دوست پالم اسپرینگز ، در اینجا 20 بیشتر کمدی رومانتیک است که قرار دادن یک چرخش جدید در نوع

پالم اسپرینگزکه قطره در Hulu جولای 10, در حال حاضر مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از بهترین رام-coms به ظهور در دهه گذشته است. این فیلم به کارگردانی حداکثر Barbakow بازیگران Andy Samberg and Cristin Milioti و تولید شده توسط Lonely Island (Popstar, Hot Rod) ارائه می دهد خنده دار و فلسفی را در روز موش خرمای کوهی امریکا قضیه با چسباندن دو بدبختی اما مخ زن غریبه در یک حلقه زمان با هم و درخواست آنچه در آن به معنی از خواب بیدار بعدی به همان فرد هر روز صبح. به عنوان داستان گستراند (مربوط به برخی از خلاق فیزیک است که ممکن است یا ممکن است نگه داشتن آب) the Sundance آمار نشان می دهد که زوج می تواند به پیدا کردن شادی در یکی دیگر حتی زمانی که زندگی احساس تکراری و خسته کننده—به خصوص به موقع موضوع با توجه به زندگی تحت قرنطینه.

پالم اسپرینگز نیز ارائه می دهد یک یادآوری روشن است که رام-com مرده نیست بر خلاف آنچه هذلولی سرفصل پیشنهاد کرده اند. این تغییر و تحول مسلما حتی تجربه یک رنسانس در Netflix و دیگر خدمات جریان حتی اگر studios را تا حد زیادی ریخته این ژانر است. اگر این لحظه دشوار است الهام بخش شما را به راحتی کلاسیک از فرم (نکته: When Harry Met Sally در HBO Max, My Best friend’s Wedding است در Fubo و 10 Things I Hate About You در دیزنی+) ممکن است زمان برای کشف برخی از های اخیر در بسیاری از موارد underseen مطالب به کانن.

در اینجا برخی از بهترین و منحصر به فرد ترین کمدی رومانتیک از چند سال گذشته که قرار دادن یک چرخش جدید در سبک اغلب ساخت آن را بیشتر فراگیر و نشان میدهد که چگونه خیلی بیشتر وجود دارد به معدن در دوستیابی جفتگیری و عشق است.

آن را راه اندازی (2018)

شیمی باعث بزرگ rom-com و این فیلم آن را در پیک. Zoey داچ و گلن پاول بازی قرار داده دستیاران شخصی که تصمیم به راه اندازی خود را به کارفرمایان (لوسی لیو و Diggs, ستاره فیلم سکسی, بود), پدر و مادر دامسبک به سهولت خود را workloads. داچ و پاول یک زن و شوهر زیبا اما فقط به عنوان فوتی و فوری هستند و روابط بین هر یک دستیار و مدیر خود را. لیو و داچ شخصیت های, ویژه, سرنگونی منسوخ رام-com استعاره است که یک زن حرفه ای باید به صورت اولویت کار بیش از عشق (نگاه کنید به: The Devil Wears Prada, کردن, Sweet Home Alabama).

سازمان دیده بان آن را در Netflix بکشد

نیمی از آن (سال 2020)

درس خوان, شخصیت کمک می کند خوش تیپ شخصیت برنده بیش از زن جذاب است که به خوبی پوشیده رام-com طرح خط آغاز شد که با سوینین دو سیرانو دو برژراک کردم و بازیافت در can’t Buy Me Love and Love don’t Cost a Thing. اما در نیمی از آنEllie چو (لی لوئیس) کمک می کند تا یک پسر نوشتن نامه های عاشقانه به خود متقابل زن له. بیشتر یک درام از یک کمدی آلیس وو است نیمی از آن را قاطعانه به بررسی نگرانی در مورد در حال رشد عجیب و غریب در یک محافظه کار شهر و به اعتبار آن است که بیشتر علاقه مند به فکری Ellie دوستی با یک سوار کار ماهر, و مغزی ارتباط با یک دختر محبوب تر از درام که به پایان می رسد تا با آنها.

