شهر نیویورک را از سیستم مدرسه ای, بزرگترین در کشور را برای بقیه سال با توجه به COVID-19

(نیویورک) — شهر نیویورک 1.1 میلیون دانش آموز به مدرسه عمومی سیستم بسته خواهد شد برای بقیه سال تحصیلی به عنوان شهرستان در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, شهردار, بیل د Blasio روز شنبه اعلام کرد.

مدارس عمومی در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا کانون این ویروس شیوع بسته شده اند پس مارس 16. یک تلاش عظیم برای حرکت آموزش آنلاین ملاقات با مخلوط موفقیت در شهرستان که در آن بسیاری از دانش آموزان کم درآمد فاقد Wi-Fi و دستگاه برای اتصال به کلاس های درس مجازی خود را.

د Blasio در برابر بسته شدن مدارس حتی به عنوان شهرستان ثبت آن در اول و میر ناشی از کروناویروس گفت: او می ترسید که مراقبت های بهداشتی کارگران را مجبور به ماندن در خانه برای مراقبت از کودکان است و صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان فقیر را گرسنه و بدون رایگان خود وعده های غذایی مدرسه.

مقامات در برخی دیگر از مناطق از جمله ایالات ویرجینیا و پنسیلوانیا قبلا اعلام کرد که مدارس خواهد بود توقیف برای بقیه سال.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>