.

“ما اعتقاد داریم که گلوله به سمت کاپیتول اما ما هنوز در این مرحله هر گونه ارتباط به اعتراض یا معترضان” سخنگوی پلیس کورت بارنس گفت: دنور پست.

او گفت: حدود شش یا هفت عکس از کار اخراج شدند و هیچ کس بازداشت شده است.

چند صد نفر از معترضان جمع شده بودند به تماس برای عدالت پس از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز دوشنبه پس از یک افسر زانو در گردن او برای تقریبا هشت دقیقه است. در فیلم ضبط شده توسط bystander, Floyd التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

برخی در میان دنور معترضان انجام شده نشانه های مطلب “Black Lives Matter” و شعار “هی هی. هو هو. نژادپرستانه پلیس به رفتن کردم.”

آنها راهپیمایی از طریق مرکز شهر دنور, snarling ترافیک. هوایی فیلم نشان داد و معترضان را به طور خلاصه مسدود کردن ترافیک از حرکت بین ایالتی 25 در هر دو جهت قبل از swarming از طریق خیابان های مرکز شهر در خارج از کنگره.

چهار افسر پلیس شلیک نشده است. شهردار مینیاپولیس نام افسر که به زانو در Floyd گردن به عنوان جرم جنایی متهم شده است.

مرگ, منجر به تظاهرات خشونت آمیز در مینیاپولیس و تظاهرات در شهرهای دیگر از جمله لس آنجلس.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>