Rep. جاستین Jalbi اعلام مارس 28 بود که او راه اندازی یک اکتشافی کمیته به دنبال حزب آزادیخواه ریاست جمهوری نامزدی.

وجود دارد تا به حال مدت طولانی است که وزوز در مورد بالقوه ریاست جمهوری اجرا در سراسر Jalbi که در سال گذشته چپ حزب جمهوری خواه و مستقل شد عضو کنگره (سخنگوی Jalbi می گوید او در حال حاضر رسما یک آزادیخواه عضو کنگره). اگرچه او را به انتقاد از تهمت و حزب جمهوریخواه Jalbi می گوید: استدلال اصلی او گسترده تر است: او معتقد است کشور قفل شده است و در آنچه که او بارها و بارها به نام “حزبی مارپیچی مرگ” است که در آن نماینده دولت شکسته شده است.

Jalbi که می گوید او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد به خانه فعلی صندلی, صحبت با گذشت زمان از طریق اسکایپ از خانه اش در میشیگان در مارس 3, جایی که او در مورد وضعیت فعلی حزب جمهوریخواه چگونه او معتقد است مبارزه عملا سطح زمین بازی و به همین دلیل او فکر می کند او یک مسیر به نامزدی.

در زیر به آرامی ویرایش چگال متن مصاحبه.

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری چه خواهد ایده اصلی از مبارزات انتخاباتی خود را خواهد بود ؟

ایده اصلی این است که آزادی و نماینده دولت است. و آنچه که ما در حال حاضر در واشنگتن بسیار سیستم های شکسته. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر بیش از حد اغلب رهبران چند در کنگره در مذاکره با کاخ سفید و آنها تصمیم می گیرید همه چیز برای همه. و این منجر به بسیاری از نا امیدی و بسیاری از تعصب زیرا زمانی که کنگره نمی تواند عمدی واقعی سیاست های, هنگامی که شما به بسیاری از اعضای کنگره از سمت چپ از روند و سپس آنها شروع به بحث میکنند.

چرا شما فرو بردن انگشتان خود را به این با اکتشافی کمیته به جای فقط آشکار در حال اجرا ؟

من به حزب آزادیخواه و من به دنبال نامزدی از حزب آزادیخواه. من می خواهم به احترام همه نمایندگان, من می خواهم به احترام مردم که بخشی از آن حزب برای مدت زمان طولانی. و من شروع آن را به عنوان یک اکتشافی کمیته به طوری که من می توانید سعی کنید برای به دست آوردن نامزدی و اگر من قادر به دریافت بیشتر همراه و به دست آوردن نامزدی, پس ما می توانیم بحث در مورد تغییر آن را به کمیته.

آیا شما یک مهلت سپس هنگامی که آن را به تصمیم گیری که آیا شما در واقع اجرای مقابل اکتشافی?

من نمی باید در موعد معین در ذهن است. من فکر می کنم به این شرایط ما باید یک ایده بهتر از جایی که ما ایستاده با نمایندگان. وجود دارد و ممکن است در یک نقطه که در آن من احساس می کنم راحت تر حرکت رو به جلو مشخص و گفت: بله من 100% من قصد دارم تمام راه را. اما در حال حاضر من می خواهم به مطمئن شوید که من در حال احترام نمایندگان و کار برای به دست آوردن اعتماد خود را. و من قصد دارم برای ادامه کار را به انجام است که بیش از چند هفته آینده.

چرا در حال حاضر زمانی که آن را خیلی دیر در چرخه انتخابات و در وسط یک بیماری همه گیر?

خوب یک چیزی که من فکر می کنم این مهم است به فکر کردن در مورد این واقعیت است که انتخابات چرخه اخذ شده است دیگر. آنها شروع به در اوایل سال قبل از انتخابات و ما لازم نیست که مبارزات زیادی در رفتن برای یک ریاست جمهوری در غیر این صورت این چیزها فقط بدون توقف در اطراف ساعت و مردم واقعا از آن خسته. اما در واقع در آغاز این سال در ماه فوریه شروع کردم به آن نگاه بسیار با دقت و می خواستم به در نظر گرفتن که آیا من می تواند یک نامزد و من را ساخته اند یک تصمیم قبلی اما پس از آن ما تا به حال coronavirus همه گیر آمده و من تا به حال به تصمیم تصمیم درست و به اعتقاد من برای به تاخیر انداختن قضاوت نهایی در مورد اینکه آیا من قصد دارم برای پرش یا نه چون من می خواهم به قادر به نمایندگی از من ترکیبات در طول این زمان من می خواستم تا مطمئن شوید که من در بالا از آنچه که قرار بود در کنگره و من می خواستم به ارزیابی مجدد چگونه یک بیماری همه گیر وضعیت که در آن ما در حال همه گیر در خانه تاثیر می گذارد و این مبارزه است.

هنوز هم ممکن است برای پیشبرد چیزهایی که شما می خواهم به بحث در مورد به عنوان یک شخص ثالث نامزد کنید ؟

ممکن است به انجام این کار است و راه من قصد دارم برای انجام این کار با گرفتن پیام من در خارج وجود دارد. و اگر من که من احساس اعتماد به نفس است که مردم را ببینید که در میان سه نامزد یکی از در حال اجرا به عنوان یک آزادیخواه نامزد حزب راست, در حال حاضر, و یا به دنبال حزب آزادیخواه نامزدی است که می شود بیشتر قانع کننده و واجد شرایط نامزد از سه.

