Netflix Docuseries Lenox Hill یک حرکت به موقع نگاه روزمره قهرمانی از پزشکان

منt گرفته اند ممکن است یک بیماری همه گیر برای آمریکایی ها به جمعی بیان درک ما برای کارکنان مراقبت های بهداشتی, اما آنها همیشه به حال یک آستین ، حضور در تلویزیون. در میان این سری که در تعریف نسل پزشکی نشان می دهد مانند E. R., grey’s Anatomy و M*A*S*H. بیمارستان عمومی است که ما طولانی ترین در حال اجرا صابون. به عنوان آور, شبکه های پخش درک چندساله pleasers جمعیت به نظر می رسد به عنوان اگر همه چیز را در برنامه های خود نیست که یک پلیس یا وکیل نشان می دهد که یک دکتر نشان می دهد. و در عین حال به نوعی من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند Lenox Hill قبل از.

ورود در Netflix بکشد ژوئن 10, هشت-بخش docuseries شرح زیر چهار پزشکان در عنوانی شهر نیویورک بیمارستان در طی چند ماه در کار است. یک بار در “جلال بیمارستان جامعه” که در آن مردم آمد تا حد زیادی به تولد و یا مرگ, با توجه به یک موضوع جراحی مغز و اعصاب صندلی وزارت دکتر دیوید لانگر آن بیش از چند سال گذشته تبدیل به یک متنوع تر و بلند پروازانه نهاد. با انتخاب پزشکان مشخصات آنها وجود دارد با مراقبت های, مدیر تولید Ruthie Shatz و Adi Barash ضبط حیرت طیف وسیعی از شخصیت تخصص و سبک از مراقبت های پزشکی حرفه ای شامل—و انجام عدالت به بسیاری از گونه های روزمره قهرمانی است که در پشت درب بیمارستان.

برای لانگر و معاون صندلی دکتر جان Boockvar که به معنی حمایت از بیماران و عزیزان خود را به عنوان به خوبی به عنوان پیشرو تیم از تاریخ و همکاران به عنوان مقدار به عنوان آن را به معنای انجام دقیق و پر استرس و پر مخاطره کار از عمل جراحی مغز خود را. مدیران برجسته Boockvar را دخالت در تحقیقات سرطان و نمی sugarcoat ناکامی لانگر چهره متعادل مراقبت از بیمار خود را mentees’ آموزش و اداری مسئولیت. (“بودن یک رئیس است که شبیه به یک شعبده باز” او deadpans “به جز به جای دستکاری سه توپ تنیس آن را بیشتر شبیه به دستکاری سه چاقو بر روی یک اسکیت بورد, اما به عنوان شما در حال اسکیت بورد پایین جاده کسی به شما می اندازد سه wiffle توپ و می افزاید: برخی از جدی باد مخالف.”) هر دو مردان صحبت در مورد خانواده خود را با شدید محبت; حتی اگر آنها توضیح نداد که آنها روش زندگی یا مرگ, تصمیم گیری به عنوان اینکه آن را به پدر و مادر خود و یا کودک در اتاق عمل که احساسات را از طریق آمده در احساسات دوربین شاهد.

در جای دیگر در Lenox Hill ما در دیدار با دکتر آماندا کمی-Richardson, رئیس ساکن در زنان و زایمان—که اتفاق می افتد به باردار خودش. یک جوان سیاه, زن در یک حرفه ای و شخصی چهارراه او ارائه می دهد متفکر دیدگاه نه فقط تاریخی و غلا از مردم از رنگ در یک بیمارستان با بسیاری از nonwhite بیماران بلکه امتیاز مالی که او را قادر به تبدیل شدن به یک دکتر. او پیروزی در تحویل اتاق خو نگرانی او و همسرش به اشتراک گذاری بیش از یک غیر طبیعی در سونوگرافی.

سال عمیق تر به خود او دوران بارداری, دکتر Mirtha Macri رشد در شلوغی اتاق اورژانس. برای این کار خستگی ناپذیر پزشک چالش درمان بیماران که ممکن است مست هیستریک و یا بی خانمان—که برخی از آنها نیاز به یک مددکار اجتماعی یا یک وعده غذایی گرم تر از یک پزشک—نیرو است. من دور از او در بخش انرژی بیش از حد یقین است که Macri پیدا کرده بود خواستار او و این که او برای چنین حرفه ای بود یک مزیت برای هر کس در مراقبت از او.

Shatz و Barash نگه داشتن این نشان می دهد ساختار سست حرکت دهیم و در گروه ها و صرف زمان کافی در خارج از دفتر برای اطمینان از آنها در حال نقاشی یک تصویر کامل از هر موضوع. زمانی, جدول زمانی, به عنوان مخالف به فرد مورد مطالعات اجازه می دهد تا بینندگان بیشتری حس اوراق قرضه بیماران فرم با پزشکان و تلفات طولانی و بستری در بیمارستان می تواند در یک خانواده است. هر چند من کنجکاو در مورد اینکه چرا آنها تصمیم به تقابل دو سفید نر جراحی مغز و اعصاب ستاره با دو زن باردار و پزشکان از رنگ آن مدیران تعهد به اجازه دادن به داستان های خود را به طور طبیعی آشکار است که آشنایی Lenox Hill چنین نادر صحت. از شور و شعف در چهره مادر هنگامی که او می بیند نوزاد برای اولین بار به چشم یک بخش محوری در اطراف به شدت بیمار همکار نشان می دهد می آید با آن طنین عاطفی صادقانه میگویم. (به من می گویند که teared اغلب کتمان حقیقت خواهد بود.)

Lenox Hill شده اند که یک دستاورد قابل توجه بدون در نظر گرفتن زمان اما دلمشغولیهای از coronavirus عصر ملزم به پرداخت هزینه نشان می دهد توجه بیش از آن در غیر این صورت باید به دست آورد. و احساس می کند که حق است. هر چند آن را به ضرب گلوله کشته شد قبل از همه گیر انداخته هرج و مرج در بیمارستان های شهری این یک ادای احترام به ویژگی های بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی نشان داده اند—هوش همدلی فروتنی—به عنوان آنها منجر به یک چالش بی سابقه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>