رئیس جمهور تهمت رفت و آمد دوست دیرین راجر سنگ حکم زندان

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام راجر سنگ به اطلاع دیرین سیاسی محرم که او رفت و آمد خود را حبس برای جرائم مربوط به روسیه بررسی سنگ گفته آسوشیتد پرس روز جمعه تنها چند روز قبل از او راه اندازی شد به گزارش به زندان است.

کاخ سفید بعد از تایید این رفت و آمد از جمله در بیانیه ای گفت: سنگ به یک قربانی از روسیه “جعل.”

این حرکت هر چند کوتاه از یک استراحت کامل است که مطمئن شوید که برای زنگ منتقدان که به مدت طولانی برافراشته در برابر رئیس جمهور را تکرار مداخله در این کشور سیستم عدالت.

“رئیس جمهور به من گفت که او فکر من محاکمه شده است ناعادلانه” سنگ گفت: AP در یک تماس تلفنی از فورت Lauderdale, Florida. سنگ گفت: او با ابراز قدردانی و ظاهر شامپاین.

سنگ محکوم شده اند در ماه فوریه به مدت سه سال و چهار ماه زندان برای دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016. او راه اندازی شد به گزارش, به, زندان, سه شنبه.

یک تخفیف خواهد نه پاک کردن سنگ را در محکومیت جنایت در همان راه عفو خواهد اما این امر محافظت از او را از خدمت زمان زندان به عنوان یک نتیجه.

ادامه مطلب: چگونه رئیس جمهور تهمت را عفو جو Arpaio معافیت با کاخ سفید تاریخچه

که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آن پیش بینی کرد در روزهای اخیر بازتاب خود را طولانی خشم بیش از روسیه بررسی و عهد به اعتقاد خود را که او و همکارانش بودند بدرفتاری توسط عوامل و دادستان. دولت او بوده است مشتاق به بازنویسی روایت مشاور ویژه رابرت مولر روسیه تحقیقات با مغلوب ساختن پیشی جستن خود در وزارت دادگستری در حال حرکت ممکن است به اخراج این پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

سنگ برای خود باز شده بود در مورد تمایل خود را برای عفو یا تخفیف جذاب برای رئیس جمهور در یک سری از Instagram پست های که او در آن نگهداری می شود که زندگی خود را می تواند در معرض خطر اگر زندانی در طول یک بیماری همه گیر. او به تازگی به دنبال به تعویق انداختن تسلیم خود در تاریخ ماه پس از گرفتن مختصر فرمت از قاضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها علنا وارد شده خود را به سنگ مورد از جمله فقط قبل از سنگ صدور حکم زمانی که او پیشنهاد کرد در یک صدای جیر جیر که سنگ شد معرض بودن استاندارد های مختلف از چندین برجسته دموکرات. او برافراشته است که به اعتقاد “باید پرتاب کردن” و به نام وزارت دادگستری صدور حکم اولیه توصیه “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.”

“نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!,” او نوشت.

سنگ های بزرگ تر از زندگی سیاسی شخصیت که در آغوش شهرت خود را به عنوان یک شیاد ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور محکوم شده اند از اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

دیرین تهمت و غیر رسمی مشاور سنگ تا به حال افتخار در طول مبارزات انتخاباتی است که او در تماس با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس’ قصد دارد به انتشار بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات.

اما سنگ هرگونه تخلف و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در طول محاکمه او صحبت نمی کنم در صدور حکم و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هدفمند کسانی که در مورد. او را بازتوییت کرد نظر توسط Fox News مفسر Andrew Napolitano که هیئت منصفه به نظر می رسد شده اند مغرضانه در برابر تهمت و نام قاضی امی برمن Jackson با نام گفت: “تقریبا هر قاضی در کشور” خواهد پرتاب کردن محکومیت خود است.

