دادستان که به رهبری مایکل کوهن تحقیقات منصوب به جای آمریکا وکیل برمن

(نیویورک) — دادستان فدرال برگزار شد که نقش کلیدی در این مورد در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مشغول به کار دوشنبه برای بازگرداندن آرامش به منهتن دادستانی پس از بیمارستانها در حال تمام شدن ناگهانی از سلف او.

آدری اشتراوس تازه منصوب شده اقدام آمریکا وکیل ارسال یک ایمیل به کارکنان دوشنبه شب در عرض چند ساعت از اعلام این خبر توسط آمریکا وکیل جفری S. برمن که او را ترک موقعیت خود خواهد بود و به جای او.

72 سال اشتراوس یک دموکرات خواهد بود و تنها زن دوم به رهبری یکی از ترین کشور برتر منطقه به معروف و اوباش محاکمه تروریسم موارد و در حال حاضر پروب مربوط به رئیس جمهور ایران ، متحدان او می گویند او یک متفکر دقیق وکیل با دهه تجربه هر دو به عنوان دادستان و وکیل مدافع.

فوق العاده خروج از برمن یک مغلوب ساختن پیشی جستن دهنده که برنده بیش از منتقدان با تحقیقات آغاز شده و با دادستان کل ویلیام Barr ناگهانی اعلام جمعه که برمن بود پله پایین به عنوان U. s. دادستان پس از 2-1/2 سال در کار است. یک مبارز برمن اعلام کرد او در ماندن در پست او منصوب شده است به توسط قضات اما پس از آن در نهایت گفت که او می خواهم ترک با اشاره به اعتماد به نفس خود را در اشتراوس.

چند نفر از افراد که خواندن Strauss’ ایمیل به کارکنان گفت: آن را دلگرم کننده و اطمینان بخش و منعکس شده او را اندازه گیری, شخصیت, اصرار دارد این کار توسط دادستان باقی خواهد ماند رایگان از خارج تحت تاثیر قرار.

اين دفتر در طبقه استقلال کشیده است به کاخ سفید و چمن در خارج از آن که در آن مکالمات در کنگره پیک نیک لمس کردن یک تجارت خودی دادستان سابق تشکر. کریس کالینز اولین عضو کنگره به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن.

استراوس کمک کرده و منجر به اتهام علیه مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن نشان می دهد که دادستان معتقد بودند که رئیس جمهور را تشویق مالی مبارزات انتخاباتی تقلب که منجر به پرداخت به سکوت دو مورد اتهام امور با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او رئيس جمهور بود. کوهن در نهایت گناه التماس کرد.

آخرین پروب به لمس اعصاب در واشنگتن منجر به دستگیری دو نفر از همکاران رودلف جولیانی و تحقیقات سابق شهر نیویورک شهردار و معاملات خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگی در اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نشانه قصد دارد به معرفی رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار به کار و بار اعلام کرده بود یکی دیگر از وکیل را بیش ضمنا rankling برمن. در اعلام او می خواهم گام پایین اواخر روز شنبه, برمن اشاره کرد او تحت تاثیر قرار بود توسط Barr بعد تصمیم به “احترام به عملیات عادی از قانون” و اجازه دهید اشتراوس را بیش از به جای.

او سپس پرداخت ادای احترام به اشتراوس او نصب شده را به عنوان مشاور ارشد خود را از مارس سال 2018 به مارس 2019 و سپس به عنوان معاون متحده وکیل دوم بالاترین موقعیت در دفتر.

برمن و اشتراوس شناخته شده هر یک از دیگر برای چندین دهه کار داشتن با هم در اواخر 1980s در مشاوران مستقل را پروب از ایران-کنترا رسوایی.

“من می تواند به ترک این منطقه در هیچ بهتر است دست از آدری. او باهوش ترین, ترین اصولی و موثر وکیل با آنها من تا به حال افتخار کار” برمن نوشت.

اشتراوس است که به خوبی در نظر گرفته و در محافل حقوقی برای دهه کار به عنوان دادستان و وکیل مدافع. کلمبیا التحصیل دانشکده حقوق حدود هفت سال در دفتر دادستان در اواسط 1970s و اوایل 1980s, جایی که او به ملاقات Jed S. Rakoff در حال حاضر یک قاضی دادگاه فدرال در منهتن.

“در حال حاضر بیش از 45 سال من شناخته شده اند آدری او هرگز یک بار سایه حقیقت یک تصمیم عجولانه و یا انحراف از حقایق” Rakoff روز دوشنبه گفت:. “من فکر نمی کنم دلیل این است که از هر گونه نفوذ خاص و یا فشار و یا نقص او تا به حال برای غلبه بر. آن نهفته است بسیار عمیق در شخصیت او و همیشه است.”

تنها زن منجر به منهتن دادستانی قبل از او بود Mary Jo سفید بود که ایالات متحده وکیل از اوایل سال 1993 تا سال 2002. سفید گفت اشتراوس خواهد بود “بسیار قوی رهبر” در بخشی از آنجا که او بسیار مورد احترام در داخل و خارج از دفتر.

سابق دادستان فدرال منهتن Danya پری گفت: استراوس “است که به عنوان یک پیشگامی و پیشرو.”

او گفت: استراوس پیوست دفتر هنگامی که زنان به ندرت استخدام. هنگامی که پری وارد در سال 2002 حدود یک سوم از تازه استخدام دادستان بودند.

آن صحبت می کند جلد که برمن توافق به مرحله را در بخش پس از دریافت اطمینان که اشتراوس را در این دوره گفت: بروس سبز سابق دادستان فدرال که هدایت لوئیس استین مرکز قانون و اخلاق در سنت louis دانشگاه جان کوک دانشکده حقوق.

“همه شناخته شده است او برای چندین دهه و او دارای یک پیشینه ثابت” سبز گفت. “در حالی که این چشم های سیاه و سفید برای دادستان کل این واقعا یک پیروزی برای دادستانی استقلال منطقه جنوب نیویورک.”

تماس با ما در editors@time.com.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>