اکثر مینیاپولیس شورای شهر قول به انحلال اداره پلیس

اکثریت اعضای شورای شهر مینیاپولیس گفت: در حمایت از انحلال پلیس به یک موضع تهاجمی می آید که فقط به عنوان دولت راه اندازی کرده است یک حقوق مدنی تحقیق پس از جورج فلوید مرگ است.

نه از شورا 12 عضو به نظر می رسد با فعالان در, تجمع در پارک شهر بعد از ظهر یکشنبه و قول داد برای پایان دادن به پلیس به عنوان شهرستان در حال حاضر آن را می داند.

عضو شورای ارمیا الیسون وعده داده است که این شورا را “از بین بردن” بخش.

“روشن است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن” لیزا بندر شورای رئیس جمهور گفت:. “تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند،”

بندر در ادامه گفت او و چند نفر دیگر از اعضای شورا که پیوست تجمع متعهد به پایان دادن به این شهرستان در رابطه با نیروی انتظامی و “برای پایان دادن به پلیس به عنوان ما آن را می دانم و از نو خلق کردن سیستم است که در واقع ما را امن نگه دارید.”

تظاهرکنندگان خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس مارس در خیابان دانشگاه در مینیاپولیس در روز شنبه. (استفان Maturen/گتی ایماژ)

فلوید, سیاه, دستبند زدن, درگذشت, پس از یک افسر فشرده زانو خود را در Floyd گردن نادیده گرفتن فلوید است: “من نمی توانم نفس بکشم” گریه می کند و برگزاری آن وجود دارد حتی پس از فلوید متوقف شد.

فعالان اجتماعی با انتقاد از وزارت برای سال برای آنچه آنها می گویند یک نژادپرستانه و وحشیانه فرهنگ که در برابر تغییر است.

ایالت مینه سوتا, راه اندازی, حقوق مدنی, بررسی گروه در هفته گذشته و برای اولین بار بتن تغییرات آمد جمعه زمانی که شهر به توافق بان کی مون chokeholds و گردن محدودیت.

کامل تر بازسازی بخش است به احتمال زیاد به آشکار شدن در ماه های آینده.

انحلال اتحاد سابقه

انحلال کل بخش اتفاق افتاده است قبل از. در سال 2012 با جرم و جنایت شایع در کامدن (آرکانزاس), N. J., شهر منحل خود در اداره پلیس و به جای آن با یک نیروی جدید که تحت پوشش Camden County است. کامپتون کالیفرنیا در زمان همان گام در سال 2000 تغییر آن پلیس به لس آنجلس.

این یک مرحله است که پس از آن-دادستان کل اریک هولدر گفت: وزارت دادگستری بود و با توجه به فرگوسن, Mo. پس از مرگ مایکل براون. این شهر در نهایت به توافق رسید, از آن است اما یکی که مورد نیاز عظیم اصلاحات نظارت توسط دادگاه منصوب میانجی.

سازمان دیده بان | چه defunding پلیس ممکن است مانند نگاه:

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در حال رشد بوده اند که مردم در اعتراض به خشونت پلیس در آمریکا و کانادا و سراسر جهان است. الکس حیاتی نویسنده از پایان پلیس توضیح می دهد که چه defunding پلیس ممکن است مانند نگاه. 7:40

حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو مینیاپولیس بخش است که به دور از مطمئن با حقوق مدنی بررسی احتمال زیاد به آشکار شدن بیش از چند ماه آینده.

روز شنبه, فعالان برای defunding بخش اعتراض خارج شهردار یعقوب فری را صفحه اصلی. فری بیرون آمد و با آنها صحبت کنید.

“من شده اند با آمدن به grips با خود من مسئولیت شکست خود من در این” فری گفت. زمانی که فشار بر این که آیا او حمایت خود را از خواسته های فری گفت: “من نمی پشتیبانی کامل لغو اداره پلیس است.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری برگ تظاهرات خواستار اداره پلیس به defunded در روز شنبه در مینیاپولیس. فری کاهش یافته و هنگامی که از او پرسیده شد که اگر او را به طور کامل پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس شد و پس از آن خواسته را ترک کردند. (استفان Maturen/گتی ایماژ)

او از چپ به booing.

در یکی دیگر از آوریل شنبه طی آن رهبران به نام برای defunding بخش گل شاه پسند Dempster گفت که او به حمایت از ایده.

“من فکر می کنم, راستش ما خیلی دور گذشته” فرصتی برای اصلاحات Dempster گفته رادیو دولتی مینسوتا. “ما فقط باید به کل سیستم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>