کمی شناخته شده هندی, شرکت فن آوری اطلاعات ارائه شده در آن هک کردن خدمات برای کمک به مشتریان جاسوسی بر روی بیش از 10000 ایمیل حساب بیش از یک دوره از هفت سال است.

دهلی نو-بر اساس BellTroX InfoTech خدمات هدفمند مقامات دولتی در اروپا و قمار غولهای در باهاما و شناخته شده سرمایه گذاران در ایالات متحده از جمله غول سهام خصوصی KKR و فروشنده Muddy Waters با توجه به سه تن از کارکنان سابق در خارج از محققان و یک دنباله از آنلاین شواهد.

جنبه های BellTroX هک ولگردی و قانونی شکنی با هدف اهداف آمریکا در حال حاضر تحت بررسی توسط ایالات متحده در اجرای قانون پنج نفر آشنا با این موضوع به رویترز گفت. وزارت دادگستری ایالات متحده کاهش یافته است به نظر.

رادیو فردا را نمی دانم هویت BellTroX مشتریان. در یک مصاحبه تلفنی صاحب شرکت Sumit گوپتا کاهش یافته است به افشای بود که او را استخدام کرد و هرگونه تخلف است.

Muddy Waters بنیانگذار کارسون بلوک گفت که او “نا امید اما نه تعجب به یاد بگیرند که ما به احتمال زیاد هدف برای هک کردن توسط مشتری از BellTroX.” KKR کاهش یافته است به نظر.

محققان در اینترنت دیده بان گروه شهروند آزمایشگاه — بخشی از مدرسه مانک برای امور جهانی و سیاست عمومی در دانشگاه تورنتو — صرف بیش از دو سال نقشه برداری از زیرساخت های استفاده شده توسط کاربران ، آنها پس از آن منتشر شد گزارش روز سه شنبه گفت که آنها تا به حال “اعتماد به نفس بالا” که BellTroX کارکنان بودند پشت کمپین جاسوسی.

“این یکی از بزرگترین جاسوسی-برای-استخدام عملیات تا کنون در معرض” گفت: شهروند آزمایشگاه محقق جان اسکات-Railton.

اگر چه آنها دریافت کسری از توجه اختصاص داده شده به حمایت دولت جاسوسی گروه یا تیتر گرفتن heists, “سایبر مزدور” خدمات به طور گسترده ای استفاده می شود, او گفت:. “بررسی ما نشان داد که هیچ بخش ایمنی است.”

یک کش دیتا reviewed by مهر فراهم می کند بینش به عملیات جزئیات دهها هزار نفر از مخرب پیام طراحی شده برای فریب قربانیان به از دست دادن کلمه عبور خود را که فرستاده شده توسط BellTroX بین 2013 و سال 2020 است. داده ها عرضه شد به شرط ناشناس ماندن آنلاین ارائه دهندگان خدمات مورد استفاده توسط هکرها پس از رویترز از هشدار شرکت های به الگوهای غیر معمول از فعالیت های در سیستم عامل خود را.

داده ها به طور موثر دیجیتال لیست آمار نشان میدهد که هدف قرار داده بود و هنگامی که. ایسنا اعتبار داده ها توسط چک کردن آن را در برابر ایمیل های دریافت شده توسط این اهداف است.

در لیست: قضات در آفریقای جنوبی سیاستمداران در مکزیک وکلا در فرانسه و گروه های زیست محیطی در ایالات متحده است. این ده ها تن از مردم در میان هزاران نفر هدفمند توسط BellTroX نیست پاسخ دادن به پیام ها و یا کاهش یافته بود.

ایسنا قادر به ایجاد چگونه بسیاری از نرم تلاش موفق بودند.

BellTroX را Gupta متهم شد در 2015 نرم موردی است که در آن دو ایالات متحده محققان خصوصی بستری به او پرداخت برای هک حساب های مدیران بازاریابی. گوپتا اعلام شد فراری در سال 2017, اگر چه وزارت دادگستری ایالات متحده کاهش یافته است به نظر در وضعیت فعلی مورد و یا اینکه درخواست استرداد صادر شده بود.

صحبت کردن با تلفن از خانه خود را در دهلی نو, Gupta رد هک و گفت که او تا به حال هرگز در تماس شده توسط اجرای قانون است. او گفت که او تا به حال تنها کمک به محققان خصوصی دانلود پیام ها از صندوق پست الکترونیک پس از آنها او را با اطلاعات ورود به سیستم.

