حاکم 100 متر قهرمان جهان کلمن اختلافات آخرین از دست رفته تست مواد مخدر

نایب قهرمان جهان مسیحی کلمن اصرار دارد یک تماس تلفنی ساده از مواد مخدر تست در حالی که او در خارج کریسمس خرید کرده اید می تواند مانع از آخرین سوء تفاهم در مورد محل نگهداری او — كه به ترس می تواند منجر به تعلیق.

24 ساله آمریکایی قهرمان دو سرعت دقیق خود را از دست رفته آخرین تست مواد مخدر روز سه شنبه در یک پست طولانی در حساب توییتر خود را. او گفت: Dec. 9 آزمون سوم خود تخلف در یک دوره 12 ماهه است که می تواند منجر به تعلیق. او همچنین از دست رفته یک آزمون در Jan. 16, 2019 و دیگری در تاریخ 26 آوریل 2019 با توجه به تشکیل پرونده شکست.

کلمن یک مورد علاقه برای المپیک طلا در 100 متر فاصله از رفتن به توکیو بازی است که به تعویق افتاده است تابستان آینده به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس. او در پست خود او بوده است جذاب از دست رفته آخرین آزمون به مدت شش ماه با دو و میدانی یکپارچگی واحد. او توضیح داد که هیچ سابقه ای از هر کسی که به جای خود و این که اگر او تا به حال شده است به نام او بود و پنج دقیقه به دور در یک مرکز خرید کریسمس.

همراه با پست کلمن متصل شده و یک کپی از خود را “تلاش ناموفق گزارش.” اضافی در بخش نظرات در قالب آن نوشته شده بود که “چند, با صدای بلند می زند ساخته شد هر 10 دقیقه برای کل ساعت.” فرد گفت مفت بود و همچنین فشرده اما “ما می تواند نه شنیدن از یک حلقه در داخل بنابراین معلوم نیست اگر آن را در عمل.” همچنین گفت: “هیچ تماس تلفنی ساخته شد هر مشتری دستورالعمل.”

“من شده است با تلفن تماس به معنای واقعی کلمه هر زمان دیگر من شده است آزمایش” کلمن نوشت. “به معنای واقعی کلمه IDK [من نمی دانم چرا این بار متفاوت بود.

“او حتی گفت که او نمی تواند بشنود مفت پس چرا نمی خواهد شما تماس با من ؟ چرا AIU به او بگویید نه برای تماس با من ؟ او با قرار دادن آدرس اشتباه btw [راه] به طوری که می داند که اگر او حتی به من نقطه.”

کلمن گفت: او موفق به دریافت یک تلاش ناموفق گزارش روز بعد توسط AIU. ایمیل به کلمن عامل و AIU نیست بلافاصله بازگشت.

USADA کاهش یافته قبلی مورد بیش فنی

نخبگان و ورزشکاران در سراسر جهان ملزم به پر کردن یک “محل صورت” آن را ممکن است برای مبارزه با دوپینگ مقامات برای انجام تعجب تست خارج از مسابقه. نقض معنی یک ورزشکار یا نه پر کردن فرم گفتن مقامات که در آن آنها می توان یافت و یا که آنها نبودند که در آن آنها گفت: آنها زمانی بود که تست وارد شده است. اگر یک ورزشکار دارای ترکیبی از سه از دست رفته آزمون در طول 12 ماه از آن می تواند به عنوان یک ضد دوپینگ نقض.

“من چند رسید از رفتن به خرید و پس از گرفتن مواد غذایی و آینده را در طول این زمان, بنابراین من فکر نمی کنم او ماند برای یک ساعت و چرا AIU به او بگویید نه برای تماس با من؟!” کلمن نوشت.

کلمن برنده 100 متری مسابقه را در مسابقات قهرمانی جهان در دوحه قطر در سپتامبر گذشته پس از ایالات متحده آمریکا آژانس ضد دوپینگ خود کاهش یافته است در مورد از دست رفته آزمایش به دلیل فنی بسیار گیج کننده کتاب قانون. مقامات تعیین کلمن به حال نقض قانون نیاز به ورزشکاران برای نگه داشتن زمان پرونده از جایی که آنها برنامه ریزی می شود هر روز به طوری که آنها را می توان با آزمایش بدون اطلاع قبلی پیشرفت.

“من هرگز و هرگز استفاده از مکمل های افزایش عملکرد و یا مواد مخدر” کلمن نوشت: روز سه شنبه. “من مایل به تست مواد مخدر هر روز برای بقیه زندگی حرفه ای من برای همه, من برای اثبات بی گناهی من.”

اضافه شده کلمن: “من هیچ ایده چه چیزی من می توانم انجام داده ایم برای جلوگیری از این, اما پدر و مادر من به من یک حلقه مفت دوربین برای کریسمس به طوری که باید nip همه و هر miscommunication در جوانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>