گوش دادن به اموزش Bader Ginsburg انجام دادگاه عالی بازجویی از او در اتاق بیمارستان

“خبر بزرگ از خطر انقراض جهان از گوش دادن به دانشمندان” از آنجا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است پیچ در پیچ پایین coronavirus نیروی کار, Stephen Colbert گفت: در روز سه شنبه را دیر نشان می دهد. “در واقع به نظر می رسد مانند تهمت جاوا سعی کنید به اعلام پیروزی بیش از coronavirus قبل از انتخابات,” او اضافه شده نشان می دهد که او انجام آن را تحت یک “انتقال انجام” بنر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی در زمان یک ساعت از برنامه پر مشغله خود را در طول بیماری همه گیر به نشستن با نیویورک پست” و زباله Seth Meyers و دیگر اواخر شب میزبان تعجب که چگونه آنها حتی شغل خود را در کمدی کلبر گفت. “من نمی تواند صحبت می کنند برای ست — او بسیار با استعداد — اما من ادم سفیه و احمق و تنها دلیل من این است که من ازدواج دختر دونالد CBS و برای برخی از این دلیل او را نگه می دارد قرار دادن من مسئول همه چیز است.”

اواخر شب‘s Meyers cracked جوک در مورد پست مصاحبه اما اشاره نمی مغلوب ساختن پیشی جستن jabs.

جیمی کیمل انجام داد با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از ظهر سه شنبه صدای جیر جیر در مورد رأی “نه استعداد Stephen Colbert, پسر خوب جیمی فالون و wacko ‘آخرین پلاسر’ جیمی کیمل.” او helpfully پیشنهاد بیشتر ریاست جمهوری جیر جیر.

“رئيس جمهور در زمان سفر زمینه به روز به ققنوس به بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه که در آن آنها در حال ساخت N95 ماسک” و “من فکر می کنم بهتر از هیچ استعاره ای برای این ریاست از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با پوشیدن یک ماسک برای صورت ماسک کارخانه در حالی که این آهنگ ‘Live and Let Die’ blares در پس زمینه” کیمل گفت. “من دوست دارم که آنها نمی نوبه خود حجم در Guns ‘N Roses پایین حتی یک درجه برای رئیس جمهور.”

“چرا بسیاری از آمریکایی ها مقاوم به پوشیدن ماسک،” Trevor Noah خواسته در روزانه نشان می دهد. هیچ تهمت نمی پوشند و بله “با پوشیدن یک ماسک می توانید آن را کمی سخت تر برای نفس کشیدن. اما شما می دانید چه چیزی باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای نفس کشیدن ؟ Coronavirus.” همچنین “این واقعا عجیب و غریب به من که خیلی از این افراد که حاضر به پوشیدن ماسک ادعا به افتخار میهن پرستان که انجام هر کاری برای کشور خود,” او اضافه شده است. “از آنجا که در حال حاضر امریکا در جنگ با کروناویروس و اگر شما در حال بیرون رفتن در ملاء عام بدون پوشیدن یک ماسک و سپس شما در حال مبارزه برای طرف دیگر.”

اواخر نشان می دهد تصور اگر beachgoers شد به نظر در مورد کوسه ها به عنوان آنها در مورد اجتماعی فاصله. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>