روز یادبود Partygoer در میسوری رفت و آمد مکرر آزمایش مثبت برای COVID-19

(OSAGE BEACH, Mo.) — مقامات بهداشت روز جمعه گفت که آنها به دنبال “اطلاع رسانی انبوه اعداد از مردم ناشناخته” پس از یک شخص که با حضور استخر شلوغ احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود در میسوری دریاچه از رشتهکوه اوزارک آزمایش مثبت برای COVID-19.

Camden County وزارت بهداشت گفت: در یک نسخه که ساکن Boone County در اواسط میسوری آزمایش مثبت روز یکشنبه پس از ورود در دریاچه منطقه یک روز پیش از آن. گفته شده است موارد گزارش شده از این ویروس مربوط به کروناویروس در ساکنان Camden County, که در آن طرف دیده می شود در فیلم ها و عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی صورت گرفت.

ادامه مطلب: بهداشت عمومی سازمان ملل صدها Missouri, استخر, پارتی مهمانان به خود-قرنطینه

چرا که “توده شماره از مردم ناشناخته” نیاز به اطلاع مقامات منتشر مختصری جدول زمانی از محل فرد در آخر هفته گذشته از جمله توقف در یک نوار به نام مرداب, جک یک بار و رستوران است که دارای یک استخر و همچنین به عنوان یک ناهار خوری و استخر محل به نام سایه Gators و تنبل Gators.

مرداب جک صاحب گری Prewitt گفت: قبلا در بیانیه ای که هیچ قانون شکسته شد هر چند این تصاویر به نظر می رسد برای نشان دادن به مردم نقض کالیفرنیا ، مایک پارسونز دستور دولت نیاز به اجتماعی فاصله.

پرشن اجازه کسب و کار و جاذبه های بازگشایی مارس 4, اما دولت به منظور نیاز به 6 فوت (2 متر) اجتماعی فاصله از طریق حداقل تا پایان مارس.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>