سازمان دیده بان آن را در Netflix بکشد

دیوانه غنی آسیایی (2018)

دیوانه ثروتمند آسیایی است خیالبافانه لذت. لباس قصرها و—بله—حلقه نامزدی بیش از همه بالا. اما در حالی که هنری گولدینگ باعث می شود جذاب و جذاب علاقه عشق واقعی تنش در این داستان—اقتباس از کوین کوان رمان و کارگردانی John M. Chu—است که آیا Constance Wu راشل را به پایان خواهد رسید ازدواج با دوست پسر او اما آیا او می تواند مذاکره detente بین خودش و دوست پسر او را (Michelle Yeoh). به عنوان دو زن سعی کنید به خود آشتی متضاد ارزش دیوانه غنی آسیایی می شود یک داستان از احترام به جای عشق—و بهتر است برای آن.

سازمان دیده بان آن را در HBOMax

این مرغ عشق (2020)

این مرغ عشق غیر منتظره پرش بیش از بخشی که در آن عیسی Rae و Kumail Nanjiani شخصیت های در واقع سقوط در عشق و غواصی مناسب به این بخش در رابطه زن و شوهر به جایی که آنها هر دو چوب با هم برای همیشه لطفا برای و یا کاملا سقوط از هم جدا. هر چند این به این معنی مخاطبان به از دست دادن مقدار زیادی از پاپ سنتی رام-com آنها به دست آوردن رمز و راز قتل به جای. حق به عنوان زن و شوهر است و با توجه به شکستن آنها خود را به دروغ متهم به قتل است. متعاقب آن hijinks را برای انحراف جیغ وداد بازی کردن.

سازمان دیده بان آن را در Netflix بکشد

بزرگ بیمار (2017)

این خود نوعی رام-com تنظیم: پسر با دختر. آنها سقوط در عشق است. دختر صدمه دیده است زمانی که او می یابد پسر پنهان وجود او از پدر و مادر خود را که انتظار می رود او را به ازدواج ترتیب داده شده. دختر مرموزی بیمار است و به پزشکی ناشی از کما و پسر می شود حتی بیشتر اختصاص داده شده به او در حالی که او ناخودآگاه. حقیقت البته غریبه تر از داستان پس از آن به سختی تعجب است که این داستان از زندگی خود را با همکاری نویسندگان, زندگی واقعی زن و شوهر Kumail Nanjiani (که ستاره) و امیلی V. گوردون (نسخه داستانی از آنها است که توسط Zoe Kazan). در نتیجه فیلم های تولید شده توسط Judd apatow آمده نیست فقط خنده دار و عاشقانه—آن را نیز حساس پنجره به پیچیدگی های فرهنگی روابط است. یا حداقل این یکی از خاص.

سازمان دیده بان آن را در آمازون نخست تصویری

همیشه من شاید (2019)

هر رام-com نیاز به طبخ برخی از بهانه ای برای نگه داشتن دو بدیهی است که smitten مردم از گرفتن با هم تا پایان. Nahnatchka Khan را همیشه من شاید می آید تا با یک کاملا مدرن راه حل: Ali Wong شخصیت globetrotting آشپز و کارآفرین در حالی که او عشق و علاقه و دوست دوران کودکی بازی های برگزار شده توسط Randall Park, هرگز خانه را ترک کرد. این دو باید برای غلبه بر خود مشکل ساز ایده ها در اطراف جنسیتی و جاه طلبی (به عنوان به خوبی به عنوان یک عاشقانه تهدید در قالب یک devastatingly خنده دار کیانو ریوز بازی خودش) در سفارش خود را به انجام برسانند سینمایی سرنوشت.

سازمان دیده بان آن را در آمازون نخست تصویری

طولانی شات (2019)

Seth Rogen, بازی های برگزار شده است یک schlubby پیچ کردن که باد با دست نیافتنی قدرتمند و هوشمند زیبایی بیش از حد بسیاری از بار به دفعات مشاهده شده است. عدم واقع گرایی است که بخشی از شوخی بلکه بخشی از یک خسته کننده الگوی bromance, فیلم, جایی که مردان باید با زنان حتی اگر آنها می خواهم به جای قطع با مرد خود رفقا و زنان باید برای رفع این مردان قبل از پایان فیلم. این شات های طولانی طول می کشد که مفهوم آن به رادیکال ترین نتيجهگيری: چارلیز ترون نقش یک نامزد ریاست جمهوری که در تاریخ…خوب Seth Rogen, با علف های هرز قلم. اما بر خلاف شخصیت او در گذشته در فیلم, این نسخه از Rogen نیست ترس از زنان و یا زنان در قدرت و یا تعهد است. این یک خوش آمدید, تغییر و فیلم باعث می شود بسیاری از طرح های نوآورانه خود را.

