Lori Loughlin, Mossimo Giannulli به اعتراف به گناه در پذیرش کالج رسوایی

خانه کامل بازیگر نقش Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli توافق به خدمت زندان زمان به عنوان بخشی از درخواست معامله در این دانشکده پذیرش رشوه پرونده با توجه به مدارک دادگاه ظ روز شنبه.

Loughlin موافقت کرده است به خدمت دو ماه پشت میله های زندان و Giannulli موافقت کرده است برای خدمت به مدت پنج ماه بر اساس این توافق که باید تایید توسط قاضی. آنها در حال برنامه ریزی به اعتراف به گناه یکشنبه از طریق ویدئو کنفرانس.

Loughlin, 55 و Giannulli, 56, برنامه ریزی شده بود به رفتن به دادگاه در ماه اکتبر به اتهام که آنها پرداخت می شود $500,000 (تمام چهره های ما) در رشوه گرفتن دختران خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه تیم استخدام حتی اگر هیچ یک از آنها را به بازی های ورزشی.

زن و شوهر معروف بود و اصرار داشت که آنها بی گناه بودند و گفت: آنها بر این باور خود را پرداخت قانونی شد کمک های مالی. در اوایل این ماه, قاضی رد شده پیشنهاد خود را برای رد این مورد بیش از اتهامات سوء رفتار توسط ماموران اف بی آی در حال بررسی اومدی.

آنها توافق کردند که به اعتراف به گناه به توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل در مورد درخواست ثبت در بوستون در دادگاه فدرال. دادستان توافق کرده اند که برای رد اتهام پول شویی و برنامه های فدرال رشوه خواری که اضافه شد پس از این مورد واصل شد.

“تحت این درخواست موافقت نامه ظ امروز این متهمان را در خدمت زندان محکوم منعکس کننده نقش مربوطه خود را در یک توطئه به فاسد کالج فرآیند پذیرش و هستند که سازگار با قبل از جمله در این مورد گفت:” ایالات متحده وکیل اندرو Lelling در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“ما همچنان به دنبال پاسخگویی برای تضعیف یکپارچگی college admissions.”

یک وکیل برای زن و شوهر کاهش یافته است به نظر.

Loughlin و Giannulli در میان 50 نفر دستگیر شده در سال گذشته در مورد لقب “عملیات Varsity Blues” را لرزاند که جهان از آموزش عالی است. زن و 23 و 24 والدین به اعتراف به گناه در مورد.

مورد کشف یک طرح که در آن ثروتمند پدر و مادر پرداخت مبالغ هنگفتی به امن دانشجويان پذیرش در مدارس نخبگان به عنوان جعلی ورزشی استخدام یا به کسی که تقلب در امتحانات ورودی, مقامات گفت.

دیگران که التماس گناه در این مورد عبارتند از: Desperate Housewives بازیگر Felicity Huffman. او در خدمت نزدیک به دو هفته در زندان در اواخر سال گذشته و پس از او اعتراف به پرداخت $15,000 به کسی که درست دخترش کنکور پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>