مینیاپولیس موافقت خود را با ممنوعیت پلیس Chokeholds در پی جورج فلوید مرگ

(MINNEAPOLIS) — مذاکره کنندگان برای شهر مینیاپولیس توافق کرده اند که با دولت به ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس و نیاز به پلیس گزارش و دخالت هر زمان که آنها را ببینید یک استفاده غیر مجاز از زور توسط یک افسر دیگر.

این حرکت بخشی از یک شرط بین شهر و وزارت مینه سوتا حقوق بشر که راه اندازی یک حقوق مدنی بررسی این هفته در پاسخ به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. شورای شهر است که انتظار می رود به تصویب توافق جمعه.

توافق خواهد شد که قابل اجرا در دادگاه خواهد نیاز به هر گونه افسر صرف نظر از تصدی یا رتبه به گزارش بلافاصله استفاده از هر گونه گردن داری یا ببرن از صحنه به فرمانده خود را و یا خود را به فرمانده مافوق.

به طور مشابه هر افسر که می بیند یکی دیگر از افسر ارتکاب هر گونه استفاده غیر مجاز از نیروی, از جمله هر گونه ببرن یا گردن داری باید سعی کنید به مداخله شفاهی و حتی جسمی است. اگر آنها نمی, آنها می توان به موضوع نظم و انضباط به عنوان شدید به عنوان اگر آنها خود را استفاده کرده بودند ممنوع نیروی.

این توافق همچنین نیاز به مجوز از رئیس پلیس و یا تعیین معاون برای استفاده از کنترل جمعیت, سلاح های شیمیایی از جمله عوامل گلوله های لاستیکی, فلش چتری و باطوم و مارک دور. و نیاز به آن بیشتر موقع تصمیم گیری در تربیت افسران.

یک مرد بود که با جورج فلوید در شب درگذشت او گفت: دوست خود را مقاومت در برابر نیست بازداشت و به جای تلاش برای خنثی کردن این وضعیت قبل از او به پایان رسید تا دستبند به دست روی زمین و شفاعت برای هوا به عنوان یک افسر فشرده زانو در برابر گردن خود را.

Maurice Ashley Hall, یک دوست دیرین فلوید بود یک مسافر در Floyd ماشین زمانی که پلیس به او نزدیک 25 مه به عنوان آنها در پاسخ به یک تماس در مورد کسی که با استفاده از جعلی بیل در یک فروشگاه. هال نیویورک تایمز گفت که فلوید در تلاش بود تا نشان دهد او را مقاومت در برابر.

“من می تواند او را بشنوند تمنا,” لطفا, افسر, چه این همه؟” سالن به این روزنامه گفت.

سالن یک شاهد کلیدی در تحقیقات دولت به چهار افسران که دستگیر فلوید. درک چوین سفید افسر ادامه داد که با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن حتی پس از فلوید شد حرکت متهم به قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه دیگر افسران متهم هستند با کمک و معاونت در جرم. تمام چهار افسران اخراج شدند.

یک زن نیز در ماشین با فلوید اما سالن گفت: او نمی دانست که نام او. سالن هویت نیست این بار گزارش.

هال گفت: “صبح به خیر آمریکا” که این وضعیت تشدید سرعت پلیس و برداشت فلوید قرار داده و او را در یک تیم ماشین او را کشیده و سپس “شروع به پریدن کرد پشت گردن.” او گفت: فلوید قرار داده بود در یک آمبولانس و که او نمی دانم دوستش مرده بود تا روز بعد که او را دیدم به طور گسترده ای مشاهده اطرافیان video on Facebook.

“او فقط گریه کردن که در آن زمان برای هر کسی که برای کمک به, چرا که او در حال مرگ بود” سالن گفت: بار. “من قصد دارم برای همیشه به یاد داشته باشید از دیدن ترس در Floyd صورت از آنجا که او مانند یک پادشاه. که چه چوب با من از دیدن یک مرد گریه قبل از دیدن یک مرد رشد کرده است می میرند.”

سالن, 42, گفت که او در بازدید از یک بنای یادبود برای فلوید و سپس hitchhiked شده به هوستون, جایی که او دستگیر شد دوشنبه در حکم برجسته برای جنایت در اختیار داشتن اسلحه گرم, جنایت, داخلی, حمله و جنایت در اختیار داشتن مواد مخدر. پس از دستگیری در مینه سوتا محقق مصاحبه او را برای ساعت ها در مورد فلوید مرگ است. وکیل او گفت که او تا آنجا منتشر شده است در حکم موضوع است.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و وزارت امور خارجه حقوق بشر دستور داده اند که حقوق مدنی رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس برای تعیین چگونه به آدرس تبعیض نژادی و ایجاد تغییرات سیستماتیک. در جمعه شهرستان مینیاپولیس رهبران و دولت مشغول به کار بودند یک توافق موقت سفارش محدود به زور برخی از تغییرات فوری.

هر گونه توافق نیاز به تصویب دادگاه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>