“من نمی کمک به آنها دسترسی هر چیزی. من فقط به آنها کمک کرد با دانلود این ایمیل و آنها به من ارائه تمام جزئیات” او به رویترز گفت. “من آگاه نیست چگونه آنها این جزئیات اما من فقط کمک به آنها را با پشتیبانی فنی.”

رویترز نمی تواند تعیین کند که چرا محققان خصوصی ممکن است نیاز به Gupta به دانلود ایمیل. گوپتا بازگشت نیست پیگیری پیام و بارها و بارها کاهش یافته است به صحبت می کنید زمانی که یک خبرنگار مهر بازدید او را در دفتر کار خود در روز دوشنبه ، سخنگویان پلیس دهلی و هند وزارت امور خارجه پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

طالع بینی و پورنوگرافی

عامل از یک اتاق کوچک در بالای توقیف غرفه چای در غرب دهلی خرده فروشی مجتمع BellTroX بمباران اهداف خود را با ده ها هزار نفر از ایمیل های مخرب با توجه به داده ها بررسی کرد. برخی از پیام ها را تقلید همکاران یا خویشاوندان; دیگران مطرح شده به عنوان Facebook ورود درخواست ها یا گرافیک های اطلاع رسانی را برای لغو اشتراک از وب سایت های پورنوگرافی.

Fahmi Quadir نیویورک-بر اساس فروش شرکت Safkhet سرمایه در میان 17 شرکت سرمایه گذاری هدفمند توسط BellTroX بین 2017 و 2019. او گفت که او متوجه یک افزایش ایمیل های مشکوک در اوایل سال 2018 مدت کوتاهی پس از او راه اندازی صندوق است.

در ابتدا “این به نظر نمی رسد لزوما مخرب” Quadir گفت. “این فقط طالع بینی; سپس آن را تشدید به پورنوگرافی.”

در نهایت هکرها بالا برده بازی خود را خود را ارسال و معتبر صدایی پیام است که نگاه مانند آنها آمد از همکاران دیگر فروشندگان کوتاه و یا اعضای خانواده. “آنها حتی تلاش برای تقلید از خواهر” Quadir گفت که او معتقد است این حملات ناموفق بودند.

ایالات متحده گروه های حمایت نیز بارها و بارها هدف قرار داده است. در میان آنها بودند دیجیتال سازمان های حقوق مطبوعات آزاد و مبارزه برای آینده هر دو از آنها لابی برای بی طرفی خالص. گروه گفت: تعداد کمی از کارکنان حساب در معرض خطر قرار گرفت اما گسترده تر سازمان ها شبکه های دست نخورده. جاسوسی در آن گروه بود و جزئیات در یک گزارش توسط بنیاد مرز الکترونیک در سال 2017, اما نشده است علنا به BellTroX تا به حال.

تیموتی Karr یک مدیر در مطبوعات آزاد گفت: سازمان خود را “می بیند یک چشم انداز مثبت در نقض تلاش هر زمان که ما در حال
مشغول گرم و بالا-مشخصات عمومی بحث های سیاست.”

اوان گریر معاون مبارزه برای آینده گفت: “زمانی که شرکت ها و سیاستمداران می توانید استخدام های دیجیتال مزدوران به هدف قرار دادن فعالان مدنی را تضعیف روند دموکراتیک.”

محققان خصوصی

در حالی که رویترز قادر به ایجاد که استخدام BellTroX برای انجام این هک دو کارمندان سابق گفت که این شرکت و دیگر مانند آن معمولا قرارداد توسط محققان خصوصی به نمایندگی از کسب و کار رقبا یا مخالفان سیاسی.

بارت سانتوس سان دیگو-بر اساس بولداگ تحقیقات یکی از ده کارآگاه خصوصی در ایالات متحده و
اروپا به رویترز گفت که آنها تا به حال دریافت تبلیغات ناخواسته برای هک کردن خدمات در خارج از هند — از جمله یکی
از یک فرد که توصیف خود را به عنوان یک سابق BellTroX کارمند. زمین ارائه شده به انجام “data نفوذ” و “ایمیل نفوذ.”

سانتوس گفت: او نادیده گرفته کسانی که پیشنهادهای اما می توانم درک کنم که چرا برخی از مردم نیست. “هند بچه ها شهرت برای خدمات به مشتریان,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im