یک چند نژادی خانواده به دنبال دور برای آخر هفته گفته می شود stalked و پس از آن به دام افتاده توسط مردم محلی که به اشتباه آنها را برای در حال bussed-در اعضای antifa, واشنگتن, دولت شبه جزیره روزانه اخبار گزارش.

خانواده چهار — یک شوهر همسر خود را 16 ساله پدر و مادر بودند بازدید از چنگال واشنگتن از اسپوکن واشینگتن و رانده بود هفت و نیم ساعت فاصله در اندازه کامل مدرسه, اتوبوس, آنها برنامه ریزی شده برای استفاده به اردوگاه کردن ورود به سیستم جاده در نزدیکی المپیک پارک ملی. خانواده متوقف شده و در چنگال Outfitters به دریافت منابع و مواجه شد با “هفت یا هشت carloads از مردم در پارکینگ فروشگاه مواد غذایی” که “بارها و بارها از آنها خواست اگر آنها antifa معترضان” با توجه به آزادی مطبوعات توسط Sgt. Ed Anderson. “خانواده گفت: مردم در آنها نیست, در ارتباط با هر گونه گروه و فقط کمپینگ.”

زمانی که خانواده چپ پارکینگ آنها سوار توسط “حداقل چهار وسایل نقلیه” در شبه جزیره روزانه اخبار گزارش. خانواده گفت که “دو نفر از وسایل نقلیه بود و مردم در آنها را حمل آنچه به نظر می رسد نیمه اتوماتیک تفنگ.”

خانواده خود رسیده کمپ سایت اما صدای تیر اندازی و قدرت اره پایین جاده ساخته شده و آنها تصمیم به ترک. به عنوان آنها در تلاش برای راندن آنها دریافتند که کسی تا به حال اره کردن درختان به منظور به دام انداختن آنها در سایت به طوری که آنها نمی توانند.

بالا محلی دانش آموزان کمک به روشن جاده را برای خانواده و Clallam County, کلانتر, گزارش بررسی حادثه است. سنگین گزارش می دهد که پست های ساخته شده در محلی Facebook گروه های مرجع از جمله دارای “محافظت از شهر خود را!” و “تو فکر می کنم آنها متوجه شدم آنها [آمدند و] به جای اشتباه نشده است؟” شما می توانید جزئیات بیشتر در شبه جزیره اخبار روزانهو کسب اطلاعات بیشتر در مورد گسترش شایعات نادرست در مورد antifa آشوبگران در اینجا در این هفته. Jeva Lange

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im