روسیه را متهم به کانادا و آمریکا از نقض پیمان آسمان های باز

روسیه ادعا کانادا و ایالات متحده را نقض کرده اند یک کلید توافق بین المللی طراحی شده برای ایجاد اعتماد و جلوگیری از جنگ های سابق جنگ سرد دشمنان — و متهم واشنگتن متحدان kowtowing به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سیاست های آمریکا است که در مقابل منافع ملی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم خود را برای خروج از پیمان آسمان های باز — که اجازه 34 عضو سازمان ملل برای انجام رصد پروازهای بیش از هر یک از دیگر خاک — با استناد به یک لیست طولانی از اتهام روسیه نقض شده است.

اما در اوایل این هفته در کنفرانس های مجازی وزارت امور خارجه کانادا و مجارستان به بحث در مورد پیامدهای عقب نشینی ایالات متحده از پیمان مقامات روسیه را متهم کرد واشنگتن و متحدان آن از نفاق و ارائه لیست خود را از اتهام نقض پیمان توسط ایالات متحده و در حداقل یک نمونه از کانادا.

روسیه ادعای 2015 overflight مسدود شد

در سند قبل از روز دوشنبه کنفرانس مقامات روسیه را متهم کرد که ایالات متحده و کانادا از امتناع از اجازه می دهد یک جایگزین An-30B هواپیما برای انجام یک مشاهده پرواز بیش از دو کشور در سال 2015 در حالی که اصلی هواپیمای روسی که معمولا انجام چنین پروازهای بیش از, شمال امریکا, یک Tu-154M بود تحت تعمیرات.

تصمیم ایالات متحده و کانادا در سال 2015 بدان معنی است که روسیه قادر به انجام یک مشاهده پرواز بیش آمریکای شمالی — چیزی از آن برخوردار بود را در زیر پیمان — و حریم هوایی در سراسر ایالات متحده و کانادا باقی می ماند بسته به An-30B turboprop هواپیما به این روز مقامات روسیه گفت.

روسیه با انجام چندین رصد پروازهای بیش از کانادا و آمریکا با استفاده از آن Tu-154M و مدرن تر Tu-214ON هواپیما.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه راه رفتن در طول سال گذشته در اجلاس سران G20 در اوزاکا, ژاپن. مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: ایالات متحده برخوردار روابط خوب با روسیه با وجود دولت او را به حرکت به جلو و از یک دوم پیمان نظامی با جنگ سرد ریشه. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

سرگئی Ryzhkov سر از وزارت دفاع این پیمان انطباق اداره, ارائه, دیگر نارضایتی از جمله اتهامات که برای سال مقامات ایالات متحده مانع روسی overflights بیش از ایالات متحده سلیمان در اقیانوس آرام.

مقامات روسیه همچنین متهم به آمریکایی ها با استفاده از هواپیماهای ساخته شده در اوایل دهه 1960 که اغلب در مواجهه با طیف وسیعی از مشکلات فنی در طول overflights در روسیه به خطر انداختن امنیت آمریکا و نظامیان روس در هیئت مدیره.

معاون وزیر امور خارجه سرگئی هنوز درگیر توصیف ایالات متحده تصمیم به خروج از پیمان آسمان های باز به عنوان “تاسف” و گفت: این امر باید عمده پیامدهای منفی برای توافق و برای امنیت اروپا به طور کلی.

کانادا و ایالات متحده می گویند روسیه ادعا می کند که “بدون شایستگی’

“این مخرب گام به ایالات متحده متناسب با یکپارچه به سیاست خارجی دنبال شده توسط دولت فعلی که شامل شکستن اسلحه کنترل خلع سلاح و عدم گسترش معاهدات و موافقت نامه های” خود را درگیر گفت.

مقامات در امور جهانی کانادا و وزارت امور خارجه ایالات متحده را رد کرد روسیه اتهام به عنوان “بدون شایستگی.”

“ایالات متحده شده است و همچنان در انطباق کامل با پیمان آسمان های باز بر خلاف روسیه” یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: رادیو بین المللی کانادا.

