می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به حذف مؤتلفه نشان از پرچم

می سی سی پی را تسلیم مؤتلفه نبرد نشان از آن پرچم دولت بیش از یک قرن پس از سفید supremacist قانونگذاران تعبیه شده در آن وجود دارد یک نسل بعد از جنوب از دست داد جنگ داخلی.

می سی سی پی را در مجلس نمایندگان و سنا رای دادند در جانشینی بعد از ظهر یکشنبه به بازنشسته پرچم با گسترده حمایت هر دو حزب. کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت: برای ثبت نام در این لایحه و پرچم را از دست خواهد داد رسمی آن وضعیت به عنوان به زودی به عنوان او نشانه های اندازه گیری.

دولت مواجه شده است و افزایش فشار برای تغییر پرچم خود را در طول ماه گذشته تدارک تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده است.

یک کمیسیون خواهد طراحی یک پرچم جدید که نمی تواند شامل مؤتلفه نماد است و باید عبارت “به خدا ایمان داریم.” رای دهندگان خواسته می شود برای تایید طراحی جدید در Nov. 3 انتخابات. اگر آنها آن را رد کمیسیون تنظیم طرح های مختلف با استفاده از همان دستورالعمل و است که می تواند فرستاده شده به رای دهندگان بعد.

می سی سی پی تا 38 درصد جمعیت سیاه — و آخرین پرچم دولت است که شامل آرم که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان نژادپرست است.

سناتور ایالتی می سی سی پی در آغوش پس از سنا رای به تغییر پرچم دولت در روز یکشنبه. (Rogelio V. Solis/آسوشیتد پرس)

جمهوری خواه مجلس فیلیپ کان که سفید است تحت فشار قرار دادند تا به مدت پنج سال به تغییر پرچم و گفت که مؤتلفه نماد توهین آمیز است. خانه تصویب لایحه 91-23 بعد از ظهر یکشنبه و سنا تصویب آن 37-14 بعد.

“چه شیرین است برای جشن گرفتن این روز خداوند” کان گفت. “بسیاری از دعا به او به ما به این روز است. او پاسخ داده است.”

بحث قبل از

بحث بر سر تغییر پرچم بوجود آمده قبل و در سال های اخیر افزایش تعداد شهرستانها و تمام دولت در دانشگاه های دولتی گرفته اند آن را در خود را دارند. اما این موضوع هرگز به دست آورد به اندازه کافی حمایت محافظه کار جمهوری خواه و سلطه قوه مقننه و یا با اخیر فرمانداران.

که پویا تغییر در یک ماده از هفته به عنوان فوق العاده و متنوع ائتلاف سیاسی, کسب و کار, گروه های مذهبی و ورزشی و رهبران تحت فشار قرار دادند به تغییر پرچم.

در یک زندگی موضوع اعتراض در خارج از فرماندار می سی سی پی عمارت در اوایل ماه ژوئن هزاران نفر را تشویق به عنوان یک سازمان گفت: دولت نیاز به طلاق خود را از همه متفق نمادها.

گروه های مذهبی از جمله بزرگ و با نفوذ در می سی سی پی تعمیدی — گفت: پاک کردن شورشی نشان از پرچم دولت اخلاقی است ضروری است.

گروه های کسب و کار گفت: این بنر مانع توسعه اقتصادی در یکی از فقیرترین کشورهای در کشور است.

در یک ورزشی-crazy فرهنگ بزرگترین ضربه ممکن است زمانی رخ داد که ورزش کالج لیگ گفت: می سی سی پی می تواند از دست دادن postseason رویدادهای اگر آن را ادامه پرواز مؤتلفه با مضمون پرچم. نزدیک به چهار ده از می سی سی پی دانشگاه مدیران ورزشی و مربیان به این کنگره به لابی برای تغییر.

یک فرد پیاده در اطراف پایتخت حمل فعلی می سی سی پی امور خارجه پرچم و پرچم ایالات متحده در روز شنبه. (Rogelio V. Solis/آسوشیتد پرس)

“ما نیاز به چیزی است که برآورده شدن هدف از بودن یک پرچم و که همه در دولت یک دلیل برای افتخار گفت:” مایک صافی مربی تیم فوتبال در دانشگاه ایالتی می سی سی پی.

بسیاری از مردم که می خواستم به نگه داشتن علامت در می سی سی پی پرچم گفت: آنها آن را به عنوان نمادی از میراث.

قانونگذاران قرار دادن مؤتلفه علامت در گوشه سمت چپ بالا از می سی سی پی پرچم در سال 1894 به عنوان سفید را مردم خاموش کردن قدرت سیاسی است که مردم سیاه و سفید به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

سازمان دیده بان | باید مؤتلفه آثار روی صفحه نمایش در کنگره?

داخل مجسمه سازی سالن در کاپیتول هیل Lyndsay Duncombe revisits موضوع که آیا مؤتلفه بناهای تاریخی هنوز هم باید در نمایش عمومی 5:55

نبرد آرم یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید. کو کلاکس کلان و دیگر گروه های نفرت را تکان داد شورشی پرچم برای چند دهه. گرجستان قرار دادن نبرد آرم برجسته در آن پرچم دولت در سال 1956 طی یک واکنش به جنبش حقوق مدنی. که دولت در حذف نماد از بنر خود در سال 2001.

می سی سی پی در دیوان عالی کشور یافت می شود در سال 2000 زمانی که دولت خود را به روز رسانی قوانین در سال 1906 بخش برخورد با پرچم شامل نمی شد. که به معنای بنر فاقد جایگاه رسمی. این فرماندار دموکرات در سال 2000 رونی Musgrove منصوب کمیسیون برای تصمیم گیری پرچم در آینده است. آن برگزار شد جلسات در سراسر کشور است که رشد زشت به مردم فریاد زد: در هر یک از دیگر در مورد پرچم.

پس از آن قانون گذاران تصمیم گرفتند به مجموعه ای از پرچم های طراحی خود را. آنها این موضوع را در سال 2001 در ایالت رای مردم رای به نگه داشتن پرچم. یک جایگزین پیشنهاد را جایگزین مؤتلفه گوشه ای با زمینه آبی صدر توسط یک خوشه ستاره سفید به نمایندگی از می سی سی پی به عنوان 20th دولت است.

دولت دموکراتیک بهداشت ، جرثقیل سیمونز از Greenville, که سیاه و سفید است, گفت دولت شایسته یک پرچم است که همه مردم افتخار می کنم. “امروز یک تاریخ ساخت بعد در ایالت می سی سی پی” سیمونز گفت: همکاران قبل از مجلس سنا رای دادند برای عبور. “بیایید رای امروز برای می سی سی پی فردا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>