افسر شات در لاس وگاس در میان جورج فلوید تظاهرات

(لاس وگاس) — یک افسر شده است در لاس وگاس کشته و مقامات در پاسخ به یکی دیگر از تیراندازی به مردم در اعتراض به کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس, مقامات گفت.

افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در منطقه لاس وگاس و یک افسر درگیر شد در یک تیراندازی در منطقه مرکز شهر لاس وگاس شهری اداره پلیس گزارش داد روز سه شنبه.

معترضان شده اند صف آرایی برای روز در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید بود که دیده می شود در فیلم شفاعت است که او نمی تواند نفس کشیدن با یک افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را به گردن خود را برای چند دقیقه قبل از او متوقف شد.

پلیس در لاس وگاس گفت: 338 نفر دستگیر شده بودند در طول سه شب از تظاهرات. ماموران با استفاده از گاز اشک آور و فلفل توپ برای پراکنده کردن جمعیت از اواخر روز شنبه در مرکز شهر و یکشنبه در لاس وگاس.

به گفته پلیس مظنون شدند و در زندان با وجود یک دادگاه محلی سیاست های تماس برای بسیاری از افراد متهم از بزه های اجتماعی برای دریافت دادگاه احضار به جای زمان در پشت میله ها برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>