اواخر شب میزبان مخلوط در نانسی پلوسی ‘چربی شرمندگی’ مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت خود را هیدروکسی کلروکین استفاده است ساده لوحانه

“این فقط پزشکان که شوکه شده بودند در مغلوب ساختن پیشی جستن خود درمانی” با هیدروکسی کلروکین, Stephen Colbert گفت: در روز سه شنبه را دیر نشان می دهد. مجلس نانسی پلوسی “تا به حال برخی از انتخاب کلمات برای بیان نگرانی او را برای رئیس جمهور” از جمله “بسیار مودب راه” از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن چاق. “این مهم است که به اشاره است که چربی شرمندگی اشتباه است,” او گفت:. “بسیاری از مردم فوق العاده هستند و چربی و معشوق مثل بابا. اما حدس بزنید چه ؟ بابا نباید هیدروکسی کلروکین یا!”

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد پلوسی به عنوان “اتلاف وقت” اما او به شدت انتقاد کرد مناسب در رادیو فردا میزبان نیل Cavuto برای هشدار بینندگان به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن منجر شود.

نمایش روزانه‘s Trevor Noah توافق کردند که پلوسی باید “وزن-شرمنده” مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که لطمه می زند و هر کس اضافه وزن, اما “به عنوان یک دموکرات چرخش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او قانون اساسی وظیفه است.” انتقاد از فاکس نیوز شد “تعجب آور” او گفت:, اما عمدتا “من احساس می کنم خیلی بد برای این مرد را secret service.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می تواند فقط به طرز ماهرانه ای منحرف همه از یک داستان است که معمولا “ضربه به یک رسوایی بزرگ” نوح اشاره کرد. به جای صحبت کردن در مورد تهمت شلیک از وزارت امور خارجه بازرس کل در درخواست از وزیر امور خارجه مایک Pompeo, ما در حال صحبت کردن در مورد تهمت به استفاده از مواد مخدر.

“شما باید به آن دست به تهمت: فقط زمانی که شما فکر می کنم آن را نمی توان دریافت هر گونه crazier او شروع به ظاهر FDA-سایتهای مواد مخدر و گفتن هر کس دیگری به آن را امتحان کنید بیش از حد” جیمی کیمل گفت. “رئیس جمهور ما یک هیدروکسی-ادم احمق و ابله” که “فکر می کند یک لوپوس مواد مخدر جان coronavirus.” او خواندن برخی از عوارض جانبی. “چرا او انجام این کار برای جلوگیری از coronavirus و نه پوشیدن ماسک برای جلوگیری از ویروس؟” کیمل پرسید. “من به آنچه که من فکر می کنم تنها نتیجه گیری منطقی: او تلاش خود را به کشتن.”

Tooning کردن اخبار به حال خود را در راه ابراز نگرانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت است.

هیدروکسی کلروکین را “عوارض جانبی بالقوه می تواند شامل اضطراب و بی خوابی و سردرگمی mania, توهم و پارانویا و همچنین پایدار روانی و عصبی علائم” اواخر شب‘s ست مایر اشاره کرد. “بنابراین یا تهمت و دروغ در مورد مصرف آن … یا او شده است مصرف آن برای 73 سال است؟” تکان دهنده است اما تعجب آور نیست او گفت که “یک دوره گرد که صرف کار خود را هل دادن محصولات اومدی و درمان معجزه” است “انجام همان چیزی که با یک بیماری همه گیر” در حال حاضر او رئیس جمهور است. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>