رئیس جمهور تهمت ترویج ‘آتش Fauci’ جیر پس از بیماری دکتر انتقادات کاخ سفید Coronavirus پاسخ

(واشنگتن) — محدودیت های اجتماعی با هدف توقف گسترش coronavirus می تواند زندگی را نجات داد اگر آنها می شده است آغاز شده و قبل از آن و زمانی که آنها کاسته جدید موارد خاص به وجود می آیند گفت: ملت بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, ظاهرا به رسم خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که سایش در انتقاد که او نمی به اندازه کافی در اوایل روز به مبارزه با ویروس اعلان مجدد یک صدای جیر جیر که اشاره Fauci نظرات و که گفت: “زمان برای #FireFauci.” مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره با اشاره به تصمیم خود در اواخر ماه ژانویه به محدود کردن سفر از چین, نوشته,, “ببخشید خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد.”

ادامه مطلب: رئیس جمهور تهمت را خطرناک و احمقانه بی حوصلگی در Coronavirus

Fauci روز یکشنبه گفت که اقتصاد در بخش هایی از این کشور می تواند یک “نورد هنگام ورود دوباره” در اوایل ماه آینده ارائه شده مقامات بهداشتی می تواند به سرعت شناسایی و منزوی کردن افرادی که به ناچار آلوده شود. Fauci همچنین گفت که او “نمی تواند تضمین نماید” که آن را امن برای آمریکایی ها به رای دادن در فرد در روز انتخابات نوامبر. 3.

وقتی پرسیده شد که در سی ان ان اگر زودتر اقدام اجتماعی فاصله و “ماندن در خانه” سیاست می تواند به نجات زندگی Fauci پاسخ در قسمت: “این بسیار دشوار است برای رفتن به عقب و می گویند که. منظورم این بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن. اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ارجاع Fauci یکی از چند که تهمت ارسال شده در یکشنبه که در دفاع از خود از دست زدن به این ویروس شیوع و سرزنش دیگران برای اشتباه.

به جای کوه در می رم سوئیچ به بازگشایی کل کشور Fauci گفت: یک فرایند تدریجی مورد نیاز خواهد بود بر اساس وضعیت بیماری همه گیر در بخش های مختلف ایالات متحده و در دسترس بودن سریع و گسترده تست. هنگامی که تعداد افرادی که به طور جدی بیمار به شدت کاهش می یابد, مقامات می توانید شروع به “فکر می کنم در مورد تدریجی هنگام ورود دوباره برخی از مرتب کردن بر اساس نرمال برخی نورد هنگام ورود دوباره” Fauci گفت.

در بعضی از نقاط که ممکن است رخ دهد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است. “ما امیدواریم که در پایان ماه ما می تواند به اطراف نگاه کن و بگو خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به عقب کشیدن ؟ اگر آن را انجام دهد. اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن پایین” Fauci گفت.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

هر زمان که محدودیت سهولت Fauci گفت: “ما می دانیم که وجود خواهد داشت افرادی که آلوده شدن. منظورم این است که فقط واقعیت است. “

اجتماعی فاصله دستورالعمل از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد مارس 30.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد است که متوقف شده چرا که اکثر آمریکایی ها تحت سفارشات به “اقامت در خانه” برای کمک به کاهش این ویروس گسترش یافته است. اما فرمانداران خواهد شد بسیاری برای گفتن در مورد زمانی که به سهولت محدودیت در متحده و رهبران مریلند و نیوجرسی یکشنبه نشان داد که آنها به احتمال زیاد برای انجام این کار تا زمانی گسترده تست در دسترس است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خرابکاری اولیه آن پاسخ به کوروناویروس. وجود دارد به اندازه کافی زمان برای رفع آن ؟

“سوال این است که چگونه سریع ما می توانیم به اندازه کافی تست تا به سرعت در جهت کمک به ما در رسیدن به نقطه که در آن ما قادر به انجام تمام آن چیزهایی که” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت. او گفت که او تعیین کرده است نه “ضرب الاجل مصنوعی.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: خطرات ناشی از بازگشایی بیش از حد به زودی در حال خطرناکی بالا است. “و من از ترس اگر ما باز کردن خیلی زود است و ما به اندازه کافی ساخته شده است که بهبود سلامت و ترک خورده از این ویروس است که ما می تواند با ریختن بنزین بر روی آتش حتی سهوا” مورفی گفت.

افزایش تست خواهد به مقامات اجازه می دهد برای شناسایی ایزوله و ردیابی اطلاعات تماس افرادی که به تازگی آلوده Fauci گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انکار مشکلات مداوم با کروناویروس تست در دسترس است که از جمله کمبود و زمان انتظار طولانی برای افرادی که به یادگیری نتایج. او همچنین مقاوم در برابر ایده گسترده تر تست و گفت: هفته گذشته که “غیر ضروری” و “مناطق وسیع کشور ما نیاز ندارد.”

دیگر دانشمندان تکرار Fauci تماس برای بازگشایی تدریجی که در آن محدودیت را می توان یافت و یا پایین.

دکتر کریستوفر موری مدیر دانشگاه واشنگتن و موسسه که به طور گسترده ای ذکر بینی از ویروس های مربوط به مرگ و میر گفت: مطالعات نشان می دهد که محدودیت های بلند در پایان این ماه خواهد منجر به یک جهش در تعداد زیادی از عفونت ها. چون متحده واقعا باید قابلیت مقابله با یک حجم بزرگ از موارد جدید, او گفت:, “ماه ژوئیه یا اوت ما می تواند در همان وضعیت ما در حال حاضر.”

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

صحبت در مورد چشم انداز از آمریکایی ها رفتن جسمی به حوزه های رأی گیری در ماه نوامبر Fauci گفت که او امیدوار است رای گیری در فرد می گیرد.

“من باور دارم که اگر ما خوب و اندازه گیری از راه نورد به این مرحله نسبت به حالت عادی است که ما امیدواریم در زمان ما به ماه نوامبر است که ما قادر خواهد بود به انجام آن را در راه است که راه استاندارد,” او گفت:.

“اما من نمی خواهم به بدبین فرد — همیشه این احتمال وجود دارد که ما را به آینده سقوط و آغاز زود هنگام فصل زمستان که ما می توانید ببینید ارتجاعی,” او اضافه شده است.

ایالات متحده دارای بیشترین موارد تایید شده و مرگ و میر از هر ملت بیش از 555,000 و بیش از 22,000 ترتيب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سخت ضربه نیویورک تعداد مرگ و میر در صدر 700 به مدت شش روز مستقیم, اما این افزایش در افرادی که در بیمارستان بستری است کاهش در یک نشانه امیدوار.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>