والدین در حال گسترش است Telehealth به تمام 50 ایالت در میان Coronavirus همه گیر

Wمرغ یک پاسخ اضطراری در یکی از نیویورک شهرستان, سخت ترین ضربه COVID-19 به تازگی متوجه او شد و او تصمیم گرفت که آن را زمان مناسب برای یک کودک است. بنابراین بین یک برنامه مشغول کمک به بیماران او ساخته شده یک قرار ملاقات برای والدین جدید پزشکی از راه دور, خدمات, درخواست, سقط جنین و حضور در یک جلسه مشاوره اولیه—همه در حالی که نشسته در یک آمبولانس.

هنگامی که او به اتمام بازدید مجازی از طریق سازمان برنامه اول پاسخگوی آمبولانس چرخش محلی Planned Parenthood درمانگاه بنابراین او می تواند انتخاب کنید تا قرص های مورد نیاز برای پایان دادن به بارداری.

“جنسی و باروری, سلامت نیازهای مراقبت متوقف نمی حتی در میان یک بیماری همه گیر” می گوید: دکتر میرا شاه, مدیر پزشکی برنامه ریزی شده برای والدین هادسون Peconic منطقه ای وابسته است که در خدمت منطقه نیویورک که در آن پاسخ اضطراری زندگی می کند. “این بسیار مهم است که مطمئن شوید که همه از خدمات ما در دسترس هستند در برخی از راه شکل یا فرم برای بیماران ما در حال حاضر است.”

به عنوان coronavirus همچنان به تهدید زندگی و شاتر کسب و کار در سراسر کشور بیشتر آمریکایی ها در حال برقراری ارتباط با پزشکان خود را به صورت الکترونیکی از همیشه قبل از. در حال حاضر والدین طراحی شده است که پیوستن به این جنبش با گسترش خدمات پزشکی از راه دور به تمام 50 ایالت این ماه در تلاش است که ارائه دهندگان می گویند کمک خواهد کرد که بیماران دریافت مراقبت های لازم در حالی که زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و کاهش فرصت ها برای گسترش coronavirus.

شاه نیویورک مراکز بهداشتی شروع به ارائه telehealth قرار ملاقات در مارس 2 و تا پایان فروردین هر دولت باید راه را برای بیماران به ارتباط با والدین ارائه دهندگان آنلاین.

“این واقعا هیجان انگیز است که قادر به ارائه این خدمات پزشکی از راه دور—هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای افزایش دسترسی به بهداشت جنسی و باروری خدمات و کاهش موانع به خصوص برای جوامع است که ما در خدمت” الکسیس مک گیل Johnson, Planned Parenthood اقدام رئیس جمهور گفت: زمان مصاحبه چهار شنبه.

بسیاری از والدین بیماران کم درآمد, مردم, از, رنگ, LGBTQ, مردم, مستند نشده مهاجران و یا کسانی که زندگی در مناطق روستایی و محروم جوامع است. این “افرادی که به طور سنتی نداشته دسترسی به مراقبت های بهداشتی به طور سیستماتیک در همان راه در این کشور” هستند و همچنین آنهایی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر مک گیل جانسون گفت.

بیش از 16 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در سه هفته گذشته. تعداد زیادی در حال تلاش برای پرداخت اجاره و خوراک خانواده خود را. آن می تواند ماه قبل بسیاری از آنها را دریافت خواهید کرد یک بار محرک چک از کنگره است. در حالی که بسیاری از کشورها در حال حاضر اقامت در خانه سفارشات با توجه به COVID-19 و بسیاری از آنها به حالت تعلیق در تمام غیر ضروری پزشکی مردم هنوز هم نیاز به مراقبت های بهداشتی.

در گذشته والدین اعضا در حدود نیمی از کشورهای ارائه راه هایی برای کنترل تولد از طریق یک نرم افزار و برخی از ارائه درمان عفونت ادراری تقریبا. اما جدید پزشکی از راه دور نرم افزار بدان معنی است که بیماران همچنین قادر خواهد بود برای دسترسی به خدمات از جمله آزمایش و درمان برای بیماریهای-مقاربتی (STIs), تست HIV و پیشگیری اضطراری پیشگیری از بارداری, هورمون درمانی, وازکتومی, مشاوره, سقط جنین مشاوره و—like the first responder—نسخه برای سقط جنین قرص. (پزشک می تواند با تجویز این داروها برای سقط جنین از طریق برنامه اما بیماران هنوز هم به یک کلینیک مراجعه کنید و از آنجا که مواد غذایی و دارو نیاز است که ارائه دهندگان توزیع mifepristone یکی از داروهای رایج مورد استفاده در داروهای سقط جنین در فرد با وجود پزشکان گفت: این نیاز از نظر پزشکی غیر ضروری است.)

