یک کشته و یک افسر پلیس زخمی شدند به عنوان اعتراض گشوده در خیابان های دیترویت

یک نفر کشته شد در مرکز شهر دیترویت پس از کسی که در یک SUV اخراج عکس را به یک جمعیت از مردم معترض جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس بازداشت یک دیترویت سخنگوی پلیس گفت: روز شنبه.

تیراندازی رخ داده است حدود 11:30 بعد از ظهر جمعه در نزدیکی دیترویت Greektown سرگرمی منطقه به عنوان افسران مقابله با ده ها تن از معترضان گفت: Sgt. نیکول کیرکوود یک سخنگوی اداره پلیس. او گفت: یک افسر نبود درگیر در تیراندازی.

کیرکوود گفت: قربانی شد 19 سال بود که مرده در بیمارستان. مظنون کشیده در یک دوج دورانگو و اخراج عکس, به جمعیت, او گفت:.

پیش از آن در شب یک پلیس دیترویت فرمانده زده بود با سنگ و در بیمارستان بستری است.

افسران بسیاری در دنده ضد شورش مواجه معترضان و تشکیل خطوط در سراسر خیابان.

ده ها تن از بازداشت ساخته شد و به پلیس گفت: بسیاری از کسانی که به زندان گرفته شده بودند دیترویت ساکنان WJBK-تلویزیون گزارش شده است.

جیمز کریگ سر از اداره پلیس دیترویت. (Mike سرپرست خانوار/آسوشیتد پرس)

تظاهرات آغاز شد و پیش از آن در روز و مسالمت آمیز به تظاهرات و راهپیمایی توسط دیترویت به مقر پلیس. به عنوان شب عینک در جمعیت متخاصم شد.

“ما می دانیم که این افراد از خارج از شهر دیترویت که همگرا در اعتراض محل نمی نماینده این شهر” رئیس پلیس جیمز کریگ به خبرنگاران گفت: قبلا در این شب است.

تعداد دستگیری ها و صدمات نمی شد فورا در دسترس است. این نیز روشن نیست که اگر هر گونه اموال آسیب دیده بود.

‘پاسخ مناسب’

صحبت کردن در روز قبل از آن با CBC, Craig گفت که دستگیری و شارژ سابق مینیاپولیس افسر پلیس نشان داده شده در اطرافیان تصویری زانو بر گردن جورج فلوید گزارشی که پس از آن مرده بود “پاسخ مناسب.”

“من همه برای دادرسی و دستگیری کسی در علت احتمالی نیست ترجمه به یقین از دادستان گفت:” کریگ. “اما من فکر می کنم با توجه به پویایی در مینیاپولیس این مهم است که به سرعت عمل —اما اغلب باعث می شود من فکر می کنم آنچه که قرار بود پیش از این.”

دستگیری فلوید, 46 دستگیر شد توسط یک ناظر را به همراه تصویری که ویروسی رفت و نشان داد که افسر پلیس, Derek چوین با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن به او داد بزنم: “من نمی توانم نفس بکشم.” فلوید هوستون مادری که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک کلوپ شبانه گارد امنیتی متهم شد که تلاش برای عبور از پول تقلبی در گوشه ای فروشگاه.

در جمعه شهرستان Hennepin دفتر دادستان اعلام کرد سوم-قتل درجه و طرح اتهامات.

خشونت در مینیاپولیس پس از فوران تصویری از این حادثه رفت و ویروسی با آتش سوزی و خرابکاری شکستن.

این فوریه 2019 عکس های ارائه شده توسط Henry گیرن نشان می دهد که جورج فلوید در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی در مینیاپولیس, جایی که او در امنیت است. (HenrySocialPhotos از طریق AP)

وقتی CBC رسیده کریگ به صحبت می کنند و بعد از ظهر روز جمعه گفت: وجود حدود 700 معترضان مسالمت آمیز در مقابل پلیس heaquarters.

“ما از آن پشتیبانی می کند. ما درک خشم” او گفت:. “من قصد ندارم به آن می گویند هرگز نمی تواند اتفاق می افتد. وجود ناآرامی ها در لس آنجلس, شهر من به نام خانه برای 28 سال است. وجود دارد شیوع در اوهایو دنور در ایالت کنتاکی است.”

“من ممکن است یکی از تنها پلیس رهبران که بیرون آمد بسیار پافشاریای که احساس کردم به شدت که این افسر که مسئول این وحشتناک عمل می کنند باید پاسخگو باشند و باید دستگیر شود در حال حاضر — و بنابراین فعال جامعه در اینجا به وضوح پاسخ داد.”

جروم Vaughn, اخبار مدیر دیترویت NPR station WDET که او نیز صحبت کرد قبل از جمعه شب پلیس برای متفرق کردن توافق با کریگ گفت Detroiters خشم بیش از “یک مثال دیگر از یک مرد سیاه پوست کشته شدن توسط افسران پلیس” توجیه شده است.

مأموران اجرای قانون متراکم کردن به عنوان آتش سوخته اوایل روز جمعه در مینیاپولیس. (David Joles/استار تریبیون از طریق AP)

برای Vaughn, چوین بازداشت ممکن است به اندازه کافی برای کاهش همه از خشم بیش از این حادثه با توجه به سه تن دیگر از افسران که در پاسخ به این حادثه نیز از کار اخراج شده بوده اند اما به زندان برده شد.

من فکر می کنم وجود دارد موضوعات از بی عدالتی و خشم است که وجود دارد در مینیاپولیس در حال حاضر که در اینجا در دیترویت در سال 1967.– جیمز واگان اخبار مدیر دیترویت NPR station WDET

دیترویت هیچ غریبه ای به لحاظ نژادی محور خشونت بین شهروندان و پلیس. تا پایان سال 1967 دیترویت شورش 43 نفر کشته شدند و صدها مجروح بیش از 7000 دستگیر و کل بلوک های نابود شده در طول پنج روز.

شورش آغاز شده بعد از پلیس حمله کردند و پس از ساعت, باشگاه عمدتا آفریقایی-آمریکایی محله است. صدها نفر از آتش سوزی گزارش شد در شورش زده دیترویت.

“من فکر می کنم وجود دارد موضوعات از بی عدالتی و خشم است که وجود دارد در مینیاپولیس در حال حاضر که در اینجا در دیترویت در سال 1967” گفت: Vaughn.

شیر بر روی بازیکن زیر را برای یک نگاه-بازگشت در سال 1967 دیترویت شورش:

به دنبال بازگشت در سال 1967 دیترویت شورش 1:10

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>