سازمان دیده بان آن را در HBOMax

اما. (2020)

جین آستن اما در حال حاضر منبع مواد برای چند فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از جمله شاهکار Cluelessقبل از پاییز de Wilde نسخه بازیگران Anya Taylor-Joy and Johnny Flynn آمد. اما در ورید مورد علاقه و دیگر هتاک دوره قطعات این اما. روش تشریفات از آستن با دانستن چشمک (و حتی چند تنظیم به برجسته classism در قرن 19 انگلستان). در نتیجه تلطیف لذت مطمئن شوید که به لطفا هر صحنه و درام فن.

اجاره آن در آمازون نخست تصویری یا اپل

کودک آشکار (2014)

کودک آشکار باید به عنوان شناخته شده تر از “سقط جنین رام-com.” Jenny Slate نقش یک کمدین که زن باردار پس از یک برخورد عاشقانه با جیک بند دار (که در رفته به بازی بسیاری از پسر خوب, نقش در رام-coms پس). این فیلم دریافت کرده بود به عنوان پیشگامانه تا حد زیادی به دلیل آن را ندارد بسیار لوح شخصیت تصمیم به سقط جنین—این یکی از بسیاری از انتخاب های او باعث می شود, از جمله آنچه که او می گویند او ایستاده مجموعه و اینکه آیا یا نه او به آخرین رمانتیک علاقه. این یک بازی خنده دار و حرکت پرتره از کسانی که در لحظات اولیه آشنایی هنگامی که دو نفر پیدا کردن یک رابطه دوستانه اما کاملا نمی دانند که چه اقداماتی را در کنار.

سازمان دیده بان آن را در Netflix بکشد

به علاوه یک (2019)

بسیاری از rom-com قطعه (چهار عروسی و یک تشییع جنازه, Wedding Crashers, ساقدوش عروس Palm Springs) گشوده در مراسم عروسی. پررنگ اظهارات از عشق تمایل به ایجاد تعهد-هراسی شخصیت های ناراحت کننده و lovelorn شخصیت های مایل به گرفتن خطرات. عاطفی به علاوه یک طول می کشد کمتر از یک مسیر واضح. Maya Erskine (Pen15) و Jack Quaid (به ویژه پسر rom-com ملکه مگ رایان) بازی دوستان که شک و تردید از عشق اما قول می دهم به هر یک از دیگر افلاطونی به علاوه آنهایی که در یک تابستان کامل از مراسم عروسی. به جای دیدن یک الهام بخش سخنرانی در مورد عشق, این زوج شاهد ده ها تن از آنها که بی امان اميد در نهایت شروع به شکل خود را چشم انداز خود در مورد این موضوع.

سازمان دیده بان آن را در Hulu

گفت: به اندازه کافی (2013)

در یکی از نهایی نقش James Gandolfini پخش قطبی مخالف تونی سوپرانو. او دوست داشتنی خرس چرم گاومیش فیلم درهم و برهم و در عین حال جذاب است. این فیلم که به نوعی احساس آرامش در کل. همانطور که با هر رام-com اشتباهات ساخته شده: جولیا لوئیس-دریفوس نقش زنی که شروع به تاریخ Gandolfini شخصیت و رفتار و برخورد همسر سابق خود را در همان زمان برای پیدا کردن همه معایب خاص خود را. اما این فیلم احساس می کند مانند یک توبیخ را با صدای بلند, وحشی, طنز کمدی از این دوران است که معمولا از ویژگی های نابالغ مردان یادگیری به رشد است. در عوض نویسنده-مدیر Nicole Holofcener ارائه یک زن میانسال که واقعا بهتر می داند و به انجام کار سخت را برای همراهی به جای خوردن به آن است. چیزی امیدوار و آرامش در مورد آن است.

