تظاهرات شیفت به یاد فلوید در میان فشار برای تغییر

تنور از اعتراضات به مرگ جورج فلوید در دست پلیس گرفته شده به نوبه خود از مواد منفجره خشم است که سوخت تنظیم از آتش سوزی و شکستن پنجره ها و دیگر خشونت به آرام و در عین حال قوی مردمی برای تماس بیشتر باید انجام شود به آدرس نژادی و بی عدالتی است.

بسیاری از تظاهرات بودند بیشتر رام برای دومین شب به راهپیمایی جمعه تبدیل به یادبود برای فلوید بود که تمرکز صمیمانه ادای احترام روز شنبه در مینیاپولیس به خود جلب کرد که اعضای خانواده مشهور و سیاستمداران مدنی و طرفداران حقوق. در خدمات خود را قوی تماس ساخته شده بودند برای تغییرات معنی دار در پلیس و نظام عدالت کیفری.

در سایت های تظاهرات در سراسر این کشور به معترضان گفت: ساکت تر و خوی ناشی از چندین عامل جدید و به روز رسانی اتهامات علیه ماموران پلیس درگیر در Floyd بازداشت; تر رویکرد آشتی جویانه توسط پلیس که راهپیمایی با آنها و یا گرفته شده از زانو به رسمیت شناختن پیام خود را; و تحقق است که پشت سر هم از خشم فلوید پس از مرگ است و نه پایدار.

“من شخصا فکر می کنم شما نمی توانید شورش روزمره تقریبا یک هفته” گفت: کاستاریکا Smith, 26 بود که اعتراض در مرکز شهر آتلانتا.

با وجود این تغییر در لحن معترض نشان داده اند هیچ نشانه آن است که آنها در حال رفتن دور و اگر هر چیزی در حال جسارت به ماندن در خیابان ها به فشار برای پلیس اصلاحات.

سازمان دیده بان | جورج فلوید مرگ می تواند نقطه عطفی برای عدالت نژادی

به عنوان صدها نفر با حضور در بنای یادبود در مینیاپولیس برای جورج فلوید مرگ او مورد ستایش قرار داد و توسط رهبر جنبش حقوق مدنی Rev. Al Sharpton به عنوان ممکن است نقطه عطفی برای عدالت نژادی در امریکا است. 3:09

در شهر نیویورک میگوئل فرناندز گفته بودند “خیلی بیشتر شب برای رفتن” از راهپیمایی به دلیل اعتراض ندارم آنچه آنها می خواستند. و فلوید برادر ترنس به نظر می رسد در بروکلین به انجام مبارزه برای تغییر اعلام “قدرت به مردم همه ما است.”

در برای اولین بار در یک سری از خاطرات برای فلوید, برگرد., Al Sharpton خواست آن جمع پنج شنبه “به ایستادن در جورج نام و بگو: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما!”‘ کسانی که در مینیاپولیس ادای احترام ایستاده بود و در سکوت به صورت هشت دقیقه, 46 ثانیه — مقدار زمان فلوید بود که ادعا می شود بر روی زمین تحت کنترل پلیس است.

‘من می توانم نفس بکشم” ،

فلوید طلایی تابوت پوشیده شده بود در گل رز قرمز و یک تصویر پیش بینی شده بود بالای منبر از یک نقاشی دیواری از فلوید رنگ در گوشه خیابان که در آن او دستگیر شده توسط پلیس به ظن عبور تقلبی $20 bill در فروشگاه. پیام در نقاشی دیواری: “من می توانم در حال حاضر نفس بکشم.”

Sharpton قول داد که این را تبدیل به یک جنبش به “تغییر کل سیستم از عدالت است.”

سازمان دیده بان Al Sharpton ‘امیدوار’ که عدالت اصلاحات آینده

در مراسم یادبود جورج فلوید, Rev. Al Sharpton گفت: او را ‘امیدوار’ که لحظه ای خواهد شد در نتیجه تغییرات در سیستم عدالت کیفری را درمان سیاه پوستان در ایالات متحده است. 1:04

به عنوان تظاهرات ریشه گرفته اند طی هفته گذشته آنها را تبدیل به جوامع را نزد خود.

در نیویورک که در آن ساکنان گیر شده است در صفحه اصلی برای نزدیک به سه ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ساکنان که نمی توانید به یک رستوران بروید خوشحال هستند قادر به رفتن به یک اعتراض. مردم را سگ خود را و به اشتراک گذاری تنقلات و آب بطری. آنها شده اند heartened توسط پلیس که باید به آنها پیوست.

“این فوق العاده است برای زنده ماندن آن تاریخ در حال حاضر” از معترضان گفت Kenyata تیلور.

تن جدید تا حدودی به دلیل بیشتر منفعل پلیس از معترضان می گوید:

در آتلانتا می گوید Nate سنت انجام شده نشانه آن است که تشویق مردم به رای دادن. او نسبت به کاهش خشونت در بخشی به پلیس.

