نیویورک حرکت می کند سریعا نسبت به حذف پلیس پنهان کاری قانون

آلبانی, n. y. — نیویورک قانونگذاران تلاش برای یک دوره جدید از پلیس پاسخگویی در حال آماده کردن خود برای لغو قانون دولت است که به مدت طولانی نگه داشته و ماموران پلیس انتظامی سوابق راز یکی از مراحل مختلفی برای مهار افسران موجب ملی و بیداد بیش از مرگ جورج فلوید.

به دولت به عنوان قوه مقننه مشغول به کار نسبت به حذف قانون شنبه, New York شهرستان دادستان نقل مکان کرد و به سرعت به اتهامات جنایی علیه یک افسر پلیس گرفتار در دوربین تنه زدن یک معترض به زمین در طول یک تظاهرات در بروکلین.

پلیس اتحادیه های کارگری اعلام کرد که افسران بودند که رها شده و محکوم به قانونگذاران اجازه می دهد خود را به تحت تاثیر تظاهرات که در آن افسران مجروح شدند و با پرتاب اشیاء و وسایل نقلیه پلیس به آتش کشیده شدند.

از بین بردن قانون شناخته شده به عنوان بخش 50-a را به شکایت علیه افسران و همچنین ریز نمرات و نهایی گرايش انضباطی رسیدگی عمومی برای اولین بار در دهه.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو که به تازگی پشتیبانی از اصلاح این قانون گفت: در پی این تظاهرات که او را نشانه لغو. تنها دلاور دارای یک قانون مشابه.

شتاب برای پایان محرمانه قانون به اوج در روزهای اخیر به عنوان راهپیمایان خیابان های پر از در بروکلین و منهتن و در جای دیگر به تجمع در برابر سوء استفاده پلیس — تقویت تماس های از طرفداران اصلاحات که صرف سال تلاش برای تغییر در پی از دیگر مشخصات بالا, پلیس, قتل, از جمله اریک گارنر در سال 2014.

“این است که هیچ وقت برای شادی گفت:” سناتور ایالت کوین پارکر یک دموکرات به نمایندگی از بخش بروکلین. “این لایحه شده است در اطراف برای بیش از یک دهه … و تنها دلیل که چرا ما در حال آوردن آن را به طبقه در حال حاضر به دلیل ملت در حال سوختن است.”

مجلس در روز دوشنبه گذشت دیگر پلیس پاسخگویی اقدامات منع پلیس از استفاده از chokeholds تضمین مناسب برای ضبط پلیس فعالیت و ساخت آن را آسان تر به پرونده های حقوقی علیه مردم مبتنی بر نژاد 911 تماس.

قانونگذاران ایالتی شنبه نیز انتظار می رود به تصویب لوایح ارائه تمام سربازان دولت با دوربین های بدن و حصول اطمینان از که ماموران با دریافت مناسب پزشکی و سلامت روحی و روانی توجه برای افراد تحت بازداشت یا در زندان.

به عنوان قانونگذاران عمل در پاسخگویی قانونی NYPD افسر Vincent D’Andraia بود که arraigned در حمله و اتهامات دیگر روز پس از اطرافیان ضبط شده او را هل دادن یک معترض باعث او را به ضربه سر خود را بر روی پیاده رو.

D’Andraia منتشر شد پس از وکیل او وارد نیست گناه از طرف او. افسر دستور داده شد به دور ماندن از معترضان Dounya Zayer. او در بیمارستان بستری شد و پس از 29 مه درگیری که او گفت: به او یک ضربه مغزی و تشنج.

در بیانیه ای اعلام اتهام دادستان منطقه بروکلین اریک گونزالس گفت که او “عمیقا مشکل این غیر ضروری حمله.” Zayer, 20, نام D’Andraia ترسو و پیشنهاد حمله خواهد تنها تعمیق بی اعتمادی از اجرای قانون است.

“من در اعتراض به یک دلیل” Zayer گفت: در توییتی از تخت بیمارستان. افسر او افزود: “باید به حال خود خویشتن را به صدمه دیده است نیست مردم او قرار است به حفاظت است.”

اداره پلیس به حالت تعلیق D’Andraia, 28 هفته گذشته بدون پرداخت. وکیل استفان ارزش ندارد بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. اگر محکوم او می تواند چهره یک سال پشت میله های زندان, اما برای اولین بار مجرمین به ندرت می بینیم هر زمان زندان.

D’Andraia اولین افسر پلیس شهر نیویورک به اتهامات بیش از اتهام سوء رفتار به نمایش گذاشته شده در طول روز از ناآرامی های roiled این شهرستان در پی فلوید مرگ در مینیاپولیس. دو بوفالو افسران متهم به حمله هفته گذشته پس از آنها دیده می شود در فیلم تنه زدن یک 75 ساله معترض به زمین.

D’Andraia اتحادیه گفت: de Blasio و پلیس شد “به خطر انداختن پلیس برای صرفه جویی در پوست خود” با فرستادن افسران به اعتراضات با “بدون حمایت و بدون برنامه روشن است.”

“آنها باید از آنهایی که در مواجهه با این اراذل و اوباش-قاعده عدالت” پلیس خیرخواه رئيس جمهور انجمن پت لینچ گفت. “ما دوباره آن را می گویند: نیویورک شهرستان افسران پلیس رها شده است توسط ما رهبری است. ما کاملا به تنهایی در تلاش های ما برای محافظت از شهرستان ما است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>