“روسیه وقیحانه و به طور مداوم نقض تعهدات خود و پیاده سازی این پیمان در راه است که ممکن است به کمک های نظامی تهدید علیه ایالات متحده و شرکای اروپایی و متحدان و تلاش بیشتر به روسیه تبلیغات دروغین روایات در مورد آن اقدامات تهاجمی علیه همسایگان خود.”

یک سخنگوی امور جهانی کانادا گفت: 2015 تصمیم “شد مطابق با این پیمان است.”

آسمان باز پیمان امضا شده در سال 1992 و آمد به اثر در سال 2002 مجوز هر یک از 34 پیمان اعضای رفتار کوتاه متوجه غیر مسلح پروازهای شناسایی بر کل سرزمین از دیگر اعضای پیمان به جمع آوری اطلاعات در نیروهای نظامی و فعالیت های.

کانادا یکی از اصلی امضا کنندگان به پیمان و همراه با مجارستان توسط شرکت سپرده گذاری کرد به این معنی که سهام آن مسئولیت مدیریت پیمان.

این پیمان به کانادا حق انجام دو پروازهای شناسایی یک سال بیش از روسیه و تعهد به اجازه می دهد دو پرواز بیش کانادا سرزمین سالانه و همچنین ترانزیت پروازهای روسیه در مسیر به آمریکا

الکساندر Graef یک کنترل تسلیحات و روسیه کارشناس گفت: مدارک ارائه شده توسط روسیه به پیمان اعضای قبل از روز دوشنبه کنفرانس و عمومی ساخته شده در دوشنبه مقدار دقیق ترین لیست به تاریخ روسیه نارضایتی در مورد اتهام غربی عدم رعایت این پیمان است.

ایالات متحده و ناتو را تضعیف پیمان

در حالی که کنفرانس ساخته شده کمی پیشرفت در حل و فصل متقابل recriminations واقعیت این است که این پیمان نمی افتد از هم جدا پس از عقب نشینی ایالات متحده در حال حاضر خبر خوب گفت Graef که با این نسخهها کار در هامبورگ مستقر در موسسه تحقیقات صلح و سیاست امنیتی.

حتی بدون آمریکا که حزب به این پیمان آن را در روسیه علاقه و در جهت منافع کشورهای دیگر — به خصوص کسانی که فاقد خود جاسوسی شبکه های ماهواره ای به ادامه همکاری با یکدیگر Graef گفت.

اما عقب نشینی ایالات متحده ارائه باقی مانده کشور با تعدادی از جدی لجستیکی و مالی چالش های Graef گفت.

کانادا نماینده در روز دوشنبه کنفرانس ورونیک Pepin-Hallé تکرار این نگرانی در آدرس خود.

آمریکا هواپیماهای آمریکا, پول

بسیاری از کشورها از جمله کانادا شرکت کرده اند در به اشتراک گذاشته مشاهده ماموریت ایالات متحده با استفاده از خود سیستم عامل-135 هواپیما Pepin-Hallé گفت.

“خروج از سیستم عامل-135 از مشارکت ارائه قطعی مشکل برای بسیاری از کشورهای عضو خواهد شد که در نتیجه نیاز به شرکت در هماهنگی نزدیک و همکاری برای اطمینان از ادامه عملیاتی قابلیت در طول پرواز فصل” Pepin-Hallé گفت.

پیمان اعضا نیز باید به آمده تا با یک سیستم سهمیه بندی در زمان برنامه ریزی شده پیمان, نقد و بررسی کنفرانس در ماه اکتبر.

و در نهایت وجود دارد, سوال در مورد پول است.

“با توجه به این بزرگی از ایالات متحده سهم بودجه از آسمان باز مشورتی کمیسیون روشن است که این تاثیر قابل توجهی خواهد شد برای باقی مانده متحده احزاب” Pepin-Hallé گفت در آدرس خود.

“ایالات متحده است که در حال حاضر بزرگترین کمک کننده به آسمان باز مشورتی کمیسیون بودجه و بر این اساس هر دو OSCC و کشورهای عضو را به همکاری و سازنده برای اطمینان از زنده ماندن مالی از این پیمان پس از خروج آمریکا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>