اجاره آن در آمازون نخست تصویری یا اپل

خواب با افراد دیگر (2015)

چند کمدی مایل به سرمایه گذاری در دو مرغ عشق که (حداقل در سطح) در مجموع یک سوراخ. (My Best friend’s Wedding آشکار استثنا جولیا رابرتز’ جذابیت distracts از این واقعیت برای اولین بار از سه چهارم از این فیلم است.) Leslye Hedlund را با افراد دیگر می رود با قاطعیت که در آن دیگر عاشقانه نمی خواهد و کست Alison Brie and Jason Sudeikis به عنوان دو وحشتناک افرادی که ملاقات (برای بار دوم) در اعتیاد جنسی ناتوانی. این شخص کمدی نه تنها pokes در دیگر رام-coms—آن را زباله هاي آنها.

سازمان دیده بان آن را در Netflix بکشد

انسان (2015)

مرد اشتباهات زن برای او کور تاریخ زن می رود و همراه با آن, آنها در نهایت همراه شدن معروف با وجود فریب زیر بنای کل امر. آن را ممکن است یک زمین بسیار مخربی قضیه اما اعدام در دست Lake Bell and Simon Pegg است لذت بخش است. زمانی که آنها ملاقات بل نانسی و Pegg جک هستند و هر یک از ظروف سرباز یا مسافر خود را در راه ما یادآوری است که شما لازم نیست که به آن همه با هم آن را به کار و تحت حق مجموعه ای از شرایط و با یک دوز سالم از شیمی گاهی اوقات دو فاجعه بیشتر از مجموع قطعات خود را.

اجاره آن در آمازون نخست تصویری یا اپل

دوستداران (2017)

رام-com شده است این استان از جوان—خواهد-بود عاشقان که فاقد هر دو چین و چروک و عقل به عنوان آنها در تعقیب یک. نویسنده و کارگردان Azazel Jacobs’ لاسی هنوز مادر دوستداران شروع دهه پس از آن حل و فصل پایین به عنوان زن و شوهر مریم و مایکل (جانبازان Debra Winger and Tracy Letts) هر دو گرفتار در امور خارج از ازدواج پیدا کردن راه خود را به یک دیگر. نوازندگان تعادل خستگی از ناامیدی و تجربه هیجان از پروانه ها که احساس خطر ناک در 56 به عنوان آنها را در 16.

سازمان دیده بان آن را در Netflix بکشد

دیدار با Patels (2015)

چه کسی می گوید یک رام-com نمی تواند یک مستند ؟ در چه قطعا نادر برای فرم اگر نه اولین از نوع خود در دیدار با Patels امکانات, خواهر, Geeta پشت دوربین و برادر راوی در مقابل آن به عنوان راوی سوالات خود را از مفروضات در مورد ازدواج ترتیب هند خود پدر و مادر مهاجر همیشه می خواستم برای او اما که او هرگز پیش بینی برای خودش. بیش از فقط یک داستان عاشقانه, عشق, این یک داستان در مورد خانواده و یکی که از مزایای هر دو نسل از Patels که شوخ و گرم و جذاب است. بازگشت در سال 2015 افکن به دست آورد حقوق به بازسازی doc به عنوان یک روایت فیلم با این خواهر و برادر دو متصل به نوشتن و مستقیم اما حتی اگر که هرگز تحقق این مستند خود را به ارزش یک ساعت مچی به عنوان یک ستاره پاپ کورن رام-com.

سازمان دیده بان آن را در آمازون نخست تصویری

شاهزاده Cyd (2017)

شاهزاده Cyd فقط ممکن است آرامترین فیلم در این لیست اما simmers با مواد منفجره احساسات فقط در زیر آن تنبل-تابستان سطح. نوجوان Cyd (جسی Pinnick) می رود به ماندن با او رمان نویس عمه میراندا (Rebecca Spence) در شیکاگو است. در حالی که وجود دارد او می افتد برای کتی (مالیک سفید), barista و مناقصه معاشقه تحقیق و بحث. در شاهزاده خانم Cydمعمولی استعارههای مورد نوجوان و میانسال زنان مجرد هیچ جا در چشم و انتظارات—هر دو شخصیت و مخاطبان—در مورد تم ها مانند سن و تمایلات جنسی به آرامی طرح میتوانست.

