روز یادبود است که همیشه از یک نوع عجیب و غریب تعطیلات به علامت غیر رسمی شروع تابستان و به ویژه در این سال است. برخی از مردم پناه در خانه و دیگران شلوغ در استخر, در حالی که ملت در مجموع سوگواری نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی که جان خود را از COVID-19 — بیش از ایالات متحده مرده در هر جنگ ویتنام به بعد در ترکیب واشنگتن پست ، FDA کمیسر Stephen هان توییتی یکشنبه یک یادآوری است که “coronavirus هنوز موجود” و “آن است تا هر فردی برای محافظت از خود و جامعه خود.”

هان برجسته “اجتماعی فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک” اما چه فعالیت های در حال امن در طول یک بیماری همه گیر که در آن خطرناک مسری ویروس گسترش می یابد توسط قطرات بزاق گذشت از یک فرد به دیگری ؟ NPR صبح Edition مدرج 14 گزینه ها بر اساس مشاوره از بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی. برخی از آنها هدایت بصری: کمپینگ به طور کلی کم خطر در حالی که ازدحام به یک نوار است در معرض خطر. اما وجود دارد برخی از شگفتی بیش از حد.

رفتن به استخر یا ساحل, اجاره خانه تعطیلات با خانواده قابل اعتماد و اجازه دادن به دوستان خود استفاده کنید و حمام تمام شد تلقی نسبتا کم خطر در حالی که با استفاده از یک سرویس بهداشتی عمومی و اقامت در هتل در نظر گرفته شد کم تا متوسط خطر و رفتن به داخل ساختمان و خدمات مذهبی, گرفتن مو برش و خوردن داخل خانه در یک رستوران بودند بالا و یا متوسط به بالا در خطر مقیاس. به عنوان یک قاعده کلی “همیشه را انتخاب کنید خارج از منزل بیش از داخلی همیشه انتخاب پوشش بیش از نه پوشش و همیشه را انتخاب کنید و فضای بیشتری برای مردم کمتر بیش از یک کوچکتر فضا” اپیدمیولوژی دکتر امیلی Landon می گوید NPR News.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را راهنمایی در سفر در طول COVID-19 همه گیر است کمی محافظه کارانه تر برجسته برخی از خطرات ناشی از کمپینگ — شما دورتر از بیمارستان و هنوز هم می توانید به اشتراک گذاری و حمام و مناطق پیک نیک با به طور بالقوه عفونی مردم — و به همه یادآوری است که همه دولت ها و پارک های ملی باز خواهد شد و برخی نمی خواهد که عملکرد دستشویی و حمام. اما “در بسیاری از مناطق مردم می توانند با بازدید از پارک مسیرهای پیاده روی و فضاهای باز به عنوان یک راه برای از بین بردن استرس و گرفتن برخی از هوای تازه و ویتامین D فعال باقی بماند و با خیال راحت اتصال با دیگران” CDC می افزاید اشاره کرد که امن معمولا به معنی نگه داشتن یک فاصله شش فوت از دیگران است. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im