کره شمالی روز سه شنبه گفت: آن را قطع تمام کانال های ارتباطی با کره جنوبی به این شدت فشار خود را بر جنوب برای عدم توقف فعالان از شناور های ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

شمال کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: از آن خواهد شد “اولین گام از عزم و اراده به طور کامل تعطیل تماس با تمام معنی با کره جنوبی و خلاص شدن از شر چیزهای غیر ضروری.”

KNCA می گوید همه مرزی خطوط ارتباطی قطع خواهد شد در روز شنبه ظهر.

“کره جنوبی مقامات connived در اعمال خصمانه علیه [کره شمالی] توسط riff-raff در حالی که تلاش برای طفره رفتن از مسئولیت سنگین با تند و زننده بهانه” KCNA گفت.

در روزهای اخیر کره شمالی به طور فزاینده ای ابراز خشم خود را در طول پخش اعلامیه با تهدید به طور دائم تعطیل یک دفتر ارتباطی با کره جنوبی و به طور مشترک اجرا کارخانه پارک و همچنین خنثی کردن یک 2018 بین کره ای تنش-کاهش قرارداد.

یک بالن حاوی جزوات افشاگری رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دیده می شود در نزدیکی منطقه غیرنظامی در Paju کره جنوبی در ماه مارس 2016. (Kim Hong-Ji/فردا نیوز)

کره شمالی تهدید آمد در میان یک بن بست طولانی مدت در آن گسترده تر دیپلماسی هسته ای با ایالات متحده است که پس از آن منجر به زور زدن از بین کره ای روابط.

کره جنوبی هیچ پاسخ فوری به کره شمالی اعلام. اما به تازگی گفت که فشار برای مراحل قانونی به ممنوعیت فعالان از راه اندازی جزوات در تلاش برای نجات متزلزل روابط با کره شمالی. اما شمال اتحاد در مقابله با کره جنوبی پاسخ فاقد صداقت است.

به پخش اعلامیه بوده است-در حال اجرا منبع تنش بین دو کره. در سال های اخیر کره شمالی جداشدگان و محافظه کار فعالان باید شناور بالن بزرگ حمل جزوات انتقاد رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد بیش از جاه طلبی های هسته ای و گردابی حقوق بشر. شمال که موی در هر تلاش برای تضعیف کیم رهبری اغلب ساخته خشمگین در واکنش به کره جنوبی از دولت است.

کره جنوبی به طور معمول اجازه فعالان راه اندازی چنین بالن با استناد به حقوق خود برای آزادی بیان اما گاهی اوقات فرستاده افسران پلیس برای متوقف کردن آنها از شناور جزوات در زمان تنش با کره شمالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de