نخست وزیر بوریس جانسون مواجه شورش در حزب خود و خشم سراسر بریتانیا روز دوشنبه برای امتناع از گونی نزدیک ترین دستیار دومینیک کامینگز که متهم به نقض coronavirus مستند با رانندگی 400 کیلومتر از لندن است.

دفاع از یکی از بریتانیا قوی ترین مردان جانسون گفت: بیش از آخر هفته کامینگز عمل “مسئولانه و قانونی و با صداقت با عنوان از لندن به شمال انگلستان در پایان ماه مارس با پسر خود و همسرش بود که بیمار با COVID-19 علائم.

بسیاری بر این باورند که ریاکارانه با توجه به دولت شعار در آن زمان برای جلوگیری از چنین حرکات.

“چه سیاره آنها در پرسید:” ایمیل روزانه با نفوذ جناح راست کاغذ معمولا حمایتی از جانسون و مشاور خود را که کمک نخست وزیر به قدرت و به امن بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است.

برخی از 20 حاکم محافظه کار و حزب قانونگذاران 14 کلیسای انگلستان به اسقف و برخی از دانشمندان نیز ابراز خشم است.

“جانسون در حال حاضر رفته کامل مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Pete Broadbent, اسقف Willesden مقایسه بریتانیا رهبر به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با یک مرگ و میر در سراسر 43,000 بریتانیا است که بدترین آمار کشور در اروپا و دولت در حال حاضر تحت فشار بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

‘سطل آشغال تمام توصیه ما داده اند’

قانونگذاران محافظه کار گزارش داد در حال تماس با خشم ترکیبات که به فداکاری های ساخته شده در این مستند از جمله دور ماندن از مرگ بستگان.

“من غرق حتی ایمیل های بیشتر از افرادی که اصلا سیاسی تبر به خرد کردن و که می گویند … ‘به نظر می رسد به عنوان اگر آن را یک قانون برای آنها و برای ما چرا باید ما در حال حاضر رعایت دولتی راهنمایی?’ “گفت: نماینده مجلس تیم Loughton.

رفتاری دانشمند استفان Reicher یک عضو از یک پنل است که به توصیه دولت گفت: furore خواهد خراب کردن اعتماد عمومی. “در چند دقیقه کوتاه امشب بوریس جانسون سطل آشغال تمام توصیه ما داده اند که چگونه برای ایجاد اعتماد و امن پایبندی به اقدامات لازم برای کنترل COVID-19.”

جانسون در حال سخنرانی در جلسه رسانه در coronavirus در روز یکشنبه. (اندرو پارسونز/10 خیابان داونینگ /آسوشیتد پرس)

جانسون خیابان داونینگ گفت کامینگز این سفر برای پدر و مادر خود را’ ملک در شهرستان دورهام برای اطمینان از چهار سال می تواند به درستی برای مراقبت توسط بستگان اگر او بیمار همراه با همسر خود.

در زمان دولت های آموزش را به هر کسی نشان دادن علائم نبود به ترک خانه برای 14 روز.

معمار موفق Brexit مبارزات انتخاباتی در سال 2016 کامینگز, 48, یک پلاریزه چهره متهم توسط بسیاری از کسانی که می خواستم به ماندن در اتحادیه اروپا و با استفاده از تاکتیک های التهابی و بازی سریع و سست با حقایق.

Ominously برای او و برای جانسون بسیاری از نمایندگان مجلس و روزنامه ها روزنامه های خواستار او را به اخراج شدند Brexit حامیان خود معمول منتقدان.

آمدن به خانه در اواخر روز یکشنبه کامینگز شد harangued با همسایگان از جمله یک زن که در اشک را شکست او به عنوان تکیه از پنجره او و توصیف مشکلات او و خانواده اش تا به حال تحمل در طول مستند.

در مقایسه با Cummings, اسکاتلند افسر ارشد پزشکی و ارشد اپیدمیولوژی که به توصیه دولت هر دو استعفا داد و پس از اعتراف به آنها شکسته بود lockdown قوانین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im