میت رامنی وعده به ماندن آرام’ در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری

(واشنگتن) — یوتا بهداشت ، میت رامنی روز دوشنبه شد آخرین برجسته جمهوری خواه به بازیگران شک در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد گفته او “اقامت آرام” در مورد کسی که با او خواهید بود در حمایت از نوامبر.

رامنی در سال 2012 ” نامزد به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل که “من قصد ندارم به توضیح است که من برای رای دادن.” خود را باز اذعان hesitance در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن می آید سابق پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع ژنرال جیمز Mattis و آلاسکا ایالت لیزا Murkowski پخش انتقاد از رئیس جمهور را از دست داده و در حال انجام تظاهرات در برابر پلیس قتل آمریکایی های سیاه و سفید.

در سال 2016 رامنی علنا گفت که حمایت از او و نه تهمت و نه نامزد دموکرات هیلاری کلینتون ، او بعدها گفت که او تا به حال رای خود را برای همسر خود ان.

بازنشسته ژنرال کالین پاول که در خدمت به عنوان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش وزیر امور خارجه در زمان قوی تر و گام به دور از تهمت گفتن سی ان ان روز یکشنبه که او را حمایت presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در ماه نوامبر. پاول گفته بود او رای دادند کلینتون در سال 2016.

رابطه بین تهمت و رامنی است acrimonious.

رامنی تنها سناتور جمهوریخواه به پشتیبانی از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر پس از رئیس جمهور را استیضاح آزمایشی در اوایل این سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر او را به عنوان یک “احمق” و “شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است.”

پس از سناتور با حضور در یک راهپیمایی برای عدالت نژادی در روز یکشنبه اعلام کرد که “سیاه زندگی موضوع” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی sarcastically در مورد رامنی “صداقت.”

رامنی شانه ای بالا انداخت که حفاری دوشنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است “رو هم به انجام هر کاری که او احساس می کند مناسب است” و این که “من می خواهم فرض” رئیس جمهور را در نظر حمایت از یک پلیس اصلاحات و اندازه گیری داده های عمومی خود را ابراز نگرانی در مورد قتل جورج فلوید یک دست به دستبند, سیاه پوست توسط یک افسر سفید پوستی در مینیاپولیس.

___

Schor گزارش از نیویورک است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>