کره شمالی راه اندازی موشک از جت های جنگنده و زمین باتری جلوتر از کلید سالگرد

(سئول کره جنوبی) — یک مجموعه از کره شمالی موشک شلیک شده از هر دو زمین و جت های جنگنده پخش کردن در آب های این کشور در سواحل شرق در روز سه شنبه کره جنوبی نظامی گفت: عمده نشان می دهد از زور در آستانه یک وضعیت کلید سالگرد در شمال و انتخابات پارلمانی در این رقیب جنوبی.

پشت به پشت راه اندازی شد و بسیاری از مشخصات بالا در میان یک سری از آزمایشات سلاح که کره شمالی به تازگی انجام مذاکرات مذاکرات هسته ای مذاکرات و خارج از نگرانی در مورد احتمال شیوع کروناویروس در کشور است.

کره شمالی نیروهای نظامی مستقر در شرق شهر ساحلی Munchon برای اولین بار راه اندازی چندین پرتابه — به فرض به موشک های کروز — صبح روز سه شنبه کره جنوبی مشترک ستاد در بیانیه ای گفت.

سلاح های پرواز بیش از 150 کیلومتر (93 مایل) در شمال شرق سواحل کره جنوبی دفاع کرد. در صورت تایید این امر می تواند شمالی ‘ اولین موشک کروز و راه اندازی از ماه ژوئن سال 2017 به گفته این مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن با استناد به بخش قوانین.

بعد سه شنبه, کره شمالی راه اندازی چندین Sukhoi-کلاس جت های جنگنده که اخراج تعداد نامشخص هوا به سطح موشک به سمت شمال شرقی آبهای دفاع رسمی گفت.

این مقام گفت کره شمالی به تازگی به نظر می رسد به از سرگیری آن نظامیان که آن را به حال مدرج بازگشت به دلیل نگرانی در مورد cornovirus بیماری همه گیر. او گفت: دیگر کره شمالی جت های جنگنده نیز پرواز گشت و در نزدیکی مرز با چین در روز سه شنبه.

در هفته های اخیر کره شمالی به تست راه اندازی انواع موشک ها و سلاح های دیگر در میان بست مذاکرات هسته ای با ایالات متحده است.

روز سه شنبه راه اندازی یک روز قبل از کره شمالی نشانه 108th تولد کره شمالی اواخر بنیانگذار کیم ایل سونگ پدربزرگ رهبر فعلی کیم جونگ سازمان ملل متحد. آنها نیز یک روز جلوتر از کره جنوبی در انتخابات پارلمانی است.

این غیر معمول برای کره شمالی برای پرتاب موشک های کروز. بسیاری از سلاح های آن تا به حال مورد آزمایش قرار اخیرا شدند موشک های بالستیک و یا دوربرد توپخانه. برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی موشک های کروز هدف دریایی ایالات متحده دارایی است که می تواند تقویت شود در این رویداد از یک درگیری مسلحانه در شبه جزیره کره.

همه به تازگی آزمایش موشک بودند با برد کوتاه و مطرح نیست یک تهدید مستقیم به سرزمین اصلی ایالات متحده. یک تست یک موشک قادر به رسیدن به ایالات متحده میهن به پایان رسید تا کره شمالی را به توقف خودخواسته عمده سلاح های آزمون و به احتمال زیاد به طور کامل از خط خارج دیپلماسی هسته ای با ایالات متحده است.

برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی به احتمال زیاد با استفاده از آخرین سلاح های راه اندازی برای تقویت قابل توجه آن قابلیت مقابل کره جنوبی است که معرفی ایالات متحده ساخته شده خفا F-35 جت و دیگر پیچیده سلاح های متعارف سیستم در سال های اخیر است. دیگران می گویند این آخرین سلاح های آزمون نیز با هدف تحکیم وحدت داخلی در ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر.

کره شمالی بارها گفته شده است وجود ندارد و شیوع کروناویروس در خاک آن است. اما بسیاری از کارشناسان خارجی تردید دارند که ادعا می کنند و هشدار داده اند که شیوع کروناویروس در شمال می تواند تبدیل به یک فاجعه انسانی به دلیل این کشور با کمبود مزمن لوازم پزشکی و شکننده مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>