“پلیس در حال شناسایی است که بیشتر منفعل تبدیل شدن آنها به بیشتر پذیرای بیشتر آنها گوش کمتر معترضان در حال رفتن به واکنش نشان می دهند,” او گفت:.

گروهی از معترضان در نزدیکی یک خط از پلیس و سرباز گارد ملی. برخی از نفرین کردند. دیگران دیده می شد صحبت کردند. آن صحنه های مختلف از جمعه گذشته زمانی که شهر با تجربه گسترده خرابکاری و غارت پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز.

یک زن تلاش برای برگزاری گفت و گو با یک ضد تظاهرات در حالی که صف آرایی در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در آنا, Ill., در روز پنج شنبه. (برایان Munoz/فردا نیوز)

معترضان هیلیارد جونز, 24, نشسته بر روی یک مانع در مرکز شهر آتلانتا در نزدیکی پلیس. او شده است از حضور در این تظاهرات نزدیک به یک هفته است. خشونت در اوایل منعکس قرن ها از بی عدالتی علیه سیاه پوستان, او گفت:.

“اگر شما بوده ام به مظلوم مانند ما برای مدت طولانی در نهایت آن را به منفجر شدن” جونز گفت.

وجود دارد هنوز هم درگیری در برانکس و در جای دیگر در بوفالو یک کمیسر پلیس به حالت تعلیق دو افسر پس از تصویری از WBFO نشان داد یک مرد راندند پس از راه رفتن به پلیس به عنوان آنها اجرای حکومت نظامی پنج شنبه شب. مرد به نظر می رسد برای ضربه زدن سر خود را بر روی پیاده رو و خون به بیرون درز کردن به عنوان افسران راه رفتن گذشته. این مرد در بیمارستان بستری شد.

‘شما باید تغییر’

اما در تگزاس معترضان را تشویق به عنوان فورت ورث افسران پیوست جلوی مارس. پلیس در آستین نیز راه می رفت با ده ها تن از اعضای دانشگاه تگزاس تیم فوتبال به عنوان آنها راه خود را از دانشگاه به دولت و کنگره به افتخار فلوید حافظه. هنگامی که وجود دارد این گروه و افسران پلیس در زمان زانو نه دقیقه.

“این اعتراض فقط نمی خواهد در اینجا توقف” تاریخ و ایمنی Caden Sterns گفت. “به جامعه … اگر شما می خواهید تغییر دهید مثل شما می گویند شما باید تغییر کند. منظورم این است که شما باید درک کنند و ظالم باید متوجه شما بیداد میکند.”

روز شنبه مشخص شده اولین شب مسالمت آمیز تظاهرات در سیاتل پس از تظاهرات آغاز شد هفته گذشته است. شهردار و رئیس پلیس وجود دارد امید برای صلح پس از جلسه با اعضای جامعه. آنها وعده داده شده روز شنبه که افسران صفحه نمایش خود را نشان اعداد زیر شکایت توسط معترضان مورد نوارهای سیاه پلیس قرار داده بود خود مدالها به افتخار همکاران کشته شدند در حالی که در وظیفه.

شهر نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز صحبت می کند با NYPD مقامات به deescalate یک بن بست بین مأموران اجرای قانون و جمعیت معترضان در ماه مارس که نقض سراسر شهر بود حکومت نظامی در روز پنج شنبه در شهر نیویورک است. (اسکات Heins/گتی ایماژ)

“برای کسانی که بطور مسالمت آمیز تظاهرات امشب لطفا می دانم که شما می توانید همچنان به نشان می دهد. ما می خواهیم شما را به ادامه ساخت صدای شما شنیده می شود” سیاتل شهردار جنی Durkan گفت در توییتر.

آرامش در سیاتل به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از هرج و مرج که دیدم پلیس وسایل نقلیه سوخته و فروشگاه ها غارت و افسران در روز دوشنبه و شب سه شنبه فلفل استفاده اسپری گاز اشک آور, فلش چتری و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت.

معترضان در برخی از شهرها احساس پشتیبانی از هر دو پلیس و سفید مردم در حال رشد است. شده اند وجود دارد موارد پلیس زانو و در اوایل این هفته در نیویورک شهرستان, جمعیت شعار می دادند برای افسران که ایستاده بودند در این فاصله به آنها بپیوندید. یکی در نهایت انجام داد و به آنها گفت که باید پشتیبانی اگر آنها باقی می ماند صلح آمیز است.

در آتلانتا در روز پنج شنبه شهردار Keisha لنس پایین راه می رفت با معترضان در مرکز شهر و به حضار گفت: از طریق یک بلند گو حرف زدن که “چیزی است که وجود دارد بهتر است در طرف دیگر از این.”

“ما در میان یک جنبش در این کشور,” او گفت:. “اما آن را برای رفتن به وقت را بر همه ما قادر به با هم و بیان بیش از خشم ما. ما قادر به بیان آنچه که ما می خواهیم به عنوان راه حل های ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>