مینه سوتا فرماندار فعال گارد ملی در پی جورج فلوید در اعتراض به خشونت است. در اینجا آنچه که در

Gov. تیم Walz فعال مینه سوتا گارد ملی روز شنبه پس از بیش از دو روز از اعتراض به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس را دیدم برخی از تظاهرات به خشونت کشیده شد.

یک مرد به ضرب گلوله در نزدیکی تظاهرات و مقامات گفت: برخی از معترضان آتش زدند و غارت فروشگاه ها در میان هرج و مرج که شروع به گسترش به نزدیکی St. Paul, با توجه به رسانه های محلی.

ماموران وارد در صحنه در منطقه از بلومینگتون خیابان و خیابان دریاچه در مینیاپولیس به پیدا کردن مرد “دروغ گفتن در پیاده رو” و “نه تنفس.” قربانی منتقل شد به Hennepin County مرکز پزشکی جایی که او درگذشت. پلیس گفت که آنها هنوز در حال بررسی دقیق شرایط عکسبرداری است.

حداقل پنج نفر در اصابت گلوله به مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد. تظاهرات ادامه داد: در روز پنج شنبه به عنوان حداقل 50 نفر غارت هدف فروشگاه در خیابان و باعث صدمه به اموال به کسب و کارهای دیگر در منطقه در بعد از ظهر پلیس گفت: استار تریبیون.

Walz خطاب به خشونت در یک سری از توییت در روز شنبه بعد از ظهر: “وقت آن است که برای بازسازی. بازسازی شهر بازسازی سیستم قضایی ما و بازسازی رابطه بین اجرای قانون و کسانی که آنها را متهم هستید به محافظت می کند. جورج فلوید مرگ باید منجر به عدالت و سیستمیک تغییر نیست و بیشتر مرگ و نابودی است.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری همچنین اعلام اورژانس محلی روز شنبه به مدت 72 ساعت با توجه به استار تریبیون. دفتر شهردار گفت: Frey درخواست کرده بود فرماندار ارسال مینه سوتا گارد ملی به مینیاپولیس با توجه به روباه 9. یک سخنگوی با دفتر والی گفت: اخبار ایستگاه دولت در حال حاضر مستقر شده بین 50 و 60 سربازان دولت برای کمک به پلیس مینیاپولیس.

جورج فلوید, 43, درگذشت, پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای یک دوره طولانی از زمان در طول بازداشت در مه 25. چهار مینیاپولیس ماموران درگیر شده اند از کار اخراج شدند. فری به نام برای دستگیری این افسر که دوخته فلوید گردن زیر زانو خود را. “اگر شما تا به حال آن را انجام داده یا من تا به حال آن را انجام داده ما خواهد بود پشت میله های زندان در حال حاضر” فری گفت: در روز چهارشنبه.

روز پنجشنبه مقامات فدرال اعلام کرد که آنها راه اندازی “قوی تحقیقات جنایی” به شرایط اطراف فلوید مرگ است. آمریکا وکیل اریکا مک دونالد و نماینده ویژه راینر برندیس گفت: در یک بیانیه مشترک که “بررسی اولویت بالا” با “تجربه دادستان و FBI محققان جنایی” به دنبال این مورد.

بعد از آن دوشنبه و مقامات برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث و بررسی است. پس از گفت او امیدوار خواهد بود وجود دارد یک توسعه جدید به, نشان می دهد, مک دونالد به خبرنگاران گفت که او نمی باید یک اطلاعیه. وقتی پرسیده شد که چرا اتهامات واصل شده اند, هنوز, شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman گفت عجله ندارد.”

“که تصویری است از گرافیک و وحشتناک است اما شواهد دیگر که پشتیبانی نمی کند اتهام جنایی,” او گفت:. “من نمی خواهد با عجله.”

فریمن به ارمغان آورد تا مرگ فردی گری که فوت در سال 2015 در حالی که در بازداشت پلیس در بالتیمور. در حالی که شش افسران درگیر در خاکستری مرگ که برانگیخته روز از شورش در بالتیمور مواجه اتهامات جنایی هیچ کس محکوم شد.

“وجود دارد یک عجله به اتهام وجود داشت با عجله به عدالت و همه کسانی که در مردم پیدا شد و نه گناه” فریمن گفت. “من نمی خواهد با عجله به عدالت است. من قصد دارم برای انجام این کار درست است.”

مقامات خواست معترضان به صلح آمیز به تظاهرات ادامه داد: در کشور همسایه St. Paul.

