افسر NYPD گرفتار فشار معترضان به زمین اتهام حمله و آزار و اذیت

لینکلن پروژه فوق العاده PAC از استراتژیست های جمهوری خواه به دنبال شکست رئیس جمهور تهمت منتشر شد یکی دیگر از آگهی های صبح سه شنبه که وحشیانه اهداف یک تهمت آشکار ناامنی در این مورد اول او نشان داد به عنوان رئیس جمهور.

“از آن زمان تقریبا چهار سال برای مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت او می خواست” راوی می گوید: بیش از عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن پراکنده افتتاحیه جمعیت توسط بزرگ سیاه و سفید زندگی مسائل اعتراض از سراسر کشور است. “پس از سالها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه و اختلاف و امریکا در حال آمدن است با هم.” رای دهندگان را مجبور به انتخاب بین امریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن, آگهی استدلال می کند. “تصور کنید که چگونه بزرگ این جمعیت خواهد بود زمانی که او رفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا ضربه پشت در لینکلن پروژه بنیانگذاران از جمله جورج کانوی شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی اما این گروه به نظر می رسد به شادی کردن در توییت خود کلامی و توهین. آنها حتی ایجاد یک آگهی لاف زدن “ما هنوز هم وجود دارد زندگی در سر خود را.”

شواهدی وجود دارد این گروه واقعا واز داخل مغلوب ساختن پیشی جستن ، یک دلیل تهمت مجدد انتخابات است هزینه بیش از $400 ، 000 نفر در کابل, اخبار, تبلیغات در محکم آبی واشنگتن دی سی در بازار است که خود را پرداخت مشاوران “امید به ضد برنامه های اخیر تبلیغات” توسط لینکلن پروژه, The Daily Beast گزارش دوشنبه شب با استناد به دو کمپین منابع. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با عصبانیت پس از super PAC پخش آگهی به نام “عزاداری در امریکا” در فاکس نیوز در دی سی منطقه یک استراتژی کانوی گفت: گروه های آموخته شده از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

لینکلن پروژه نیز قطع یک آگهی zeroing در مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش اضطراب است که مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale است با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن نام برای پولدار شدن, حتی به عنوان برگ برنده نظرسنجی شماره اسلاید.

کانوی معتقد است که در طول که مغلوب ساختن پیشی جستن یک sociopathic عاشق و دیگری اخیر تمسخر “وحشت زده مغلوب ساختن پیشی جستن” است که “پنهان از معترضان در پناهگاه شلیک کردن توییتهایی” مانند “ترسو”. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد Fox News radio هفته گذشته بود که او تنها “بازرسی” پناهگاه یک دروغ آشکار است که دادستان کل ویلیام بر causally طرح میتوانست بعد از ظهر دوشنبه.

“لینکلن پروژه نشان دهنده محدود به حوزه داده شده که رئیس جمهور تهمت دریافت کرده بسیار بالا تصویب اعداد در میان جمهوری خواهان در نظرسنجی پس از نظرسنجی” The Daily Beast یادداشت ها. “اما این گروه و آن سی هدفمند پیام موفق شده اند به زیر رئيس جمهور شود.” پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>