شهر نیویورک تحمیل 11 P. M. حکومت نظامی به عنوان جورج فلوید ادامه اعتراضات

(نیویورک) — شهر نیویورک تحمیل 11 بعد از ظهر حکومت نظامی آمریکا به این کشور بزرگترین شهر سعی در سر دیگر شب از تخریب فوران اعتراض بیش از جورج فلوید مرگ است.

با 11 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد نیویورک پیوستن به دیگر شهرستانها در سراسر کشور در اعمال چنین محدودیت های پس از روز از خشونت است. محدودیت در حرکت 8.6 میلیون نفر می آید و پس از چند ماه در حال حاضر محدودیت های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهردار بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: شیوع خشونت — که در سمت چپ فروشگاه غارت پلیس با خودروهای سوخته و تخریب در نقاط اطراف شهر — سمت چپ آنها هیچ چاره ای حتی به عنوان آنها اصرار آنها ایستاده بود با تظاهرات مسالمت آمیز که صحبت کردن برای چند روز علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

“ما نمی توانیم اجازه خشونت تضعیف پیام این لحظه” د Blasio گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. کومو سرزنش “افرادی که به دنبال منحرف کردن و بی اعتبار کردن” اعتراضات و گفت: آنها نمی تواند اجازه داده می شود به تضعیف امنیت عمومی.

دو رهبران هر دو حزب دموکرات نیز با انتقاد برخی از اقدامات پلیس به عنوان سوخت معترضان خشم.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت شنبه که او نگران در مورد اینکه آیا یک حکومت نظامی خواهد توجه شود.

“اگر مردم فکر می کنم آن را به آنها نمی فهمید چه خبر است” شیا گفت: در ان بی سی “امروز.”

وی عنوان جدید تظاهرات شرکت کنند.

یک شبه مردم تا به حال شکست پنجره ها و غارت مغازه ها در بخش هایی از منهتن. صدها نفر دستگیر شدند شیا گفت.

21 ساله بود به ضرب گلوله در شیک سوهو محله حدود 12:30 صبح گرفته شده بود به یک بیمارستان, پلیس گفت:. گفتند جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

گروه از مردم ریخت پایین پیاده رو در سوهو و دیگر محلات از جمله اتحادیه میدان شکستن به ساعت رولکس, کیت بیل زدن و پرادا بوتیک ها و فروشگاه های الکترونیک شده اند که توقیف بیش از دو ماه به دلیل coronavirus.

“مردم از این پس دفعه بعد قبل از آنها فکر می کنم در مورد تلاش برای کشتن یکی دیگر از سیاه و سفید, شخص, آنها در حال رفتن به مانند ‘لعنت به ما نمی خواهیم آنها را در اینجا انجام این … دوباره'” شهر نیویورک اقامت شان جونز گفت: به عنوان او را تماشا تخریب.

در صبح روز دوشنبه پلیس بودند قابل مشاهده در برخی از سوهو سخت ترین ضربه خیابان ها و بوی تازه برش تخته سه لا پیچید به عنوان فروشگاه های سوار کردن.

“آن نگران کننده است چون من 100% پشت پلیس و معترضان علیه خشونت پلیس بد و پلیس کشتار مردم رنگ هر زمان که آنها fricking می خواهید, اما این یک داستان متفاوت” گفت: روبی Packard یک معلم و دیرین سوهو ساکن ،

“افرادی هستند که با استفاده از این به عنوان یک دلیل برای ایجاد هرج و مرج و خشونت آمیز می شود,” او اضافه شده است.

پنج شنبه بود و شب سوم در یک ردیف عمدتا مسالمت آمیز روز تظاهرات پر هرج و مرج شب, نقاط داغ از خشونت و دستگیری با دختر شهردار در میان افراد دستگیر شده بیش از آخر هفته.

دستگیری گزارش به دست آمده توسط نیویورک پست گفت کیار د Blasio, 25, حاضر به ترک خیابان منهتن افسران پاکسازی شنبه زیرا مردم پرتاب چیز. کیار د Blasio, که سیاه و سفید است, بود, بعد, داده, دادگاه, احضار و منتشر شد.

پدر او روز دوشنبه گفت که او نمی یاد از دستگیری او تا زمانی که گزارش های رسانه ها پدید آمده در روز یکشنبه ، او گفت: دختر خود را به او گفت او کاری نمی کند اشتباه است.

“او بسیار روشن است که او بر این باور او به دنبال دستورالعمل از افسران پلیس و انجام آنچه آنها درخواست شد او گفت:” در یک کنفرانس رسانه های, و اضافه کرد که او را تحسین خود را به صورت مسالمت آمیز “تلاش برای تغییر چیزی است که او فکر مى باشد.

هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند در سراسر کشور برای ابراز خشم و انزجار بیش از فلوید مرگ و قتل دیگر از مردم به خصوص توسط پلیس. فلوید که سیاه بود درگذشت پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن.

روز یکشنبه پلیس شهر نیویورک ساخته شده برخی از حرکات همبستگی با راهپیمایان در طول روز. برخی از افسران زانو با معترضان در یک تقاطع به عنوان یک سازمان به نام نام افراد کشته شده توسط پلیس.

اما اداره پلیس آمده است تحت انتقاد برای رویارویی با تظاهرکنندگان بیش از آخر هفته. شیا گفت: این اداره در حال بررسی افسران رفتار در حدود شش حوادث از جمله یکی که در آن دو پلیس وسایل نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از معترضان روز شنبه در بروکلین.

د Blasio که گفت: ماموران عمل کرده در حالی که تحت حمله منتقل تن او گفت: “آن است که هنوز هم قابل قبول نیست برای ما افسران به درایو را به یک جمعیت,” او گفت:.

روز یکشنبه ویدئویی ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد یک افسر پلیس و کشیدن اسلحه و اشاره آن را در تظاهر کنندگان در یک زباله-آشغال خیابان منهتن. افسر دارای تفنگ برای حدود پنج ثانیه مردم به عجله بسر می رسانید و پس از آن ناظر بر می آید و ushers افسر دور.

د Blasio به نام برای گروه به نوار افسر از تفنگ خود را و نشان بلافاصله هر چند شهردار اشاره کرد که او نمی دانست که تمام شرایط اطراف لحظه ای تصویری.

“آن است که نه از یک افسر به جلو و یک تفنگ را در یک جمعیت دانستن وجود دارد که معترضان مسالمت آمیز در که جمعیت” د Blasio گفت.

کومو گفت: برخی از افسران پلیس در حال تشدید تنش ها با برخی از “بسیار نگران کننده” اقدامات است.

سر از این شهر رتبه-و-فایل اتحادیه پلیس متهم فرماندار misplacing سرزنش برای هرج و مرج است.

“ما تروریست سوزاندن و غارت شهر ما” پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور پاتریک لینچ گفت.

کومو همچنین با انتقاد مردم او مشخص می شود که بهره برداری از این تظاهرات به خشونت و غارت کردن فروشگاه. او گفت: lawbreaking صدمه دیده معترضان علت دادن به منتقدان سوخت به اخراج آنها به عنوان جنایتکاران و آسیب دیده این شهرستان را به تلاش برای ضرب و شتم به کروناویروس و اجتماعی و اقتصادی خرید اینترنتی.

“آن بوده است معکوس برای شهر نیویورک, در بسیاری از,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان لری Neumeister و Michael R. سیساک در نیویورک و مارینا Villaneuve در آلبانی کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>