آیا شما فکر می کنم حضور شما در این مسابقه کمک خواهد کرد و یا صدمه دیده و یا نامزد کنید ؟

من فکر می کنم آن را لطمه می زند و هر دو نامزد. هدف این است که به نفع خود, بنابراین شما به وضوح می خواهید برای گرفتن رای از هر دو نامزد. وجود یک استخر بزرگ از رای دهندگان که ارائه شده توسط هر کدام از طرفین و در بسیاری از اوقات آنها فقط در خانه بمانند و یا حل و فصل آنها برای یکی از دو طرف, اما آنها خواهد بود خوشحال به رای برای شخص دیگری اگر آنها احساس وجود دارد نامزد دیگری بود که قانع کننده باشد.

آیا شما فکر کردن در مورد اینکه آیا شما می خواهم برای رای دادن بایدن یا تهمت?

من نمی خواهد رای برای بایدن یا مغلوب ساختن پیشی جستن. خلاص شدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند رفع این مشکلات به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط نشانه ای از مشکلات. این مشکلات هنوز هم وجود خواهد داشت با جو بایدن در کاخ سفید است.

وجود دارد هر چیزی که دوستان خود را در حزب جمهوری خواه می تواند انجام دهد به گرو در اوردن خود را در حال حاضر در چشم شما ؟

من فکر نمی کنم که به هیچ وجه به آنها را از جایی که آنها هستند. فرهنگ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده است که غالب در حزب جمهوری خواه است و نه دور در هر زمان به زودی. آن را احتمالا در اینجا برای حداقل یک دهه است. آن را بسیار متفاوت تن; آن را در یک سبک بسیار متفاوت است. بسیار وجود دارد تمرکز بر اصول دیگر آن تمرکز بر روی شخصیت.

آنچه باعث می شود شما فکر می کنم که وجود دارد عملی راه را برای شما ؟

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد اینکه آیا جمهوری خواهان هستند بصورتی پایدار و محکم پشت مغلوب ساختن پیشی جستن آنها بصورتی پایدار و محکم پشت تهمت زیرا آنها نمی دیدن یک جایگزین. و مشاهده آنها جایگزین در حال حاضر به عنوان جو بایدن و نه یک جایگزین مناسب برای بسیاری از جمهوری خواهان. بنابراین وجود یک مسیر برای سومین نامزد برای دریافت رای از جمهوری خواهان.

میشیگان بوده است در اخبار به تازگی برای اعتراض در مقابل فرمانداری coronavirus سیاست. می توانید از من بپرسید آنچه شما ساخته شده از آنها است ؟

من حمایت از مردم معترض. من از حق خود دست به اعتراض زدند. من فکر می کنم مردم بسیار ناراحت هستند در میشیگان در مورد خیلی از نفس بیش از حد. من محکوم و محکوم کردن چیزهایی مانند استفاده از پرچم و یا نمادهای نازی در تظاهرات. و یا در آینده به دولت برگزاری کنگره سلاح در راه است که ممکن است تهدید آمیز برای بسیاری از مردم است.

آنچه در مورد این تظاهرات که در آن مردمی نبوده است پیوستن به اجتماعی–فاصله شیوه?

این نباید اتفاق می افتد که در آن مردم نمی دور از یکدیگر با حداقل 6 ft. منظورم این است که ما در حال شنیدن از پزشکان و اپيدميولوژيستها و دیگران. ما باید به رعایت این دستورالعمل ها.

چه شد تصمیم به اجرا برای گروههای ؟

این یکی از سخت ترین تصمیمات زندگی من است. من فکر می کنم این مهم است به تمرکز بر روی یک مسابقه در یک زمان این مسابقه من متمرکز شده است. در نهایت من تصمیم گرفتم که حتی اگر من می تواند برنده انتخاب مجدد به عنوان مستقل مطمئن نبودم آن را به همان نوع تفاوت به سیستم ما به عنوان در حال اجرا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و برنده شدن در این مبارزه است. اگر شما برنده شوید به عنوان یک مستقل برخی از مردم ممکن است فقط نوشتن آن را به برخی از چیز عجیب و غریب سوم منطقه در میشیگان گفت: خوب است که در منطقه مستقل می توانید برنده شوید اما آن را نمی خواهد کار در هر نقطه دیگری است. اگر شما برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک آزادیخواه شما باید یک فرصت واقعا ناراحت سیستم در یک راه است که می تواند در بازگرداندن قانون اساسی ما روند و ما نماینده دولت و به من که چیز مهم تر است.

چه آن را مانند صفحه اصلی و تصمیم گیری که آیا شما می خواهید را به اجرا برای رئيس جمهور تحت این شرایط ؟

این یک نوع متفاوت از کمپین, اما این یکی که در واقع ممکن است کار به من بهره مند شوند. اگر ما در حال اجرا طبیعی کمپین من بدیهی است که لازم نیست نام ID در عین حال به بیرون رفتن و برگزاری تظاهرات گسترده و یا هر یک از این انواع از چیزهایی مانند رئیس جمهور ممکن است و یا شاید جو بایدن ممکن است. بنابراین ما در یک نقطه که در آن ما می تواند به رقابت با دیگر نامزدها از طریق ویدیو و از طریق تکنولوژی و من یک مزیت است که شاید به عنوان یک نامزد بیرون رفتن وجود دارد و پیام را در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر.

نوشتن به Lissandra ویلا در lissandra.villa@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de