“این شکسته قلب من برای دیدن آنچه در جریان است در خیابان های ما” مک دونالد گفت. “من شفاعت با افراد به آرام باقی می ماند و به ما اجازه انجام این بررسی است.”

ویدئوها حاضر نشان داد آتش سوزی به آتش کشیده و در هم شکسته ویندوز تنش standoffs بین تظاهرکنندگان و پلیس—که بنا به گزارش متوسل به شلیک گاز اشک آور و غارت در یک هدف است.

شنبه صبح دود شد و هنوز هم مواج از باقی مانده از ساختمان ها و نقاط شهر شبیه شهر ارواح با مه آلود آسمان و سوخته خرابه.

یک مرد گفت: مینیاپولیس استار تریبیون که مهم نبود به معترضان که آیا دیگران در نظر گرفته شده خود را به روش قابل قبول است. “ما باید برای به دست آوردن توجه خود را به نحوی,” او گفت:. آسیب دیده ساختمان شامل مقرون به صرفه مسکن مجتمع در حال ساخت و یک AutoZone با توجه به استار تریبیون. یک توله مواد غذایی و دلار درخت نیز دچار آسیب آسوشیتد پرس گزارش داد.

شنبه بعد از ظهر تظاهرات منتقل شده بود به سنت پل میدوی محله به عنوان مردم شلوغ در یک هدف در این منطقه است. St. Paul پلیس گفت: مردم پرتاب سنگ در افسران.

پلیس شروع به استفاده از گاز اشک آور علیه تظاهرکنندگان در هدف با توجه به گزارش رسانه های محلی.

حادثه—در عین حال مثال دیگری از یک مرد سیاه و سفید مرگ در برخورد با پلیس—دستگیر شد در فیلم توسط تماشاگران. تصاویری را خشم و صدمه نه فقط فلوید خانواده بلکه بسیاری از سراسر کشور است.

مینیاپولیس پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تظاهرات چهارشنبه شب. تصاویر از اولین شب از تظاهرات منجر به اظهار نظر در مورد آنچه به نظر می رسید به یک استارک اختلاف در شدت پاسخ پلیس بین تظاهرات بیش از یک سیاه مرگ انسان نسبت به بیشتر سفید معترضان که برخی از آنها مسلح بودند و خواستار coronavirus مستند محدودیت های سست می شود و در اوایل این ماه.

فری التماس کرد در ساعات اولیه صبح روز پنجشنبه برای “کمک در حفظ صلح است.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz نیز وزن در تنش روز شنبه گفت که تظاهرات منطقه “تکامل را به یک وضعیت خطرناک است.”

مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز گفت: او درک جامعه سرخوردگی “اما من واقعا نا امید است که مردم احساس تنها راه برای ابراز خشم است که از طریق از بین بردن جامعه خود ما،” استار تریبیون گزارش داد.

جورج فلوید برادر Philonise فلوید گفت: صبح روز پنجشنبه در سی ان ان است که او می خواهد “همه به صلح آمیز در حال حاضر” اما که او را درک معترضان درد از “دیدن مردان سیاه مرگ به طور مداوم دوباره و دوباره.”

“من نمی خواهم آنها را به شلاق مانند است که, اما من می تواند به توقف مردم در حال حاضر به دلیل آنها درد است. آنها همان درد است که احساس می کنم” فلوید گفت. “من می خواهم همه چیز را صلح آمیز باشد اما من نمی توانم همه توان صلح آمیز است. آن سخت است.”

فلوید گفت: عدالت برای او مستلزم بازداشت محکومیت و حکم مرگ برای پلیس درگیر کرد. “آن چهار افسران آنها اعدام برادر من,” او گفت:.

بن Crump یک حقوق مدنی وکیل به نمایندگی فلوید خانواده گفت: در سی ان ان که از او شده است در تماس با شهردار و دادستانی است.

“آنچه در آن است—آن است که دو سیستم عدالت? یکی برای سیاه امریکا و یکی برای سفید امریکا” Crump گفت. “ما نمی توانیم آن را داشته باشند. ما باید در برابر عدالت برای ایالات متحده آمریکا و این چیزی است که من فکر می کنم معترضین در حال گریه کردن است.”

تظاهرات بیش از فلوید مرگ نیز صورت گرفت در شهرستانها در سراسر کشور در روز جمعه از جمله در کالیفرنیا و ایالت تنسی.

در لس آنجلس یک ماشین پلیس را از طریق جمعیت از معترضان در اتوبان با حداقل یکی از معترضان می گوید بر روی کاپوت خودرو آن را به عنوان حرکت رو به جلو.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com و Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>