ملیندا گیتس میسازد او را بزرگترین نگرانی برای مرحله بعدی COVID-19 همه گیر

From 2018-2019 بنیاد بیل و ملیندا گیتس به پول بیشتر به سازمان بهداشت جهانی بیش از هر نهاد به جز دولت ایالات متحده.

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برش روابط بین المللی بهداشت سازمان در میان COVID-19 گیر دروازه بنیاد کار آمده است به امداد واضح تر از همیشه. Co-صندلی بیل گیتس اعلام کرد در جهانی واکسن در اجلاس سران در ماه ژوئن 4 است که آن را به 1.6 میلیارد دلار در طول پنج سال به واکسن داد (GAVI) برای کمک به اطمینان حاصل شود که مردم در سراسر جهان دسترسی به واکسن بدون در نظر گرفتن درآمد. بنیاد گیتس در سال 1999 متعهد $750 میلیون دلار برای کمک به ایجاد جهانی و سازمان پس از واکسینه شدن بیش از 760 میلیون کودک در مناطق محروم.

پیش از ژوئن 4 تعهد رویداد زمان صحبت با بنیاد گیتس co-صندلی ملیندا گیتس در مورد راه حل عادلانه برای COVID-19 نیاز برای خوش بینی در زمان اضطراب و آنچه را که.

زمان: مقیاس ضد نژادپرستی تظاهرات ما در حال حاضر شاهد هستیم باور نکردنی است. چگونه این لحظه مربوط به کار خود را در عدالت در سلامت?

گیتس: آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید بود وحشیانه و وحشتناک و هرگز نباید اتفاق می افتد به هر کسی ، این است که یک لحظه از حساب در ایالات متحده است. همه ما واقعا نیاز به مکث در طول این زمان و یادگیری به عنوان بهترین ما می توانیم از آن است. حتی قبل از اینکه ما شاهد این بی معنی مرگ COVID در حال حاضر آغاز شده به ما نشان می دهد شکاف ها و مشکلات ساختاری در کشور ما است. ما در حال دیدن مردان سیاه مرگ و نامتناسب هستند. ما می دانیم که راه خروج از COVID-19 خواهد بود واکسن و نیاز به بیرون رفتن فضاي.

چگونه شما مطمئن شوید که اتفاق می افتد ؟

شما مطمئن شوید که واکسن نمی به بالاترین پیشنهاد. گاوی با استفاده از یک مخلوط مجموعه ای از منابع از دولت و خصوصی شهروندان بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که زمانی که شما رفتن به خرید واکسن شما خرید آن به صورت عمده در قیمت های پایین. ما بدست تحویل سیستم بیش از 20 سال واقعا تنظیم مناسب. این رویداد به معنای حمایت از دولت ها در سراسر جهان خواهد گام در همکاری جهانی برای همه می گویند: “ما در مورد مراقبت از این واکسن از خارج شدن منصفانه’ [پس سهم خود را کمک خواهد کرد GAVI امن و توزیع دوز هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است].

اولین افرادی که باید این واکسن در حال 60 میلیون کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان است. آنها لیاقت آن را دریافت کنید قبل از هر کس دیگری. سپس شما شروع به tiering.

که به آن نیاز دارد و پس از مراقبت های بهداشتی کارگران ؟

در ایالات متحده خواهد بود که مردم سیاه و سفید بعدی کاملا صادقانه و بسیاری دیگر از مردم از رنگ. آنها با داشتن نامتناسب جلوه از COVID-19. از وجود افرادی با شرایط بهداشتی اساسی و پس از آن افرادی که مسن تر هستند. کسانی هستند که همه به آن نیاز دارند ، ما همچنین نیاز به فکر می کنم در مورد کارگران ضروری است که در حال نگه داشتن فروشگاه های مواد غذایی ما باز برای ما بنابراین ما می توانید خرید مواد غذایی یا که مطمئن شوید که مواد غذایی حرکت می کند از طریق انبارها.

