مایکل جردن دادن 100 میلیون دلار به سازمان ها برای برابری نژادی و عدالت

(شارلوت, N. C.) — مایکل جردن و اردن نام تجاری در حال دادن 100 میلیون دلار به سازمان اختصاص داده شده به ترویج برابری نژادی و عدالت اجتماعی است.

در یک بیانیه مشترک جمعه در رسانه های اجتماعی اردن و اردن نام تجاری گفت پول پرداخت خواهد شد بیش از 10 سال با هدف “تضمین برابری نژادی عدالت اجتماعی و دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش است.”

“سیاه و سفید زندگی موضوع” بیانیه ای گفت:. “این یک بحث برانگیز بیانیه. تا ریشه دوانده نژاد پرستی است که اجازه می دهد تا کشور ما موسسات به شکست است به طور کامل ریشه کن ما باقی خواهد ماند متعهد به حفاظت و بهبود زندگی مردم سیاه و سفید.”

ادامه مطلب: چرا کشتن جورج فلوید موجب آمریکایی قیام

اردن 57 ساله سابق شیکاگو بولز بزرگ صاحب شارلوت هورنتس. اردن نام تجاری یک شرکت تابعه از نایک این کفش غول پیکر است که در اوایل جمعه متعهد 40 میلیون دلار طی چهار سال آینده برای حمایت از جامعه سیاه و سفید.

اردن نیز با انتشار بیانیه ای روز دوشنبه در جورج فلوید و قتل مردم سیاه و سفید در دست پلیس است.

“من عمیقا متاثر واقعا دردناک و ساده قهر” اردن گفت. “من می بینم و احساس می کنم همه درد و خشم و نا امیدی. من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی.”

فلوید بود در دستبند زمانی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او به او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد. درک چوین است به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>