توییت ادامه داد: حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده عمومی ملامت از خود دادستان کل ویلیام Barr که گفت: رئیس جمهور نظر شد “ساختن آن غیر ممکن است” برای او را به انجام کار خود را. بر شد به طوری که خشم او به مردم گفت او با توجه به استعفا بیش از ماده است.

دادستان بود در اصل توصیه می شود سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان فدرال. اما در بسیار غیر معمول حرکت بر معکوس که تصمیم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر و توصیه می شود بیشتر ملایم مجازات باعث یک مینی شورش در داخل وزارت دادگستری با دادستان کل تیم استعفا از این مورد است.

ادامه مطلب: اگر ویلیام Barr واقعا معتقد قانون او را به استعفا

مقامات وزارت را به شدت تکذیب کرد Barr شد در پاسخ به تهمت و انتقاد و اصرار وجود دارد هیچ ارتباطی با کاخ سفید بر تصمیم گیری. بار نیز با اشاره به این که قاضی در اعمال 40-ماه حکم تا به حال با او به توافق رسیدند که اصل محکومیت توصیه بیش از حد بود.

بار بود که دادستان کل در سنگ آزمایشی در پاییز گذشته گفته دادستان توجیه شد و وزارت دادگستری پشتیبانی نمی کند سنگ های اخیر تلاش برای قرار دادن خاموش خود را تسلیم تاریخ. هر چند وزارت دادگستری نگرانی در مورد دست زدن به فلین مورد از جمله آنچه گفته شد بی نظمی در مورد FBI مصاحبه دادستان نه نقطه را به هر گونه مسائل و یا مشکلات با سنگ دادستان است.

حتی پس از عفو تقریبا قطعا کمک به پرتره از یک رئیس جمهور تعیین می شود — به خصوص در انتخابات سال برای خنثیسازی اثرات روسیه بررسی است که در سایه دولت او از ابتدا و به مداخله از طرف متحدان سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تا به حال مدت طولانی نگهداری می شود درب را باز کردند.

“شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد او گفت:” وقتی پرسیده شد که در ماه فوریه که آیا سنگ سزاوار زندان زمان و اضافه میکند: “کسی به چوب برای مردم است.”

او گفت: Sean Hannity در مصاحبه پنجشنبه شب بود که آن را یک “رسوایی آنها نمی دهد او را محاکمه مجدد.” پرسید که آیا او با توجه به عفو او افزود: “من همیشه فکر.”

که زبان باعث پیشگیرانه ملامت از خانه هوش کمیته صندلی Adam Schiff که توییتی پس از صدور حکم که “به عفو سنگ زمانی که جنایات خود متعهد شد برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود یک نفس عمل فساد است.”

تخفیف شد آخرین نمونه از تهمت خود را با استفاده از فضای مجاز: نامحدود قدرت بخشش به عفو مردان قدرتمند او معتقد است شده جامعه توسط سیستم قضایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در بخشش ولگردی و قانونی شکنی در ماه فوریه رفت و آمد به 14 سال زندان حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich یک دموکرات و عفو سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنی Kerik, سرمایه مایکل Milken و چندین نفر دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نیز پیشنهاد عفو به دیگر متحدان سیاسی از جمله Maricopa County Sheriff, جو Arpaio, بود که در انتظار صدور حکم در آن زمان محافظه کار مفسر Dinesh d’souza که مجرم شناخته شده بود در مالی مبارزات انتخاباتی نقض و کنراد سیاه یک روزنامه, ناشر محکوم به تقلب که تا به حال نوشته شده از یک چاپلوس کتاب در مورد رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما صرف زمان بیشتری trumpeting تصمیم خود را برای رفت و آمد از جمله آلیس ماری جانسون بود که در خدمت زندگی در زندان بدون خشونت جرائم مواد مخدر که به تهمت توجه پس از واقعیت star, Kim Kardashian West او را گرفت تا علت. داستان او برجسته بود در یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Super Bowl ad.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>