سازمان دیده بان آن را در آمازون نخست تصویری یا Hulu

Band-Aid (2017)

مقدار زیادی از rom-coms را حول موسیقی و رمانتیک نا امید کننده که در آن بازی: موسیقی و شعر, شروع دوباره, دیروز. اما شاید تنها گروه کمک کرده است برجسته آهنگ ها که از جمله آدرس وب حرفه به عنوان غذا خوردن پاپا جانز پیتزا و شستن ظروف. نوشته و کارگردانی شده توسط Zoe Lister-جونز که ستاره مخالف Adam Pally فیلم به دنبال یک زن و شوهر که دعوا به طور مداوم در مورد مسائل خرده (که به طور طبیعی, stand-in به صورت بسیار جدی تر از آنهایی که) و تصمیم به تشکیل یک گروه به کار خود زناشويی گلایه از طریق آهنگ. این bops مشروع جاذب مبارزات relatable. جایزه: Fred Armisen به عنوان نپرداخته درب بعدی که خونتان شاهد تمام زن و شوهر دعوا زمانی که او می شود خود را درامر.

سازمان دیده بان آن را در آمازون نخست تصویری یا اپل

عشق سیمون (2018)

هنگامی که این داستان محبوب اما مستور گی بچه مدرسه دنبال عشق و پذیرش آمار تئاتر دو سال پیش از آن بود رمان برای یک صفحه نمایش بزرگ استودیو فیلم. آن مهم است برای اولین بار برای کودکان و نوجوانان که تا به حال به ندرت دیده می شود خود را نشان داده شده روی صفحه البته در نظر برخی, بسیار ایمن برای اولین بار با یک شخصیت بود که “با دقت بسیار ساخته شده است به نظر می رسد به عنوان مستقیم که ممکن است” به عنوان زمان آن را پس از آن. اما تنظیم جسارت از چشم انداز خود را کنار نیک رابینسون, جذاب, سمپاتیک منجر عملکرد در این فیلم بر اساس بکی Albertalli 2015 رمان زده عصب با بسیاری از. (آن هم با الهام از یک تلویزیون spin-off, Hulu, را , عشق, Victor). آن را شیرین و توانمند سازی با یک جهان بینی است که تأکید می کند که شاید بچه ها واقعا همه حق است.

تماشای آن را بر روی FX

به همه پسران من دوست داشتم قبل از (2018)

از بسیاری از Netflix, نوجوانان, عاشقانه, کمدی که فنر بیش از چند سال گذشته به همه پسران من دوست داشتم قبل از اینکه مسلما اوج خاص که subgenre. شیرین فیلم های اقتباس شده از جنی هان رمان مراکز لارا ژان (لانا شاهرخ) یک دختر که می نویسد: نامه ای به هر له او است و ذخیره آنها را در یک جعبه. خواهر مخفیانه ایمیل حروف و به زودی لارا می یابد که وجود دارد در زندگی واقعی عاشقانه بالقوه در او daydreams. بر خلاف بسیاری از فیلم های دیگر در این لیست تمام پسران را احساس نمی کند نیاز به ساختارشکنی رام-com استعارههای به جای انتخاب فقط آنها را صادقانه و متفکرانه.

سازمان دیده بان آن را در Netflix بکشد

باور نکردنی جسیکا جیمز (2017)

Jessica Williams’ خروج از او فرفره به عنوان یک خبرنگار در روزانه نشان می دهد ممکن است Comedy Central دست دادن, اما آن کمدی رومانتیک’ به دست آورید. به عنوان یک نمایشنامه نویس دست و پنجه نرم کردن با حرفه ای و هنری خود را رد و فروپاشی اخیر (از یک بازی بزرگ Lakeith Stanfield که ثابت رویاهای او) او جذاب شوخ و کاریزماتیک به اندازه کافی برای ما تعجب که چرا او IMDb صفحه نیست پر از آینده rom-com پروژه (هر چند آن را شامل یک پروژه آینده که reunites با جسیکا جیمز نویسنده و کارگردان جیم Strouse). اضافه کردن در یک ناهنجار به تازگی طلاق گرفته جدید عشق و علاقه در فرم Chris o’dowd و flimsiness از طرح است که در کنار نقطه. این شادی فقط برای قطع ارتباط با این افراد در بروکلین برای یک شب.

سازمان دیده بان آن را در Netflix بکشد

نوشتن به Eliana Dockterman در eliana.dockterman@time.com و الیزا در برمن eliza.berman@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>