صفحه تحریریه سردبیر نیویورک تایمز استعفا کرده است در میان خشم و انزجار بیش از یک op-ed توسط یک سناتور جمهوری خواه که حمایت فدرال با استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات — خشم این است که تنها رشد زمانی که مشخص شد این ویرایشگر به حال به عنوان خوانده شده قبل از انتشار.

مقاله یکشنبه اعلام کرد که جیمز بنت که تا به حال نظارت تایمز’ نظر صفحات پس از سال 2016 تا به حال پا را بلافاصله موثر.

آرکانزاس بهداشت ، تام پنبه op-ed با عنوان “ارسال در نیروهای نظامی” و برای اولین بار ارسال شده از اواخر روز چهارشنبه باعث شورش بار در میان روزنامه نگاران با برخی از گفتن آن در معرض خطر سیاه کارکنان.

برخی از اعضای هیات در بیمار نامیده می شود روز شنبه در اعتراض و این بار گفت: یک بررسی نشان داد که قطعه خود را برآورده نمی کنند استاندارد.

بار ناشر A. G. Sulzberger در بیانیه ای گفت که او سپاسگزار برای تغییرات بنت ساخته شده بود به این مقاله نظر صفحات از جمله گسترش طیف وسیعی از صداها.

کتی Kingsbury, یک برنده جایزه پولیتزر برای, سرمقاله, نوشتن, نظارت, نظر, صفحات از طریق انتخابات نوامبر بار گفت.

در پی پنبه op-ed, زمان اعلام تغییرات متعددی از جمله گسترش آن واقعیت-بررسی عملیات و کاهش تعداد op-eds, که, نظر, قطعه نوشته شده توسط همکاران خارج است که آن را منتشر می کند.

در Philadelphia Inquirer بالا ویرایشگر استعفا داد

بنت را resignaton می آید یک روز پس از Philadelphia Inquirer بالا ویرایشگر استعفا داد و پس از داد و بیداد بیش از یک تیتر تاسف آسیب به کسب و کار در میان آشفته شد.

این روزنامه گفت: استن Wischnowski, 58 بود پله پایین به عنوان معاون ارشد و اجرایی ویرایشگر.

سوال کرده بود عذرخواهی کرد برای یک “به طرز وحشیانه ای اشتباه” تصمیم به استفاده از تیتر “ساختمان ماده بیش از حد” در ستون سهشنبه در مورد غارت و خرابکاری در حاشیه تظاهرات جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در دست یک افسر پلیس است.

حدود 30 نفر از اعضای سوال را 210-عضو هیات تحریریه در بیمار نامیده می شود در اوایل این هفته و اعضای هیات عصبانیت محکوم تیتر. آن را به نظر می رسد بیش از یک مقاله با معماری منتقد اینگا زعفران که نگران است که ساختمان های آسیب دیده و خشونت در طول هفته گذشته می تواند “ترک یک سوراخ خمیازه در قلب فیلادلفیا است.”

سوال خود جلب کرد تازه تمسخر و پس از آن جایگزین شده است که تیتر آنلاین با یکی که خواندن “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. فراموش ساختمان؟” در نهایت این روزنامه در حل و فصل “آسیب رساندن به ساختمان های نامتناسب صدمه زدن به مردم معترض در حال تلاش برای بالا بردن.”

سازمان دیده بان | پوشش نژادپرستی: چرا کانادا رسانه های مبارزات به حق آن را دریافت

جورج فلوید قتل و مرگ Regis Korchinski-Paquet در تورنتو یک بار دیگر وادار کردن روزنامه نگاران و سردبیران در سراسر کانادا برای مقابله با اشتباهات خود. صفر Köksal صحبت می کند به روزنامه نگاران در مورد چه تغییر مثبت خواهد بود. 10:42

سوال منتشر شده عذرخواهی از ویراستاران ارشد. ناشر و مدیر عامل شرکت لیزا هیوز گفت: در یک یادداشت به کارکنان که تیتر شد “توهینآمیز و نامناسب” و گفت: روزنامه مورد نیاز بیشتر نیروی کار متنوع.

Wischnowski کار کرده بود سوال برای 20 سال و سردبیر زمانی که کاغذ برنده 2012 جایزه پولیتزر برای خدمات عمومی برای در عمق تحقیقات مربوط به خشونت در مدارس فیلادلفیا.

او را به طور رسمی ترک به روزنامه ژوئن 12. هیوز را بلافاصله نام یک جانشین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im