طرح دعوی در دادگاه مدعی تحویل مواد غذایی شرکت های در حال رانندگی کردن هزینه وعده های غذایی

یکs میلیون ها نفر از آمریکایی ها محبوس در خانه های خود را در میان یک بیماری همه گیر سخت ضربه رستوران ها هستند که مجبور به اتهام قیمت های بالاتر برای دیدار با خواسته های خدمات تحویل مواد غذایی با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

یک گروه از نیویورک شکایت کرد GrubHub, DoorDash, Postmates و بارگذاری می خورد متهم آنها را با استفاده از قدرت بازار برای جلوگیری از رستوران ها از تنزیل وعده های غذایی به مشتریانی که سفارش به طور مستقیم حتی اگر آن را ارزان تر به انجام این کار است.

کل تحویل مواد غذایی کسب و کار است که roiled با بستن رستوران ها و مشتریان تصمیم به طبخ مواد غذایی خود را به جای خطر آینده در تماس با افراد دیگر. که مجبور به شرکت هایی مانند GrubHub به ارائه مواد غذایی از تخفیف و کاهش یا از بین بردن هزینه های تحویل. GrubHub روز دوشنبه کاهش درآمد ارشاد به عنوان تقاضا رنج می برد در نیویورک و جاهای دیگر.

نیویورک مشتریان که به دنبال کلاس اقدام وضعیت می گویند خدمات تحویل اتهام “هزینه های گزاف” است که طیف وسیعی از 13 درصد به 40 درصد از درآمد در حالی که متوسط رستوران دامنه سود از 3 درصد به 9 درصد از درآمد ساخت و تحویل وعده های غذایی گران تر برای eateries.

“رستوران ها می تواند مصرف کنندگان ارائه قیمت های پایین تر برای فروش مستقیم به دلیل مصرف مستقیم بیشتر سودآور” شاکیان گفت. “این درست است به خصوص از ناهار خوردن در مصرف کنندگان که خرید نوشیدنی و آیتم های اضافی نکته کارکنان و تولید خوب خواهد شد.”

این Covid-19 همه گیر است “نابود ناهار خوردن در بازار” به عنوان ایالات و شهرستانها مجبور رستوران ها به تعطیل محل خود به شام آنها را مجبور به تکیه بر تحویل به ناشران و رانندگی-throughs برای زنده ماندن.

شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

مورد Davitashvili v GrubHub, Inc., 20-cv-3000 ایالات متحده دادگاه منطقه جنوبی منطقه نیویورک.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>