مایکروسافت می پیوندد آمازون آی بی ام در توقف صورت اسکن برای پلیس

مایکروسافت در حال تبدیل شدن به سومین شرکت فناوری بزرگ در این هفته به آن می گویند نمی خواهد خود را به فروش نرم افزار تشخیص چهره به پلیس زیر شبیه حرکت های آمازون و آی بی ام.

مایکروسافت جمهور و مشاور رئیس براد اسمیت اعلام کرد این تصمیم از سوی کنگره آمریکا برای تنظیم فن آوری در طول واشنگتن پست تصویری واقعه در روز پنج شنبه.

“ما تصمیم گرفته ایم که ما نمی خواهد به فروش برساند تشخیص چهره تکنولوژی به ادارات پلیس در ایالات متحده تا زمانی که ما یک قانون ملی در محل ریشه در حقوق بشر است که حکومت این تکنولوژی” اسمیت گفت.

سه نفر از فناوری غول پله از اجرای قانون استفاده از سیستم های که با آن مواجه شده اند, انتقاد نادرست شناسایی افراد با پوست تیره تر است. در جریان اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید باید توجه متمرکز بر نژادی و بی عدالتی در آمریکا و چگونه پلیس با استفاده از فن آوری برای ردیابی افراد.

نه تامین کنندگان عمده

اما در حالی که تمام شرکت های شناخته شده برای کار خود را در توسعه هوش مصنوعی از جمله نرم افزار تشخیص چهره, none است که یک بازیکن در فروش از جمله فناوری به پلیس. اسمیت میگوید که مایکروسافت در حال حاضر نیست خود را به فروش نرم افزار تشخیص چهره برای هر متحده ادارات پلیس. او نمی گویند اگر که شامل فدرال, سازمان های اجرای قانون و یا نیروهای پلیس در خارج از ایالات متحده

چندین شرکت دیگر که کمتر شناخته شده تسلط بر بازار برای دولت تشخیص صورت قرارداد در ایالات متحده از جمله توکیو بر اساس NEC و شرکت های اروپایی Idemia و Gemalto.

مایکروسافت و آمازون و آی بی ام در حال تماس در کنگره به مجموعه مقررات ملی ایران بیش از چگونه پلیس با استفاده از تشخیص چهره — چیزی است که در حال حاضر در نظر گرفته شده به عنوان بخشی از بسته اصلاحات برانگیخته توسط تظاهرات پس فلوید مرگ است.

“اگر همه از مسئول شرکت ها در کشور صرفنظر کردن این بازار برای کسانی که آماده نیست به موضع ما لزوما در خدمت منافع ملی و یا زندگی سیاه و آفریقایی آمریکایی مردم این کشور به خوبی” اسمیت گفت. “ما باید در کنگره به عمل و نه فقط شرکت های فن آوری به تنهایی.”

مایکروسافت دو سال را صرف هشدار از خطرات بالقوه چهره-تکنولوژی اسکن مورد آزار قرار گرفته برای فعال کردن سرکوبگر توده نظارت اما این شرکت مخالف آشکار ممنوعیت دولت در استفاده از فن آوری به تصویب رسید در سان فرانسیسکو و دیگر شهرستانها. که منجر به انتقاد از گروه هایی مانند اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که می گوید مایکروسافت در حال لابی گری برای ضعف قوانین و مقررات است که می تواند در نهایت مشروعیت بخشیدن و گسترش پلیس با استفاده از تشخیص چهره.

“کنگره و قانونگذاران کشور باید به سرعت متوقف کردن اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره و شرکت هایی مانند مایکروسافت باید کار با حقوق مدنی جامعه — و نه در برابر آن — را که اتفاق می افتد گفت:” مت Cagle, وکیل آیتالله سیستانی از شمال کالیفرنیا در بیانیه ای روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>