که خدمات در دسترس از طریق پزشکی از راه دور را توسط دولت متفاوت است و منطقه بسته های مختلف قوانین ایالتی و محلی درمانگاه’ موجود نیروی انسانی. از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع چند محافظه کار متحده باید اشاره کرد این ویروس به عنوان یک دلیل به تعلیق سقط جنین هر چند دادگاه مسدود شده بسیاری از کسانی که حرکت می کند.

مک گیل جانسون می گوید وجود دارد تعدادی از دلایل است که بیماران ممکن است بخواهید برای دسترسی به والدین طراحی شده منحصر به فرد خدمات پزشکی از راه دور—به جای های مختلف مطب مجازی گزینه—طول coronavirus بحران است. برای یک برنامه ریزی والدین ارائه می دهد کشویی مقیاس هزینه و اغلب آثار با بیماران ایجاد یک جمعیت که در حال رشد است که مردم از دست دادن شغل خود. همچنین در خدمت به عنوان یک منبع برای نوجوانان است که ممکن است می خواهند پدر و مادر خود و یا به طور منظم پزشکان به می دانم که آنها در حال دنبال کردن کنترل تولد STI تست و یا سایر مراقبت های بهداشت باروری. و البته نه همه پزشکان دفاتر ارائه سقط جنین.

“ما قادر به واقعا تکیه بر این واقعیت است که مردم ما شناخته شده و مورد اعتماد ما تخصص در ارائه [مراقبت های بهداشت باروری] خدمات” مک گیل جانسون می گوید.

گسترش این خدمات پزشکی از راه دور نیز می آید به عنوان والدین طراحی شده است که در تعدادی از دادگاه جنگ هل دادن به عقب در ایالات متحده است که باید سعی در محدود کردن دسترسی به سقط جنین در طول coronavirus بیماری همه گیر. پس از روز از احکام متناقض در تگزاس هفته گذشته والدین و دیگر سقط گروه های حقوق در روز شنبه خواسته دادگاه عالی ایالات متحده به گام و بلوک حاکم گذارم دولت ممنوعیت تقریبا تمام سقط جنین. سپس شب دوشنبه یک دادگاه تجدید نظر فدرال معکوس آن در اوایل حاکم و متوقف تگزاس از محدود کردن دارو سقط جنین.

مک گیل جانسون می گوید: اصولگرایان باید “کشف و ضبط و در این لحظه به سیاسی بهداشت و درمان” اما که خود سازمان مورد استفاده قرار گیرد برای دستکاری تلاش های متعدد در یک بار.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

“Planned Parenthood منحصر به فرد بدنساز,” او می گوید. “اهداف ما ارائه خدمات به بیماران ما بعضی اوقات را به اتفاق می افتد در همان زمان که ما در حال هل دادن به عقب بر بسیاری از محدودیت.”

شاه می گوید که در نیویورک سه درمانگاه در ادامه به ارائه حضوری خدمات برای مراقبت های دوران بارداری و سقط جنین و تغییر اولیه بازدیدکننده داشته است برای هر چیز دیگری به telehealth برنامه او شده است قادر به محدود کردن تعداد زیادی از مردم در هر درمانگاه.

“جنسی و باروری, سلامت, مراقبت های ویژه مرتبط با حاملگی مراقبت های ویژه مراقبت های دوران بارداری و سقط جنین مراقبت های ضروری, زمان حساس زندگی تایید خدمات,” او می گوید. “من خیلی خوشحال هستم که ما قادر به راه اندازی سرویس های ما خیلی موثر و به سرعت به نیازهای جامعه به طوری که آنها می توانند اقامت امن, اما هنوز هم دسترسی به مراقبت که آنها نیاز دارند.”

نوشتن به ابیگیل آبرامز در abigail.abrams@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>