هنگامی که شما فکر می کنم اکثر مردم را واکسینه شد ؟

ما احتمالا 18 ماه خارج از آن.

آیا شما نگرانی در مورد چگونه یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—اگر تهمت است که هنوز رئیس جمهور در زمان—توزیع واکسن?

ما همه نگران آن است که این واکسن به بالاترین پیشنهاد. وجود دارد برخی از نشانه هایی که در اوایل دوز ممکن است خریداری شده و من فکر می کنم که شرم آور خواهد بود برای کل جهان است. این مهم است که رهبران جهان به گام تا و قفل اسلحه و بگو: این است که در مورد همه این که آیا شما در هند زندگی می کنند و یا تانزانیا و یا سوئیس.’

چگونه ایالات متحده بیرون کشیدن از کسانی که بر این سازمان کار می کنند ؟
این است که یک موسسه کامل. هیچ نهاد مناسب است. اما این وسط یک بیماری همه گیر است که در آخرین لحظه شما باید به ایجاد تغییرات و یا بیرون کشیدن. که برای مقابله با بیماری های همه گیر مانند این برای مقابله با چیزهایی مانند آبله برای مقابله با چیزهایی مانند فلج اطفال. به دولت ایالات متحده بزرگترین حامی مالی است. هیچ کس نمی تواند جای کمک های مالی ایالات متحده قرار دادن به چه کسی است.

این تصمیم را لمس همه چیز در که. من نگرانی عمیق در مورد فلج اطفال. من نگران هستم که عمیقا در مورد سرخک. من نگران ابولا.

اگر ما فکر نمی کنم ما جهانی COVID قطعا به آن اشاره کرد به ما. ایالات متحده یکی از اعضای موسس که پس از جنگ جهانی دوم به دلیل دیدیم که چگونه مهم آن بود. به رفتن در چیزی است که ما می دانیم که به همه ما کمک کند که فقط بی معنی. یکی دیگر از چیزی که به انجام یک postmortem زمانی که این بحران است و می گویند, “هی, ما نیاز به برخی از تغییرات ساختاری است که یا ما باید متفاوت حکومت’ اما نه در وسط یک بیماری همه گیر. شما فقط انجام نمی دهد.

اتحاد جهانی سلامت جامعه همیشه در مواجه با چالش های مانند COVID-19?

هیچ. اسپانیایی آنفلوانزا در سال 1918 من حدس می زنم شما می توانید می گویند. اما ما نیست, سفر در هواپیما راه ما در حال حاضر.

واکسن-ایجاد چالش نیز بی سابقه هر دو از نظر سرعت توسعه و تعداد دوز. جهان هرگز ایجاد شده 7 میلیارد دوز واکسن در این مقدار کوتاه از زمان. نکته خوب این است که جهان واقع هماهنگ تر از من فکر می کنم بسیاری از مردم متوجه است که خوش شانس است.

چه چیزی به شما امید می دهد در حال حاضر ؟

من تصاویر اینجا که من نشسته در دفتر من از مامان من ملاقات در سراسر جهان در حال توسعه که به من گفت که در مورد طول آنها به خود بچه ها واکسن. آنها راه رفتن 15 کیلومتر در گرمای آنها در حال حمل نوزاد خود را در پشت خود را. این مادرم می دانم که این تفاوت که واکسن را در کودکان خود زندگی می کند. زمانی که من در مورد آنها فکر می کنم آنها به من خیلی امیدوارم که حتی زمانی که من دیدن برخی از مقاومت مواجه واکسن در اینجا در ایالات متحده است.

دیگر از چیزی است که به من می دهد امید است که این نسل بعدی. من از دیدن راه آنها بحث در مورد مسابقه. آنها در حال حاضر به ایستادن و گوش دادن آنها مایل به رفتن مارس در خیابان ها و بگو: “این درست نیست.’ که به من می دهد بسیاری از امید.

این مصاحبه شده و تغلیظ شده و به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

نوشتن به جیمی Ducharme در jamie.ducharme@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>